open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


ПРОТОКОЛ № 9
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 282 від 30.04.2013}

12.04.2013

м. Київ

Присутні члени комісії:

Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);

Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);

Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;


Залучені фахівці:

Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";

Якущенко О.В.

-

заступник начальника відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту КИЇВ - ВАРНА: Кооператив "Столиця" з паритетним партнером "ДОРИС" ООД.

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту у зв'язку із відсутністю необхідних документів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту КОВЕЛЬ - БРЕСТ: ПАТ "Кам'янець-Подільське АТП-16808" з паритетним партнером ВАТ "Брестоблавтотранс Автобусний парк № 1 м. Брест".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту у зв'язку із відсутністю необхідних документів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - ПЛЗЕНЬ: ПП "Прикарпатський Експрес" з паритетними партнерами Фірма "NIKOLO" (Чехія) та Фірма "ЯНОСІК" (Польща).

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - ПЛЗЕНЬ (час відправлення з м. Чернівці (14-05) - Плзень (14-00), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - КИШИНІВ: ТДВ "Денисівка" з паритетним партнером А.О. "Автобусний парк № 1".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЧЕРНІВЦІ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Чернівці (07-35) - Кишинів (08-00), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту КИЇВ - ГОМЕЛЬ: ТОВ "Автоекспрес" з паритетним партнером ВАТ "Гомельський АП № 1".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ГОМЕЛЬ (час відправлення з м. Києва - 11-30) - Гомель (11-30), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛЬВІВ - КИШИНІВ: ТОВ "АТП 12629" з паритетним партнером ТОВ "ГАЛІЗ СВ".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛЬВІВ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Львів (16-30) - Кишинів (18-35), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КРИВИЙ РІГ - РОСТОВ-НА-ДОНУ: ТОВ з ІІ "Євробус" з паритетним партнером ТОВ "Ростовська Транспортна Компанія".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КРИВИЙ РІГ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Кривий Ріг (16-30) - Ростов-на-Дону (18-30), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті МАРІУПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ: ТОВ "Меркурій Автотранс" з паритетним партнером ТОВ "Ростовська Транспортна Компанія".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті МАРІУПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Маріуполь (06-00) - Ростов - на - Дону (12-00) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті МАРІУПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ: ТОВ "Меркурій Автотранс" з паритетним партнером ТОВ "Ростовська Транспортна Компанія".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті МАРІУПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Маріуполь (07-55) - Ростов - на - Дону (15-00) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - РОССОШ: ТОВ "Чугуївське АТП-16350" з паритетним партнером ТОВ "Автовокзал міста Россош".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - РОССОШ (час відправлення з м. Харків (20-10) - Россош (21-40) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ: ПП "НИКА-ТУР" з паритетним партнером ТОВ "Ростовська Транспортна Компанія".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Севастополь (19-50) - Ростов-на-Дону (18-30), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - ГЕНУЯ: ПрАТ "Львів - Інтуртранс" з паритетним партнером "EUROLINES ITALIA SRI".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - ГЕНУЯ (час відправлення з м. Києва (10-30) - Генуя (09-00) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЖИТОМИР - ВАРШАВА: ТДВ "Житомирське АТП 11827" з паритетним партнером "INTRANSPOL" Sp.z.o.o.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЖИТОМИР - ВАРШАВА (час відправлення з м. Житомир (14-30) - Варшава (15-00) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту ЛЬВІВ - БУРГАС: ТОВ "Алба-Сервіс" з паритетним партнером "Валерос" ЕООД.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЛЬВІВ - БУРГАС (час відправлення з м. Львів (13-00) - Бургас (12-00), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КЕРЧ - ПФОРЦХАЙМ: ТОВ "Вінев" з паритетними партнерами "Крафт Райзен Гмбх Омнібусунтернемен & Райзеферанштальтер" та Автобусним Підприємством Вільгельма Крафта Боненбергеррінг.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КЕРЧ - ПФОРЦХАЙМ (час відправлення з м. Керч (15-00) - Пфорцхайм (03-00) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту ЧЕРНІВЦІ - ПРАГА: ТОВ "Насорох" з паритетним партнером ТОВ "Золочівавтотранс" (Україна), "Kahan Wojciech" (Польща), "REGA & R" (Чехія).

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ПРАГА (час відправлення з м. Чернівці (11-50) - Прага (15-20), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту КИЇВ - СОЗОПОЛ: ТОВ "Юніверс" з паритетним партнером ТОВ "СТРОЙТРАНС 2011".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - СОЗОПОЛ (час відправлення з м. Київ (12-00) - Созопол (13-00), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

18. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ДОНЕЦЬК - СТАРИЙ ОСКОЛ: СПД "Четверіков К. Л." з паритетними партнерами ПП "Манюшко М.Ю.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ДОНЕЦЬК - СТАРИЙ ОСКОЛ (час відправлення з м. Донецьк (06-20) - Старий Оскол (05-40) терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

19. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті СЄВЄРОДОНЕЦЬК - ВАЛУЙКИ: СПД "Степанов П.І." з паритетними партнерами ТОВ "Валуйська Автоколона".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту, у зв'язку із відсутністю необхідної кількості автобусів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

20. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту СЄВЄРОДОНЕЦЬК - ВАЛУЙКИ: ФОП "Степанова В.Д." з паритетними партнерами ТОВ "Валуйська Автоколона".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту СЄВЄРОДОНЕЦЬК - ВАЛУЙКИ (час відправлення з м. Сєвєродонецьк (05-30,13-00) - Валуйки (13-30), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

21. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту РОСТОВ-НА-ДОНУ - МАРІУПОЛЬ претенденти ООО "Ростовская Транспортная Компания" (Росія) та ТОВ "Меркурій Автотранс" стосовно видачі українських дозволів терміном до 10.08.2014.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном до 10.08.2014. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

22. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту РОСТОВ-НА-ДОНУ - СЕВАСТОПОЛЬ претенденти ООО "Ростовская Транспортная Компания" та ПП "Ніка-Тур" стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

23. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А. Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту РОСТОВ-НА-ДОНУ - КРИВИЙ-РІГ претенденти ООО "Ростовская Транспортная Компания" та ТОВ з ІІ "Євробус" стосовно видачі українських дозволів терміном до 31.12.2013.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном до 31.12.2013. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

24. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ЛЬВІВ (час відправлення з м. Кишинів (18-35) - м. Львів (16-30) претенденти S.R.L. Galiz-SV та ТОВ "АТП 12629", стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

25. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - АНАНЬЕВ (час відправлення з м. Кишинів (08-00) - м. Ананьев (08-00) претендент S.R.L. Trabsnadand Auto, стосовно видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

26. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення ТОВ Науково-виробниче підприємство "НЕП-XXI" стосовно маршруту КИЇВ - БУРГАС стосовно звернень до компетентних органів транзитних країн для отримання транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: направити листи до компетентних органів транзитних країн. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

27. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття маршруту КИЇВ - МОЗИР: ТОВ "Вега-Райзен" з паритетним партнером Філія Автобусний парк № 2 г. Мозир ОАО Гомельоблавтотранс.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - МОЗИР (час відправлення з м. Київ (16-50) - Мозир (06-50), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення, що листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

ВИРІШИЛИ: наступне засідання комісії провести 26 квітня 2013 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Голова комісії

Д.В. Петухов

Заступник голови Комісії

О.В. Ткаченко

Протокол вела:

А.Ю. Щербак

____________ В.А. Балін

____________ П.В. Кравченко

____________ О.П. Іванов

____________ О.В. Якущенко

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: