open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна

РАДА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

23.03.2016  № Р-1-8

Про постійні комісії Ради Федерації профспілок України

Відповідно до пункту 6 статті 33 Статуту ФПУ Рада Федерації професійних спілок України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Утворити такі постійні комісії Ради ФПУ:

- з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху;

- з питань виробничої політики та захисту економічних інтересів членів профспілок;

- з питань соціального захисту членів профспілок і соціального страхування;

- з гуманітарних питань;

- з питань рівності прав жінок і чоловіків;

- з питань охорони праці та здоров'я;

- з майнових питань;

- з питань фінансової роботи та бюджету;

- з питань правового захисту профспілок та їх організацій, членів профспілок;

- з питань роботи з молоддю.

2. Затвердити персональний склад постійних комісій Ради ФПУ (додається).

3. Доручити відповідним комісіям Ради ФПУ запропонувати кандидатури для обрання голів комісій, їх заступників та внести їх на розгляд чергового засідання Ради ФПУ.

4. Рекомендувати членам Ради ФПУ, які не визначилися щодо участі у постійних комісіях Ради ФПУ, подати свої пропозиції стосовно обраної комісії до 25 квітня 2016 року.

5. Раді ФПУ на наступному засіданні внести зміни до складу постійних комісій Ради ФПУ.

6. Контроль за виконанням постанови покласти на заступника Голови ФПУ з питань організаційної роботи.

Голова ФПУ

Г.В. Осовий


Додаток
до постанови Ради ФПУ
24.03.2016  № Р-1-8

1. КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА РОЗВИТКУ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ

1.

Барановська
Марія Іванівна

-

радник апарату Наглядової ради Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" (Українська профспілка працівників річкового транспорту)

2.

Бусурулов
Євген Олександрович

-

голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості

3.

Бутенко
Микола Олександрович

-

голова Профспілки працівників суднобудування України

4.

Валевська
Людмила Михайлівна

-

голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я

5.

Васильєв
Валерій Валентинович

-

голова Профспілки працівників космічного та загального машинобудування України

6.

Гарбаренко
Любов Андріївна

-

заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України

7.

Гой
Михайло Павлович

-

заступник голови Профспілки працівників лісових галузей України, голова Київської міської організації профспілки

8.

Гринь
Надія Іванівна

-

голова Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки

9.

Демідова
Анастасія Іванівна

-

голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України

10.

Древаль
Петро Петрович

-

голова Добропільської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості

11.

Дубіль
Віталій Петрович

-

голова Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок

12.

Дудник
Василь Олексійович

-

голова Профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України

13.

Корнійчук
Любов Терентіївна

-

заступник Одеської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

14.

Кригін
Микола Іванович

-

голова Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості

15.

Матвеєва
Тетяна Анатоліївна

-

голова Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

16.

Олещук
Павло Віталійович

-

голова Організації молоді Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України

17.

Побережна
Тетяна Іванівна

-

голова Вінницької обласної організації профспілки працівників культури України

18.

Погонін
Сергій Олександрович

-

голова первинної профспілкової організації ВО "Оризон" профспілки працівників космічного та загального машинобудування

19.

Прудніков
Павло Вікторович

-

заступник голови Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України

20.

Романенко
Володимир Ілліч

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Нікопольський завод феросплавів" профспілки металургів і гірників

21.

Сластьон
Віктор Максимович

-

голова Запорізької обласної ради профспілок

22.

Сурмак
Віктор Миколайович

-

голова Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг

23.

Тищенко
Олександр Митрофанович

-

голова Київської міської профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості

24.

Толмачова
Алла Миколаївна

-

голова Вінницької обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг

25.

Цикалюк
Анатолій Данилович

-

голова Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

26.

Яловий
Анатолій Володимирович

-

голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури

2. КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ВИРОБНИЧОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЗАХИСТУ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК

Члени комісії:

1.

Барабах
Володимир Станиславович

-

голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників лісового господарства

2.

Басюк
Ігор Євгенійович

-

голова Ради профспілок Івано-Франківської області

3.

Григорюк
Олег Ігоревич

-

голова Чорноморської первинної профспілкової організації профспілки робітників морського транспорту

4.

Дегтяр
Лариса Дмитрівна

-

голова Київської обласної організації профспілки працівників лісового господарства

5.

Дейнеко
Валерій Павлович

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Харківський тракторний завод" профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування

6.

Дереш
Леся Андріївна

-

голова Львівської обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості

7.

Дудчак
Володимир Васильович

-

голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки

8.

Дуля
Олексій Олександрович

-

заступник голови Профспілки працівників лісових галузей України, голова первинної профспілкової організації ПАТ "Київський картонно-паперовий комбінат"

9.

Захваткіна
Оксана Іванівна

-

голова Львівської обласної організації профспілки автомобільного та сільськогосподарського машинобудування

10.

Зборівська
Марія Іванівна

-

голова первинної профспілкової організації Відокремленого підрозділу "Дніпропетровська технічна дільниця водних шляхів" Державного підприємства водних шляхів "Укрводшлях"

11.

Кельїн
Олександр Дмитрович

-

голова первинної організації Профспілки авіабудівників України на ДАХК "Артем"

12.

Кірєєв
Михайло Іванович

-

голова Профспілки робітників морського транспорту України

13.

Ковіня
Сергій Григорович

-

голова Херсонської обласної організації профспілки працівників суднобудування

14.

Колесник
Микола Павлович

-

голова Федерації профспілок Вінницької області

15.

Комишев
Сергій Петрович

-

голова Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України

16.

Кононенко
Григорій Миколайович

-

голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників машинобудування та металообробки

17.

Кузьменко
Лариса Володимирівна

-

голова обласної організації профспілки працівників зв'язку Житомирської дирекції УДППЗ "Укрпошта"

18.

Лєхов
Микола Петрович

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат "Азовсталь" профспілки металургів і гірників

19.

Макаренко
Анатолій Кирилович

-

голова Криворізької міської організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості

20.

Мамченко
Валерій Миколайович

-

перший заступник голови Профспілки працівників вугільної промисловості України

21.

Мойсюк
Василь Сильвестрович

-

голова Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України

22.

Осіпов
Юрій Олексійович

-

голова Київської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства

23.

Повханич
Тетяна Федорівна

-

голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

24.

Полеха
Валентина Степанівна

-

голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг

25.

Сєдов
Валерій Миколайович

-

голова Запорізької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості

26.

Сідлецький
Олександр Станіславович

-

голова Рівненської обласної організації профспілки працівників лісового господарства

27.

Стародуб
Микола Михайлович

-

голова Профспілки працівників зв'язку України

28.

Тимченко
Микола Тарасович

-

голова Харківської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості і побутового обслуговування населення

29.

Чечоткін
Володимир Павлович

-

голова Одеської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства

30.

Шишов
Сергій Сергійович

-

голова Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

31.

Щербань
Василь Петрович

-

голова Дзержинської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, Донецька область

32.

Яцунь
Олександр Михайлович

-

голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки

3. КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК І СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

Члени комісії:

1.

Клєткіна
Ірина Семенівна

-

голова цехової профспілкової організації плавскладу АСК "Укррічфлот" у м. Херсон Української профспілки працівників річкового транспорту

2.

Перевознікова
Ганна Олександрівна

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут "Енергопроект"

3.

Під'яблонський
Михайло Іванович

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості

4.

Старухіна
Наталія Михайлівна

-

голова Донецької обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості

5.

Сульженко
Тетяна Олександрівна

-

голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників нафтової і газової промисловості

6.

Усенко
Світлана Олександрівна

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Кременчуцький колісний завод" профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування

4. КОМІСІЯ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ

Члени комісії:

1.

Бєлєнкіна
Тетяна Володимирівна

-

голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів

2.

Грановський
Василь Григорович

-

голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

3.

Караван
Еліна Михайлівна

-

голова Молодіжної ради Профспілки робітників морського транспорту України

4.

Колодко
Лідія Василівна

-

голова Київської міської організації профспілки працівників культури

5.

Паламарчук
Неля Анатоліївна

-

голова Федерації професійних спілок Житомирської області

6.

Скороход
Володимир Григорович

-

заступник голови Херсонської обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств

5. КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РІВНОСТІ ПРАВ ЖІНОК І ЧОЛОВІКІВ

Члени комісії:

1.

Супряга
Алла Федорівна

-

голова Житомирської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я

2.

Бурлака
Надія Маркіянівна

-

голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу

3.

Даниленко
Василь Пилипович

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Харківміськгаз" профспілки працівників газових господарств

4.

Довбня
Світлана Григорівна

-

голова Харківської обласної організації профспілки працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування

5.

Караван
Ніна Григорівна

-

голова Профспілки працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України

6.

Лазарєва
Дар'я Володимирівна

-

заступник голови Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців

7.

Пінчук
Любов Павлівна

-

голова об'єднаної профспілкової організації ДП "Український державний центр радіочастот" профспілки працівників зв'язку

8.

Топехіна
Людмила Арсенівна

-

голова об'єднаної профспілкової організації ПАТ "Укртелеком" профспілки працівників зв'язку

9.

Ясько
Тетяна Дмитрівна

-

голова Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг

6. КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ЗДОРОВ'Я

Члени комісії:

1.

Андреєв
Василь Миколайович

-

голова Профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів України

2.

Бирчак
Наталія Василівна

-

голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я

3.

Благовещенська
Альона Вікторівна

-

голова Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я

4.

Вознюк
Микола Борисович

-

голова Рівненської обласної організації профспілки працівників споживчої кооперації

5.

Гасілова
Інна Леонідівна

-

голова об'єднаної профспілкової організації ПАТ "Херсонгаз" профспілки працівників газових господарств

6.

Григорчук
Олександр Сергійович

-

голова первинної профспілкової організації ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінат" профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості

7.

Заяць
Євгенія Миколаївна

-

голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я

8.

Козлова
Лариса Григорівна

-

голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я

9.

Кузів
Володимир Петрович

-

голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я

10.

Максимець
Василь Йосипович

-

голова Львівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства

11.

Мельник
Євген Степанович

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Волиньцемент" профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів

12.

Мельник
Степан Миколайович

-

голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг

13.

Мехед
Андрій Миколайович

-

голова первинної профспілкової організації Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення профспілки працівників зв'язку

14.

Олійник
Сергій Євгенович

-

голова первинної профспілкової організації "Гідросила" профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування

15.

Садома
Валентина Станіславівна

-

голова Хмельницької обласної організації профспілки охорони здоров'я

16.

Татарінова
Тетяна Леонтіївна

-

голова первинної профспілкової організації Херсонської обласної клінічної лікарні профспілки працівників охорони здоров'я України

17.

Чубай
Михайло Павлович

-

голова Української профспілки працівників річкового транспорту

7. КОМІСІЯ З МАЙНОВИХ ПИТАНЬ

Члени комісії:

1.

Баженков
Євген Володимирович

-

голова ФСТ "Спартак" профспілки працівників культури

2.

Бобченко
Юрій Вікторович

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості

3.

Вакуленко
Володимир Михайлович

-

голова Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України

4.

Галаченко
Олександр Олександрович

-

керівник представництва ПрАТ "Укрпрофоздоровниця", головний лікар ДП "Клінічний санаторій "Хмільник"

5.

Дубинка-Філозоф
Іванна Анатоліївна

-

голова Федерації профспілок Волинської області

6.

Землянська
Наталія Геннадіївна

-

голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців

7.

Осадчий
Сергій Васильович

-

голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

8.

Перелигіна
Людмила Федорівна

-

голова Профспілки працівників культури України

9.

Прокопчук
Михайло Степанович

-

голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств

10.

Сібільов
Вадим Дмитрович

-

голова Профспілки працівників лісових галузей України

11.

Смєлов
Володимир Олександрович

-

голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників суднобудування

12.

Тиндік
Володимир Тихонович

-

голова первинної організації профспілки авіабудівників на ДП "Харківський машинобудівний завод "ФЕД"

13.

Турок
Володимир Михайлович

-

голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я

14.

Українець
Сергій Якович

-

заступник голови Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України

15.

Фленько
Володимир Юрійович

-

голова Закарпатської обласної ради профспілок

16.

Шевченко
Петро Васильович

-

голова Федерації профспілок Черкаської області

17.

Шкварковський
Володимир Антонович

-

голова Чернівецької обласної ради профспілок

18.

Юнак
Сергій Іванович

-

голова Дніпропетровської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості

8. КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ РОБОТИ ТА БЮДЖЕТУ

Члени комісії:

1.

Бондарчук
Галина Дмитрівна

-

голова Київської обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів

2.

Бохонський
Валерій Григорович

-

голова Київської міської організації профспілки працівників інноваційних і малих підприємств

3.

Євдокимова
Тетяна Олександрівна

-

голова Сумської обласної ради профспілок

4.

Єфіменко
Ольга Іллівна

-

голова Профспілки працівників текстильної та легкої промисловості України

5.

Жигайло
Петро Семенович

-

голова Черкаської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства

6.

Жугаєвич
Ярема Васильович

-

голова Профспілки авіабудівників України

7.

Коваль
Вікторія Миколаївна

-

голова Профспілки працівників охорони здоров'я України

8.

Кононенко
Валентин Федорович

-

голова Київської обласної ради профспілок

9.

Кривов'язий
Степан Йосипович

-

голова Профспілки працівників лісового господарства України

10.

Ляпіна
Людмила Борисівна

-

голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери

11.

Матов
Валерій Олексійович

-

голова Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України

12.

Молдованов
Олександр Борисович

-

голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості

13.

Москаленко
Ігор Іванович

-

голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області

14.

Присяжний
Андрій Володимирович

-

голова Тернопільської обласної ради профспілок

15.

Рябко
Олександр Іванович

-

заступник голови Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України

16.

Сидоренко
Лариса Анатоліївна

-

голова первинної профспілкової організації ДП "Укрриба" профспілки працівників рибного господарства

17.

Товтин
Наталія Михайлівна

-

голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників культури

18.

Черниш
Олександр Андрійович

-

голова Профспілки працівників оборонної промисловості України

9. КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПРОФСПІЛОК ТА ЇХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК

Члени комісії:

1.

Анашкевич
Іван Вікторович

-

голова Черкаської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення

2.

Борисенко
Сергій Олегович

-

заступник голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

3.

Жак
Володимир Іванович

-

голова первинної профспілкової організації ДП НВКГ "Зоря - Машпроект" профспілки працівників суднобудування

4.

Ключник
Володимир Ілліч

-

голова первинної профспілкової організації ПАТ "Хартрон" профспілки працівників космічного та загального машинобудування

5.

Кордяк
Валентина Зіновіївна

-

голова первинної профспілкової організації Чернівецької дирекції УДННЗ "Укрпошта"

6.

Краєвський
Володимир Миколайович

-

голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг

7.

Малигіна
Алла Опанасівна

-

голова Запорізької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення

8.

Офіцеров
Геннадій Георгійович

-

заступник голови Профспілки працівників космічного та загального машинобудування України

9.

Турчин
Олег Петрович

-

голова Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості

10.

Фарафонова
Олімпіада Іванівна

-

голова Криворізької міської організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів

11.

Харьковський
Геннадій Петрович

-

голова Федерації профспілок Хмельницької області

12.

Чередніченко
Олександр Васильович

-

голова первинної організації проммайданчика "Миколаївський глиноземний завод" профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості

{Текст взято з сайту ФПУ http://www.fpsu.org.ua/}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: