open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

10.01.2013  № 7

Про відмову ТОВ „ПРИМОРСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ” у видачі ліцензії з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на засіданні Комісії, яке проводилося у формі відкритого слухання, 10 січня 2013 року розглянула питання про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ПРИМОРСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ” ліцензії з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

На підставі поданих заявником документів Комісією встановлено таке.

Основним нормативно-правовим актом України, що регулює відносини в сфері ліцензування, є Закон України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності”. Статтею 8 цього Закону визначено, що суб'єкт господарювання зобов'язаний провадити певний вид господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відповідно до встановлених для цього виду діяльності ліцензійних умов.

Відповідно до пункту 2.1 Умов та Правил провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затверджених постановою НКРЕ від 26.04.2006 № 540 (далі - Ліцензійні умови), провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії можливе за наявності джерел теплової енергії (теплоелектроцентралі, установки з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) у власності або користуванні ліцензіата.

Згідно із статтею 1 Закону України „Про теплопостачання”, теплогенеруюча установка - комплекс взаємопов'язаного обладнання, що виробляє теплову енергію, незалежно від місця його розташування.

ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ПРИМОРСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ” на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії заявлено теплогенеруюче обладнання, а саме котел ТГ-3/95 (який, згідно з паспортом котла, призначений для роботи на природному газі) та газогенератор з загрузочним пристроєм від установки ВНУ-УМ2200.

Проте у наданих Товариством документах відсутні дані про наявність у власності або користуванні ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ПРИМОРСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ” установки з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) ліцензіата.

Таким чином, документи, надані заявником, дають підстави вважати, що заявник не відповідає пункту 2.1 Ліцензійних умов.

У зв'язку з вищезазначеним, відповідно до абзацу третього частини третьої статті 11 Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики” та Умов та Правил провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затверджених постановою НКРЕ від 26.04.2006 № 540, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ПРИМОРСЬКЕ ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ” (код ЄДРПОУ 19282171, Запорізька обл., м. Приморськ, вул. Єчіна, буд. 4) у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії у зв'язку з невідповідністю заявника, згідно з поданими документами, Ліцензійним умовам, встановленим для виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про видачу ліцензії.

Голова Комісії

С. Тітенко

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: