open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
10.01.2009 N 10

Про підсумки проведення

Всеукраїнського конкурсу майстерності

педагогічних працівників позашкільних

навчальних закладів "Джерело творчості"

у номінації "Методист-2008"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України
від 26.01.2008 N 38 ( v0038290-08 ) у листопаді 2008 року
проведено Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних
працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у
номінації "Методист-2008". За результатами заочного туру III етапу конкурсу було
визначено 40 учасників завершального туру. Учасники конкурсу
виявили високий рівень науково-теоретичної та методичної
підготовки, застосування інноваційних знань у процесі розв'язання
конкретних педагогічних ситуацій. На підставі рішення журі конкурсу Н А К А З У Ю:
1. Затвердити список переможців, що додається.
2. За вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти, активну
участь в організації навчальної та методичної роботи і з
урахуванням подання Міністерства освіти і науки Автономної
Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та
Севастопольської міських державних адміністрацій нагородити:
Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України
------------------------------------------------------------------ 1. |Авраменко |- методиста Каланчацького районного | |Людмилу Сергіївну |дитячо-юнацького центру Херсонської | | |області | ---+-------------------+----------------------------------------| 2. |Арчибасову |- методиста Смілянського будинку дитячої| |Тетяну Юріївну |та юнацької творчості Черкаської області| ---+-------------------+----------------------------------------| 3. |Кіндзерську |- методиста Івано-Франківського | |Світлану Григорівну|обласного відділення Малої академії наук| | |України | ---+-------------------+----------------------------------------| 4. |Королькову |- методиста Шепетівського міського | |Галину Андріївну |центру дитячої та юнацької творчості | | |Хмельницької області | ---+-------------------+----------------------------------------| 5. |Маркелову |- заступника директора з навчально- | |Ірину Миколаївну |виховної роботи Євпаторійського | | |центру дитячої та юнацької творчості | | |"Ровесник" Автономної Республіки Крим | ---+-------------------+----------------------------------------| 6. |Мельник |- методиста Києво-Святошинського | |Аллу Володимирівну |районного центру науково-технічної | | |творчості учнівської молоді "Шанс" | | |Київської області | ---+-------------------+----------------------------------------| 7. |Моругіна |- методиста Краматорського центру | |Сергія Вікторовича |позашкільної роботи Донецької області | ---+-------------------+----------------------------------------| 8. |Никифорчук-Падуру |- методиста Чернівецького міського | |Ілону Анатоліївну |палацу дітей та юнацтва | ---+-------------------+----------------------------------------| 9. |Осипчук |- методиста центру творчості дітей та | |Людмилу Василівну |юнацтва Кам'янка-Бузького району | | |Львівської області | ---+-------------------+----------------------------------------| 10.|Петлицьку |- методиста Київського палацу дітей та | |Наталію Миколаївну |юнацтва | ---+-------------------+----------------------------------------| 11.|Приходько |- методиста Чемеровецького районного | |Руслану Вікторівну |будинку школярів Хмельницької області | ---+-------------------+----------------------------------------| 12.|Протасову |- методиста Балаклавського будинку | |Надію Анатоліївну |дитячої та юнацької творчості | | |м. Севастополя | ---+-------------------+----------------------------------------| 13.|Романцова |- методиста Шосткинського центру | |Сергія Васильовича |естетичного виховання дітей та юнацтва | | |Сумської області | ---+-------------------+----------------------------------------| 14.|Салтикову |методиста Кіровоградського обласного | |Ольгу Володимирівну|центру дитячої та юнацької творчості | ---+-------------------+----------------------------------------| 15.|Собіль |- методиста Теребовлянського районного | |Оксану Мефодіївну |центру позашкільної роботи дітей та | | |юнацтва Тернопільської області | ---+-------------------+----------------------------------------| 16.|Сороку |- методиста Лановецького районного | |Ольгу Степанівну |комунального будинку дитячої та юнацької| | |творчості Тернопільської області | ---+-------------------+----------------------------------------| 17.|Циганкову |- методиста Дитячого | |Валентину Іванівну |оздоровчо-екологічного центру | | |Оболонського району м. Києва | -----------------------------------------------------------------
Знаком "Відмінник освіти України"
------------------------------------------------------------------ 1. |Бабулу |- методиста Волинського обласного центру| |Ірину Ігорівну |науково-технічної творчості учнівської | | |молоді управління освіти і науки | ---+-------------------+----------------------------------------| 2. |Беркань |- методиста Арбузинського районного | |Поліну |будинку творчості школярів Миколаївської| |Володимирівну |області | ---+-------------------+----------------------------------------| 3. |Бицько |- методиста комунального закладу | |Тетяну Миколаївну |"Чернігівська обласна станція юних | | |натуралістів" | ---+-------------------+----------------------------------------| 4. |Грачову |- методиста Херсонського обласного | |Олену Михайлівну |центру туристсько-краєзнавчої творчості | | |учнівської молоді | ---+-------------------+----------------------------------------| 5. |Павлову-Сисюк |- методиста Херсонського Палацу дитячої | |Тетяну Вікторівну |та юнацької творчості | ---+-------------------+----------------------------------------| 6. |Сарвірова |- методиста Ізмаїльського міського | |Ігора Генійовича |центру позашкільної роботи та дитячої | | |творчості ім. А.Гайдара Одеської області| ---+-------------------+----------------------------------------| 7. |Ушак |- методиста Чернігівського обласного | |Світлану Григорівну|центру дитячого та юнацького туризму і | | |екскурсій | -----------------------------------------------------------------
Знаком "А.С.Макаренко"
------------------------------------------------------------------ 1. |Зотову |- методиста Хмельницького обласного | |Олену Василівну |еколого-натуралістичного центру | | |учнівської молоді | ---+-------------------+----------------------------------------| 2. |Коломієць |- методиста Миколаївського обласного | |Раїсу Федорівну |центру туризму, краєзнавства та | | |екскурсій учнівської молоді | -----------------------------------------------------------------
Знаком "Софія Русова"
------------------------------------------------------------------ 1. |Білецьку |- методиста Миколаївського обласного | |Людмилу Михайлівну |центру науково-технічної творчості | | |учнівської молоді | ---+-------------------+----------------------------------------| 2. |Глея |- методиста Броварського районного | |Валерія Івановича |центру туризму Київської області | ---+-------------------+----------------------------------------| 3. |Священко |- методист Татарбунарського районного | |Галину Павлівну |будинку дитячої творчості Одеської | | |області | ---+-------------------+----------------------------------------| 4. |Трощенка |- методиста Миколаївського обласного | |Володимира |центру туризму, краєзнавства та | |Олександровича |екскурсій учнівської молоді | -----------------------------------------------------------------
Оголосити подяку:
------------------------------------------------------------------ 1. |Головатюк |- методисту Ставищанського районного | |Інні Яківні |центру дитячої та юнацької творчості | | |Київської області | ---+-------------------+----------------------------------------| 2. |Горбенко |- методисту Немирівського будинку | |Любові Петрівні |дитячої та юнацької творчості | | |Вінницької області | ---+-------------------+----------------------------------------| 3. |Горбенко |- методисту Енергодарського будинку | |Світлані Іванівні |дитячої та юнацької творчості | | |Запорізької області | ---+-------------------+----------------------------------------| 4. |Горшковій |- методисту Центру дитячої та юнацької | |Олені Григорівні |творчості Залізничного району м. Львова | ---+-------------------+----------------------------------------| 5. |Демчук |- методисту Вінницької обласної станції | |Олені Олександрівні|юних натуралістів | ---+-------------------+----------------------------------------| 6. |Макаренко |- методисту Антрацитівської міської | |Людмилі Іванівні |станції юних техніків Луганської області| ---+-------------------+----------------------------------------| 7. |Медніковій |- методисту Красноградського районного | |Людмилі Петрівні |центру дитячої та юнацької творчості | | |Харківської області | ---+-------------------+----------------------------------------| 8. |Пінчук |- методисту Кримського республіканського| |Ганні Валентинівні |позашкільного навчального закладу "Центр| | |дитячої та юнацької творчості" | ---+-------------------+----------------------------------------| 9. |Спіжевій |- методисту Центру позашкільної роботи | |Дарії Василівні |Святошинського району м. Києва | ---+-------------------+----------------------------------------| 10.|Тараненко |- методисту Каховської районної станції | |Олександрі |юних техніків Херсонської області | |Олександрівні | | -----------------------------------------------------------------
3. Наказ надрукувати в "Інформаційному збірнику Міністерства
освіти і науки України".
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Полянського П.Б.
Міністр І.О.Вакарчук

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: