open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.01.2014 № 10

Про затвердження Розподілу лікарських засобів "НАГЛАЗИМ" та "ЕЛАПРАЗА" для лікування дітей з мукополісахаридозом II та VI типів, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік

З метою раціонального та цільового використання лікарських засобів "НАГЛАЗИМ" та "ЕЛАПРАЗА" для лікування дітей з мукополісахаридозом II та VI типів, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" на виконання заходів Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року за напрямом "Централізована закупівля медикаментів для дітей, хворих на мукополісахаридоз", на виконання пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року № 298 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я" (зі змінами), НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл лікарських засобів "НАГЛАЗИМ" та "ЕЛАПРАЗА" для лікування дітей з мукополісахаридозом II та VI типів, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" (далі - лікарські засоби), що додається.

2. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) спільно з Управлінням моніторингу державних цільових програм та державних закупівель (Г. Довганчин), Відділом внутрішнього аудиту (Л. Мельниченко) та Державним підприємством для постачання медичних установ "Укрмедпостач" МОЗ України (далі - ДП "Укрмедпостач"), Я. Явдик, забезпечити організацію контролю за цільовим використанням лікарських засобів у Національній дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України (далі - НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України).

3. Управлінню бухгалтерського обліку (Н. Лапенко) забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. ДП "Укрмедпостач" (Я. Явдик) забезпечити:

1) приймання лікарських засобів відповідно до умов договору;

2) своєчасну доставку лікарських засобів до НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України згідно з затвердженим Розподілом.

5. Головному лікарю НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України Ю. Гладушу забезпечити:

1) персональну відповідальність за дотримання потреби при розподілі лікарських засобів, а також збереження та раціональне їх використання;

2) подання щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, до ДП "Укрмедпостач" актів списання лікарських засобів.

6. Управлінню моніторингу державних цільових програм та державних закупівель забезпечити здійснення перерозподілу лікарських засобів між Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України відповідними листами Міністерства охорони здоров'я України згідно з їх додатковою потребою.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

Р. Богатирьова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
10.01.2014 № 10

РОЗПОДІЛ
лікарських засобів "НАГЛАЗИМ" та "ЕЛАПРАЗА" для лікування дітей з мукополісахаридозом II та VI типів, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру"


з/п

Найменування ЗДП

НАГЛАЗИМ, концентрат для розчину для інфузій, 1 мг/мл, по 5 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці з маркуванням українською мовою (виробництво балку, наповнення в первинну упаковку та контроль балку: Джубілант ХоллістерСтер ЛЛС, США; США виробництво балку, наповнення в первинну упаковку та контроль балку: Веттер Фарма-Фертігунг ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина; Німеччина маркування та вторинне пакування готового продукту, виробник, відповідальний за випуск серії: Каталент ЮК Пекеджинг Лімітед, Велика Британія; Велика Британія). Ціна за одиницю без ПДВ - 17344,93 грн.

ЕЛАПРАЗА, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл, по 3 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці з маркуванням українською мовою (виробництво: відповідальний за випуск серії: Шайєр Хьюмен Дженетік Терапіс АБ, Швеція; Швеція відповідальний за випуск серії: Шайєр Хбюмен Дженетік Терапіс Інк., США; США). Ціна за одиницю без ПДВ - 35040,27 грн.

Загальна вартість, грн.

к-сть, флаконів

в-сть, грн.

к-сть, флаконів

в-сть, грн.

 

1

2

3

4

5

6

7

1.

НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України

624

10823236,32

672

23547061,44

34370297,76

Всього:

624

10823236,32

672

23547061,44

34370297,76

Начальник Управління
моніторингу державних
цільових програм та
державних закупівельГ. Довганчин

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: