open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.01.2014  № 6

Про внесення змін до Положення про територіальні управління Державної судової адміністрації України

{Наказ фактично втратив чинність у зв'язку з втратою чинності Наказу Державної судової адміністрації № 82 від 05.04.2011, до якого вносились зміни}

Відповідно до частини 5 статті 147, частини шостої статті 148 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та підпункту сьомого пункту сьомого Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 22.10.2010 року № 12, та з метою визначення кваліфікаційних вимог до посади начальника територіального управління Державної судової адміністрації України та його заступника НАКАЗУЮ:

1. Внести до пункту 7 Положення про територіальні управління Державної судової адміністрації України, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 05.04.2011 № 82, зміни, виклавши його у новій редакції:

"Територіальне управління очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади Головою ДСА України.

На посаду начальника територіального управління призначається особа, яка має вищу юридичну, економічну або вищу освіту в галузі державного управління за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом в державній службі на керівних посадах чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, або стаж роботи на посадах, які передбачають повноваження щодо виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не менше 7 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 10 років.

Начальник територіального управління несе персональну відповідальність за виконання покладених на територіальне управління завдань.

Начальник територіального управління має заступника, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою ДСА України.

На посаду заступника начальника територіального управління призначається особа, яка має вищу юридичну, економічну або вищу освіту в галузі державного управління за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом в державній службі на керівних посадах чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років, або стаж роботи на посадах, які передбачають повноваження щодо виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не менше 5 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 7 років.

Посадові особи територіального управління є державними службовцями".

2. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України надіслати цей наказ до територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

3. Управлінню з питань судового діловодства розмістити текст цього наказу на офіційному веб-порталі судової влади України.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова

Р. Кирилюк

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: