open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


ПРОТОКОЛ № 8
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 281 від 30.04.2013}

29.03.2013

м. Київ

Присутні члени комісії:

Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);

Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);

Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);

Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;

Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;


Залучені фахівці:

Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";

Якущенко О.В.

-

заступник начальника відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - КИШИНІВ: ПП "Клименко В. В." з паритетним партнером SRL "GROZAVU".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Харків (12-00) - Кишинів (07-00)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЛУЦЬК - НЕАПОЛЬ: ПП "КОЛЛМІ" з паритетним партнером S.A.P. s.r.l.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЛУЦЬК - НЕАПОЛЬ (час відправлення з м. Луцьк (06-00) - Неаполь (10-30)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЛЬВІВ - КИШИНІВ: ПП "УКРЄВРОБУС" з паритетним партнером SA "Parcul de autobuze dim Balti".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту у зв'язку із відсутністю необхідних документів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛУЦЬК - ВАРШАВА: ТДВ "Волиньавтотранс" з паритетним партнером АТ "Біакомекс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛУЦЬК - ВАРШАВА (час відправлення з м. Луцьк (17-30) - Варшава (11-10)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - МОСКВА: ТОВ "Українські лінії" та ТОВ "Ельбрус - транс" з паритетним партнером ТОВ "АМРОН".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - МОСКВА (час відправлення з м. Київ (18-00) - Москва (20-00)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - МОСКВА: ТОВ "Українські лінії" та ТОВ "Ельбрус - транс" з паритетним партнером ТОВ "АМРОН".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - МОСКВА (час відправлення з м. Одеса (12-15) - Москва (20-00)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛУГАНСЬК - МІЛЛЕРОВО: ТОВ "Лугавтотранс" з паритетним партнером ВАТ "Кашарське АТП".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛУГАНСЬК - МІЛЛЕРОВО (час відправлення з м. Луганськ (07-05) - Міллерово (14-45)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - МАДРИД через Словаччину: ТОВ "Одрі" з паритетним партнером "JOARJA - 98" S. L.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - МАДРИД через Словаччину (час відправлення з м. Київ (09-30) - Мадрид (09.00)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - МАДРИД транзитом через Угорщину: ТОВ "Одрі" з паритетним партнером "JOARJA - 98" S. L.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - МАДРИД транзитом через Угорщину (час відправлення з м. Київ (09-30) - Мадрид (14-00)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - СОЗОПОЛ: ТОВ "Юніверс" з паритетним партнером Фірма ТОВ "СТРОЙТРАНС 2011".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту у зв'язку із з тим, що матеріали містять недостовірні дані або подані не в повному обсязі. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЯЛТА - СОЧІ: ТОВ "Крим-Авто-Експрес" з паритетним партнером ТОВ "Кубаньавто".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЯЛТА - СОЧІ (час відправлення з м. Ялта (15-05) - Сочі (13-00)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - БЕНДЕРИ: ТОВ "Август V" з паритетним партнером ТОВ "ВІ - АВТО".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - БЕНДЕРИ (час відправлення з м. Одеса (14-30, 12-20) - Бендери (06-30, 07-30)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - КИШИНІВ: ТОВ "Август V" з паритетним партнером ТОВ "ВІ - АВТО".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ОДЕСА - КИШИНІВ (час відправлення з м. Одеса (21-00) - Кишинів (06-50)), терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті БЕНДЕРИ - ОДЕСА (час відправлення з м. Бендери (06-30, 07-30) - м. Одеса (14-30,12-20), претендент ООО "Ви-Авто" та ТОВ "Август V"), стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (06-50) - м. Одеса (21-00) претендент S.R.L. "Galiz-SV" та ТОВ "Август V"), стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років відповідно до ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт". За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Луганського регіонального управління автобусних станцій стосовно відновлення зупинки на Гірській АС у розкладі руху на регулярному міжнародному маршруті СЄВЄРОДОНЕЦЬК - РОСТОВ-НА-ДОНУ, обслуговує ПП "Сазонов І.О.".

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ПАТ "Мукачівське АТП 12106" стосовно тимчасового припинення обслуговування міжнародного маршруту МІЖГІР'Я - ПРАГА, обслуговує ПАТ "Мукачівське АТП 12106".

ВИРІШИЛИ: погодити тимчасове припинення обслуговування даного маршруту. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення, щодо прийнятих позитивних рішень, листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

ВИРІШИЛИ: наступне засідання комісії провести 12 квітня 2013 року. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Голова комісії

Д.В. Петухов

Заступник голови Комісії

О.В. Ткаченко

Протокол вів:

О.П. Корнієнко

_____________ А.Ю. Щербак

_____________ В.М. Ігнатенко

___________ П.В. Кравченко

________________ О.П. Іванов

____________ О.В. Якущенко


{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: