open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

ДЕРЖАВНА АРХІВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.01.2013  № 9

Про участь делегації українських архівістів у тристоронній зустрічі керівників державних архівних служб України, Росії та Білорусі за участі директорів державних архівних установ цих держав та міжнародній науковій конференції "Інформаційні технології в архівній справі та діловодстві" (29 - 31 травня 2013 року, м. Брест, Республіка Білорусь)

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної архівної служби
№ 23 від 18.02.2013}

На виконання зобов'язань за Протоколом про спільні проекти Державного комітету архівів України та Федерального архівного агентства (Російська Федерація) від 21 березня 2007 року та за Протоколом про спільні проекти Державного комітету архівів України і Департаменту з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь від 18 вересня 2008 року НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад української делегації у кількості 10 осіб:


Гінзбург О.П.

-

керівник делегації


Музичук О.В.
Прилепішева Ю.А.
Маковська Н.В.
Топішко Н.О.
Кісіль І.М.
Кульчий О.В.
Місюк М.Д.
Семенов Є.В.
Воробей Р.Б.{Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної архівної служби № 23 від 18.02.2013}

2. Відділу міжнародного співробітництва департаменту організації архівної роботи Укрдержархіву (Прилепішева Ю.А.):

1) забезпечити координацію роботи з Департаментом з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь щодо організації перебування українських архівістів у м. Брест (Республіки Білорусь);

2) до кінця квітня 2013 року забезпечити оформлення в установленому порядку документів на виїзд за кордон делегації українських архівістів;

3) забезпечити завчасне надання Департаменту з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь інформаційних матеріалів доповідей керівництва Укрдержархіву та членів делегації українських архівістів на тристоронній зустрічі в електронному вигляді.

3. Заступник Голови Державної архівної служби (Музичук О.В.) спільно з департаментом діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ Укрдержархіву (Сельченкова С.В., Денисенко О.В., Забенько Ю.І.), УНДІАСД (Гаранін О.Я.) та ЦДЕА (Ус О.М.) до кінця березня 2013 року визначитись щодо назви головної доповіді від Укрдержархіву на міжнародній науковій конференції та до кінця квітня 2013 року підготувати її електронний варіант та презентацію (російською мовою). Відповідні матеріали щодо доповіді завчасно надати відділу міжнародного співробітництва департаменту організації архівної роботи Укрдержархіву (Прилепішева Ю.А.).

4. Директорам ЦД АВО (Маковська Н.В.), ЦДКФФА (Топішко Н.О.), ЦДНТА (Семенов Є.В.) до кінця березня 2013 року визначитись щодо назв доповідей на міжнародній науковій конференції та до кінця квітня 2013 року підготувати їх електронний варіант (російською мовою). Відповідні матеріали щодо доповідей завчасно надати відділу міжнародного співробітництва департаменту організації архівної роботи Укрдержархіву (Прилепішева Ю.А.).

{Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної архівної служби № 23 від 18.02.2013}

5. Директору ДЕКС ЦДА (Зенченко Є.М.) забезпечити транспортом членів делерації для переїзду за маршрутом Київ - Брест - Київ (легковий автомобіль, мікроавтобус, пальне, страхування автотранспорту).

6. Відділу кадрового забезпечення департаменту організації архівної роботи Укрдержархіву (Баранова О.В.) підготувати наказ про відрядження керівництва та відповідальних працівників Укрдержархіву до м. Брест (Республіка Білорусь).

7. Фінансово-економічному управлінню Укрдержархіву (Стадник В.А.) передбачити кошти на відрядження відповідальних працівників Укрдержархіву (добові) до м. Брест (Республіка Білорусь).

8. Контроль за виконанням цього наказу лишаю за собою.

Голова Державної служби

О.П. Гінзбург

{Текст взято з сайту Укрдержархіву http://www.archives.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: