open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
інформаційної політики України
23.01.2017 № 8

ПЕРЕЛІК
відомостей, що становлять службову інформацію у Міністерстві інформаційної політики України

1. Внутрівідомча службова кореспонденція, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності Міністерства інформаційної політки України (далі - МІП України) або здійсненням контрольних функцій, наглядових функцій і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

2. Особові справи (у тому числі, архівні справи) державних службовців МІП України.

3. Персональні дані працівників МІП України.

4. Відомості про військовозобов'язаних та заброньованих за МІП України.

5. Списки (довідники) з використанням персональних даних з первинних джерел із зазначенням домашніх адрес, номерів і мобільних телефонів працівників МІП України.

6. Номенклатура посад працівників МІП України, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.

7. Нормативно-розпорядчі документи, облікові документи та листування з питань оформлення допуску працівників МІП України до державної таємниці.

8. Перелік осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнені з посад у зв'язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення, в частині інформації щодо причин звільнення за здійснення корупційного правопорушення.

9. Інформація про осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно яких проведено спеціальну перевірку відомостей при призначенні на посаду, в частині, яка міститься в довідці за результатами перевірки.

10. Інформація про кандидатів на зайняття посад державних службовців, призначення яких здійснюється Президентом України або Кабінетом Міністрів України в частині інформації, яка міститься в довідці за результатами перевірки.

11. Відомості за окремими показниками про заходи з режимно-секретної роботи в МІП України, у разі розголошення яких можливе настання перешкод за забезпечення охорони державної таємниці.

12. Узагальнені відомості щодо видатків МІП України з відповідним розрахунками, які розкривають напрями заходів щодо забезпечення захисту державної таємниці.

13. Відомості про виїзди в іноземні країни працівникам, яким надано допуск до державної таємниці.

14. Службова інформація про розробку та зміст заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та відомості, які розкривають конкретні методи роботи за основними напрямами діяльності органу з питань запобігання та протидії корупції.

15. Службова інформація щодо взаємодії з органами Служби безпеки України та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації з питань організації зв'язку.

16. Відомості організаційного характеру щодо мобілізаційної роботи без зазначення інформації про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, а також відомості за окремими показниками про порядок фінансування заходів з мобілізаційної підготовки, розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам оборони держави, охорони громадського порядку, національній безпеці.

17. Відомості про порядок організації та забезпечення режиму секретності в МІП України та установах, підприємствах і організаціях, що знаходяться у сфері управління.

18. Відомості щодо оформлення та надання допуску до особливих робіт.

19. Відомості з питань технічного захисту інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законом.

20. Накази МІП України, яким присвоюється гриф обмеження доступу "Для службового користування".

21. Документи МІП України, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

22. Інформація, що стосується визначення стратегії та позиції МІП України під час переговорів з міжнародними організаціями, іноземними та іншими партнерами.

23. Матеріали проведених службових розслідувань.

24. Листи, накази, службові та доповідні записки за напрямом діяльності щодо технічного захисту інформації.

Державний секретар

А. Біденко

{Текст взято з сайту Мінінформаційної політики України http://mip.gov.ua}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: