open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
02.03.2010 N 7

Про внесення змін до складу комісій

з питань вирішення спорів

при робочих органах виконавчої дирекції Фонду

Керуючись пунктом 7 частини сьомої, частинами
восьмою - дванадцятою статті 17 і частиною третьою статті 55
Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне
страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного
захворювання, які спричинили втрату працездатності" ( 1105-14 ),
пунктом 2.3 Положення про комісію при виконавчій дирекції Фонду
соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та
професійних захворювань України з питань вирішення спорів,
затвердженого постановою правління Фонду від 01.11.2001 р. N 37
( v0037583-01 ) (із змінами), правління Фонду соціального
страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних
захворювань України П О С Т А Н О В Л Я Є:
Внести зміни до складу комісій з питань вирішення спорів при
управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних
захворювань України у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій,
Луганській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Харківській,
Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях
( v0006583-06 ) згідно з додатком.
Голова правління Г.Ольховець

Додаток

до постанови правління Фонду

02.03.2010 N 7

ЗМІНИ

до складу комісій з питань вирішення спорів

при управліннях та відділеннях виконавчої

дирекції Фонду у Дніпропетровській, Донецькій,

Запорізькій, Луганській, Львівській, Одеській,

Тернопільській, Харківській, Хмельницькій,

Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях

( v0006583-06 )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Найменування робочого | Склад комісії | органу виконавчої |-----------------------------------------------------------------------------------------------------| дирекції Фонду | від держави | від застрахованих осіб | від страхувальників | |---------------------------------+---------------------------------+---------------------------------| |члени комісії, |пропонується |члени комісії, |пропонується |члени комісії, |пропонується | |яких пропонується |ввести до |яких пропонується |ввести до |яких пропонується |ввести до | |вивести зі складу |складу комісії|вивести зі складу |складу комісії|вивести зі складу |складу комісії| |комісії | |комісії | |комісії | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Дніпропетровська область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої |Ядикін С.В. |Детюк Петро |Іваненко М.І. |Карпов Андрій |Черкащенко В.М. |Курбацький | дирекції Фонду у |Цвєткова Т.Л. |Іларіонович | |Сергійович |Северін С.В. |Федір Іванович| м. Жовті Води | |Поліцинська | | | |Гнутов | | |Валентина | | | |Володимир | | |Іванівна | | | |Олексійович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Костинський П.В. |Москаленко | | | дирекції Фонду у | | | |Микола | | | Солонянському районі | | | |Лазаревич | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Донецька область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої | | |Лайбольт О.Е. |Черняк Ігор | | | дирекції Фонду у | | | |Анатолійович | | | Кіровському районі | | | | | | | м. Макіївка | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Кулінкович М.М. |Полисюк Сергій| | |Бабенко А.Ф. |Шевченко Олег | дирекції Фонду у | |Володимирович | | |Кононенко Л.В. |Вікторович | м. Кіровське | | | | | |Дашковець Неля| | | | | | |Броніславівна | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Сургучов В.Н. |Кравченко | | | дирекції Фонду у | | | |Володимир | | | м. Артемівськ | | | |Васильович | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Дудко М.К. |Боякова Олена |Іванова Т.І. |Качан Віктор | дирекції Фонду у | | | |Володимирівна | |Андрійович | Амвросіївському районі| | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Андрієнко В.А. |Озюменко Роман|Нагорна В.М. |Байдамшина | | | дирекції Фонду у | |Юрійович | |Тетяна | | | м. Жданівка | | | |Михайлівна | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Давиденко О.В. |Каргін Андрій | | |Дємонов В.А. |Доманов | дирекції Фонду у |Ганийцький Д.І. |Юрійович | | | |Валерій | м. Маріуполь | |Стаханова | | | |Анатолійович | | |Олена | | | | | | |Георгіївна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Філімонова Л.М. |Прилуцький | | |Пластун В.М. |Майтамал | дирекції Фонду у | |Володимир | | |Яремченко П.Р. |Світлана | Центрально-Міському | |Олегович | | | |Вікторівна | районі м. Горлівка | | | | | |Зімовнова | | | | | | |Вікторія | | | | | | |Олександрівна | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Белікова Л.С. |Барковська | | | | | дирекції Фонду у | |Любов | | | | | м. Красноармійськ | |Іванівна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Псьол М.В. |Мороз Ірина | | | | | дирекції Фонду у | |Анатоліївна | | | | | м. Добропілля | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Прокопович Н.П. |Фасхутдінова | | |Макаренко І.Ю. |Андрюшкін | дирекції Фонду у | |Галина | | |Селезньов О.С. |Андрій | Совєтському районі | |Аркадіївна | | | |Миколайович | м. Макіївка | | | | | |Сауленко | | | | | | |Олександр | | | | | | |Федорович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Мар'єнко В.Ф. |Євтушенко | | | | | дирекції Фонду у | |Любов | | | | | м. Ясинувата | |Анатоліївна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Ковальов І.А. |Кириленко |Гладкий І.І. |Куликов Семен |Могилевець Л.О. |Прошкін | дирекції Фонду у |Сталена Л.С. |Ірина | |Іванович | |Олександр | Микитівському районі | |Володимирівна | | | |Борисович | м. Горлівка | |Бай Олександра| | | | | | |Іванівна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Курченко Б.В. |Катрич Віктор | | | дирекції Фонду у | | | |Андрійович | | | Тельманівському | | | | | | | районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Равинська Л.В. |Кемічаджи |Красницький В.П. |Вівденко | | | дирекції Фонду у | |Дмитро | |Анатолій | | | Володарському районі | |Георгійович | |Олексійович | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Натяма О.В. |Туру Наталія |Швидун П.В. |Смолій Микола |Мацук М.І. |Шиян Віктор | дирекції Фонду у |Білий М.Г. |Миколаївна | |Васильович |Лебединська Є.В. |Кузьмич | Першотравневому | |Тєрьошкіна | | | |Бутін | районі | |Надія | | | |Олександр | | |Степанівна | | | |Павлович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Гноєв В.О. |Янатьєв | | | | | дирекції Фонду у | |Олександр | | | | | Великоновосілківському| |Едуардович | | | | | районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Громовий І.П. |Клочко Наталія| | | | | дирекції Фонду у |Резниченко Т.І. |Валеріївна | | | | | м. Костянтинівка | |Алаєва Олена | | | | | | |Петрівна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Степигін М.В. |Ткаченко | | | дирекції Фонду у | | | |Олександр | | | м. Шахтарськ | | | |Іванович | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Аксьонов О.А. |Дударєв Леонід|Гальянова Р.Л. |Гловецька |Дунаєвська Т.М. |Кашлаков Ігор | дирекції Фонду у |Єлагін В.Ф. |Григорович | |Олена | |Юрійович | м. Харцизьк | |Богун Валерій | |Анатоліївна | | | | |Віталійович | | | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Запорізька область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої |Бородай А.А. |Соколов Іван |Богатирьов Б.Л. |Авраменко |Зварич О.О. |Василега Олег | дирекції Фонду у | |Іванович | |Володимир | |Федорович | м. Мелітополь | | | |Євгенович | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Твердохліб В.М. |Крилов |Пліскін М.М. |Юсова Ірина |Чекмарьова Н.І. |Гайдамака | дирекції Фонду у | |Анатолій | |Гнатівна | |Тамара | м. Токмак | |Георгійович | | | |Іванівна | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Калабухов О.Г. |Махіня | | |Щетинін В.Л. |Волков Сергій | дирекції Фонду у |Година С.М. |Володимир | | | |Гаврилович | Веселівському районі | |Володимирович | | | | | | |Бєліков Андрій| | | | | | |Іванович | | | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Луганська область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої | | |Черняєва В.Т. |Конько | | | дирекції Фонду у | | | |Володимир | | | м. Краснодон та | | | |Михайлович | | | Краснодонському районі| | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Ткаченко В.В. |Лобачова |Пшеничний А.О. |Сидоров | | | дирекції Фонду у | |Тамара | |Володимир | | | м. Свердловськ | |Олексіївна | |Григорович | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Молчанов В.А. |Струіна Інна | | |Домаскін В.І. |Мізгарєва | дирекції Фонду у | |Олександрівна | | |Прядко О.М. |Олена | м. Кіровськ | | | | | |Анатоліївна | | | | | | |Устименко | | | | | | |Федір | | | | | | |Миколайович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Держиєв О.Б. |Шпак Олексій |Гнилицька Т.К. |Кривошликов | дирекції Фонду у | | | |Федорович | |Микола | м. Рубіжне | | | | | |Іванович | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Львівська область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої | | |Гупало М.С. |Сташевський | | | дирекції Фонду у | | | |В'ячеслав | | | Львівській області | | | |Володимирович | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Косаревич М.І. |Боднар | | | дирекції Фонду у | | | |Вікторія | | | Кам'янко-Бузькому | | | |Григорівна | | | районі | | | | | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Одеська область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої | | | | |Олександренко В.В.|Верженюк | дирекції Фонду у | | | | | |Геннадій | Малиновському районі | | | | | |Іванович | м. Одеса | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Д'яченко А.О. |Бащун Вадим | | | дирекції Фонду у | | | |Миколайович | | | Приморському районі | | | | | | | м. Одеса | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Коваль Н.М. |Вербанова Інна|Миронюк І.Г. |Накул Поліна | | | дирекції Фонду у | |Петрівна | |Григорівна | | | Київському районі | | | | | | | м. Одеса | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Шестун Г.В. |Заноздра | | | | | дирекції Фонду у | |Неоніла | | | | | Балтському районі | |Василівна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Проданов М.М. |Команіч | | | | | дирекції Фонду у | |Валентин | | | | | м. Рені | |Григорович | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | | | |Волощук А.Г. |Веліков | дирекції Фонду у | | | | | |Вячеслав | Саратському районі | | | | | |Ілліч | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Дуднік О.С. |Шевченко |Бабюк В.М. |Драчук |Сіленко З.Б. |Колосовська | дирекції Фонду у |Том'як М.С. |Віктор | |Анатолій | |Тетяна | Ширяєвському районі | |Васильович | |Дмитрович | |Всеволодівна | | |Акенфієв Юрій | | | | | | |Вільович | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Чепой М.А. |Бабенко Василь|Іванов Г.М. |Фучеджі Микола| | | дирекції Фонду у |Делі І.Г. |Григорович | |Васильович | | | м. Ізмаїл та | |Стоянова Марія| | | | | Ізмаїльському районі | |Олександрівна | | | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Тернопільська область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої |Дмитрів Т.М. |Горинь Орест | | | | | дирекції Фонду у | |Миколайович | | | | | Тернопільській | | | | | | | області | | | | | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Харківська область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої |Потєхіна В.М. |Броднікова Зоя|Фатьянова Н.І. |Бєлєвцев | | | дирекції Фонду у |Малява Д.О. |Вікторівна | |Віктор | | | Чугуївському районі | |Балагура | |Іванович | | | | |Василь | | | | | | |Миколайович | | | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Хмельницька область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої |Даниленко О.П. |Дудченко |Сокальський В.С. |Сковородніков | | | дирекції Фонду у | |Микола |Сташкевич Б.А. |Олег | | | Хмельницькій області | |Борисович | |Васильович | | | | | | |Сімчук Михайло| | | | | | |Васильович | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Монастирський М.І.|Коновалов Юрій| | | | | дирекції Фонду у | |Васильович | | | | | м. Хмельницький | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Коробчук Ю.О. |Довганюк | | |Антошків О.П. |Пашалик Руслан| дирекції Фонду у | |Дмитро | | | |Анатолійович | м. Кам'янець- | |Михайлович | | | | | Подільський | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Котик М.І. |Кушнірук Ірина| | | дирекції Фонду у | | | |Володимирівна | | | Ізяславському районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Сергеєв В.Л. |Скиба Віталій | | | | | дирекції Фонду у | |Тарасович | | | | | Красилівському районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Рибачок А.М. |Шевчук |Ніколайчук М.В. |Цимбалюк Ганна|Шуляк В.П. |Шкварун Василь| дирекції Фонду у |Гусарук В.М. |Олександр | |Яківна | |Михайлович | Полонському районі | |Макарович | | | | | | |Хінцінський | | | | | | |Мирослав | | | | | | |Антонович | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Самойлюк Т.В. |Хмелевський | | | | | дирекції Фонду у | |Олександр | | | | | Славутському районі | |Вікторович | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Скорбатюк І.М. |Годна Ольга |Олійник В.Г. |Івонько |Пенкель К.К. |Возна Марія | дирекції Фонду у | |Володимирівна | |Світлана |Мельникова Т.Г. |Дмитрівна | Старокостянтинівському| | | |Василівна | |Лактіонов | районі | | | | | |Олександр | | | | | | |Дмитрович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Бандирський С.В. |Борисюк Юрій |Попенко Ю.М. |Пастух Сергій |Середа В.І. |Баско Олексій | дирекції Фонду у |Іванова О.В. |Олександрович | |Володимирович | |Васильович | Хмельницькому районі | |Кухаришен | | | | | | |Роман | | | | | | |Михайлович | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Пославський В.С. |Чесньовський | | |Гожий В.В. |Заржицький | дирекції Фонду у | |Анатолій | | | |Олег | Чемеровецькому районі | |Дмитрович | | | |Віленович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | | | |Максимов В.Л. |Степанець | дирекції Фонду у | | | | | |Олександр | Шепетівському районі | | | | | |Васильович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Ягодзінський |Гладун Петро | | | | | дирекції Фонду у |Олександр |Вікторович | | | | | Ярмолинецькому районі |Йосипович | | | | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Черкаська область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої | | |Пантелієнко В.А. |Куля Микола | | | дирекції Фонду у | | | |Ігоревич | | | Драбівському районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Омельяненко М.В. |Лучанінов Стас| | |Надточій Н.П. |Опанасенко | дирекції Фонду у |Лабунець Л.М. |Юрійович | | | |Галина | Золотоніському районі | |Зарщикова | | | |Іванівна | | |Тетяна | | | | | | |Володимирівна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Прокоф'єв М.О. |Лісовий | | | | | дирекції Фонду у |Сіленко В.М. |Олександр | | | | | Смілянському районі | |Тимофійович | | | | | | |Цьома Лариса | | | | | | |Миколаївна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Овчаренко О.М. |Ганнисик Олег | | | | | дирекції Фонду у |Дмитренко В.В. |Юрійович | | | | | м. Канів | |Зоць Тетяна | | | | | | |Андріївна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | | | |Копійченко П.П. |Паращук | дирекції Фонду у | | | | | |Валерій | Тальнівському районі | | | | | |Якович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Несторенко І.І. |Карпов Борис |Сторожук Л.П. |Новіцька |Фурман В.А. |Годованок Ліна| дирекції Фонду у |Киба С.В. |Євгенович | |Тетяна | |Євсеївна | Христинівському | |Ісакова | |Михайлівна | | | районі | |Світлана | | | | | | |Петрівна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Курильонок Т.П. |Бінусова |Кочержинський О.В.|Сіренко |Хлинін В.П. |Коновал Віктор| дирекції Фонду у | |Катерина | |Віталіна | |Семенович | м. Черкаси | |Марківна | |Миколаївна | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Коломієць А.Г. |Шкарбута | | | дирекції Фонду у | | | |Богдан | | | Черкаському районі | | | |Вікторович | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Чернівецька область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої |Раєцька О.В. |Стратійчук | | | | | дирекції Фонду у | |Маргарита | | | | | м. Чернівці | |Петрівна | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Лучанінов А.І. |Семенко |Паламар П.І. |Костинюк | дирекції Фонду у | | | |Анатолій |Головатий А.І. |Володимир | Хотинському районі | | | |Миколайович | |Якович | | | | | | |Микитюк | | | | | | |Валерій | | | | | | |Іванович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Денис Г.В. |Нестерюк Олеся| | |Ковбиш І.В. |Івонча Петро | дирекції Фонду у | |Дмитрівна | | | |Михайлович | Вижницькому районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Бевцик М.В. |Морозевич | | | | | дирекції Фонду у | |Володимир | | | | | Кіцманському районі | |Георгійович | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Дутчак А.П. |Скидан Іван | | | | | дирекції Фонду у |Панасенко Ю.Г. |Васильович | | | | | Путильському районі | |Лейба Іван | | | | | | |Іванович | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої |Ювченко І.Ю. |Ткаченко | | | | | дирекції Фонду у | |Володимир | | | | | Новоселицькому районі | |Миколайович | | | | | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Чернігівська область | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Відділення виконавчої |Ємець Б.Ф. |Кривенко Ніна | | | | | дирекції Фонду у | |Іванівна | | | | | Козелецькому районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | | | |Лісниченко А.М. |Забузький | дирекції Фонду у | | | | | |Петро | м. Ніжин | | | | | |Михайлович | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Волошко Ф.І. |Агрененко |Сланко В.А. |Чмир Василь | дирекції Фонду у | | | |Світлана | |Вікторович | Новгород-Сіверському | | | |Юріївна | | | районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Ласунов В.І. |Мандзюк Андрій| | | дирекції Фонду у | | | |Мирославович | | | м. Прилуки | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | |Серавіна С.С. |Нікитенко Алла| | | дирекції Фонду у | | | |Олександрівна | | | Менському районі | | | | | | | ----------------------+------------------+--------------+------------------+--------------+------------------+--------------| Відділення виконавчої | | | | |Лутченко Г.І. |Войло Олексій | дирекції Фонду у | | | | |Сидоренко Н.Д. |Петрович | м. Чернігів | | | | | |Хряпов Ігор | | | | | | |Борисович | -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу