open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
06.03.2006 N 6

Про склад комісії з питань вирішення

спорів при виконавчій дирекції Фонду

та внесення змін до складу комісій з питань

вирішення спорів при робочих органах

виконавчої дирекції Фонду
{ Додатково див. Постанови Фонду соціального страхування від

нещасних випадків на виробництві та

професійних захворювань N 26 ( v0026583-06 ) від 10.07.2006 N 45 ( v0045583-07 ) від 12.07.2007 N 32 ( v0032583-08 ) від 21.05.2008 N 15 ( v0015583-09 ) від 26.02.2009 N 7 ( v0007583-10 ) від 02.03.2010 N 52 ( v0052583-10 ) від 30.11.2010 N 21 ( v0021583-11 ) від 19.04.2011 }
Керуючись пунктом 7 частини сьомої, частинами восьмою -
дванадцятою статті 17 та частиною третьою статті 55 Закону України
"Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від
нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які
спричинили втрату працездатності" ( 1105-14 ), пунктом 2.3
Положення про комісію при виконавчій дирекції Фонду соціального
страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних
захворювань України з питань вирішення спорів, затвердженого
постановою правління Фонду від 01.11.2001 р. N 37 ( v0037583-01 ),
правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на
виробництві та професійних захворювань України
П О С Т А Н О В Л Я Є:
1. Затвердити склад комісії з питань вирішення спорів при
виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних
випадків на виробництві та професійних захворювань України
(додаток 1).
2. Внести зміни до складу комісій з питань вирішення спорів
при управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та
професійних захворювань України у Дніпропетровській, Донецькій,
Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській,
Тернопільській, Харківській, Чернігівській, Чернівецькій областях
та місті Києві (додаток 2).
Голова правління Т.Степанкова

Додаток 1

до постанови правління

Фонду

06.03.2006 N 6

СКЛАД КОМІСІЇ

з питань вирішення спорів при виконавчій

дирекції Фонду соціального страхування

від нещасних випадків на виробництві

та професійних захворювань України

------------------------------------------------------------------ Прізвище, ім'я, по батькові | Посада й місце роботи | ----------------------------+-----------------------------------| Від страхувальників | | ----------------------------+-----------------------------------| Піддубний Василь Васильович |Заступник Голови Федерації | |роботодавців України, член | |правління Фонду | ----------------------------+-----------------------------------| Майданець Володимир Іванович|Голова галузевої організації | |роботодавців будівельників | |Рівненської області, член правління| |Фонду | ----------------------------+-----------------------------------| Пархоменко Сергій Петрович |Виконавчий директор Київської | |міської організації роботодавців | |"Соціальне товариство", член | |правління Фонду | ----------------------------+-----------------------------------| Від застрахованих осіб | | ----------------------------+-----------------------------------| Харченко Володимир |Заступник голови ЦК профспілки | Михайлович |працівників автомобільного та | |сільськогосподарського | |машинобудування України | ----------------------------+-----------------------------------| Акімочкін Анатолій |Перший заступник Голови Незалежної | Вікторович |профспілки гірняків, заступник | |Голови Конфедерації вільних | |профспілок України | ----------------------------+-----------------------------------| Бєдарєва Тетяна |Експерт управління з питань | Володимирівна |соціального захисту Федерації | |профспілок України | ----------------------------+-----------------------------------| Від держави | | ----------------------------+-----------------------------------| Головко Олександр |Директор департаменту | Володимирович |Держпідприємництва, член правління | |Фонду | ----------------------------+-----------------------------------| Дорошенко Віктор Михайлович |Заступник начальника департаменту | |по роботі з персоналом МВС, член | |правління Фонду | ----------------------------+-----------------------------------| Данилова Валентина Петрівна |Начальник відділу Державного | |комітету з нагляду за охороною | |праці | -----------------------------------------------------------------

Додаток 2

до постанови правління

Фонду

06.03.2006 N 6

ЗМІНИ

до складу комісій з питань вирішення спорів

при управліннях та відділеннях виконавчої

дирекції Фонду у Дніпропетровській, Донецькій,

Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській,

Одеській, Тернопільській, Харківській,

Чернігівській, Чернівецькій областях та місті Києві

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Найменування робочого| Склад комісії | органу виконавчої |----------------------------------------------------------------------------------------------------------| дирекції Фонду | від держави | від застрахованих осіб | від страхувальників | |-----------------------------------+------------------------------------+---------------------------------| | члени комісії, | члени комісії, | члени комісії, | члени комісії, | члени комісії, |члени комісії, | | яких | яких | яких | яких | яких | яких | | пропонується | пропонується | пропонується | пропонується | пропонується | пропонується | | вивести зі |ввести до складу| вивести зі |ввести до складу| вивести зі | ввести до | | складу комісії | комісії | складу комісії | комісії | складу комісії |складу комісії | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Дніпропетровська область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої|Подобедов Ю.В. |Братко Надія | | |Пащенко В.Д. |Дурихін | дирекції Фонду у | |Іванівна | | | |Анатолій | Дніпропетровській | | | | | |Олександрович | області | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Денисюк В.І. |Бобіна Тетяна | дирекції Фонду в | | | | | |Михайлівна | Апостолівському | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Алдошкін М.З. |Павленко | | | дирекції Фонду у | | | |Олександр | | | Васильківському | | | |Іванович | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Струценко С.А. |Атаманчук | | |Чорноіван А.П. |Богдан Юрій | дирекції Фонду у |Сучкова Н.В. |Людмила | | | |Адамович | Верхньодніпровському | |Василівна | | | | | районі | |Вовк Вікторія | | | | | | |Василівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Твердохліб Л.В. |Таран Наталія |Волошин О.І. |Новикова Людмила|Тесьолкіна Л.І. |Соломощук | дирекції Фонду в |Бережна В.В. |Олексіївна |Суділовська Т.Ф. |Миколаївна | |Валентина | м. Дніпродзержинську | |Єрмоленко Олена | |Тамчук Тетяна | |Гаврилівна | | |Василівна | |Василівна | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Соколова В.Д. |Гвозділко |Александров В.І. |Мусієнко | дирекції Фонду в | | |Шовгель Т.П. |Володимир | |Володимир | м. Дніпропетровську | | | |Михайлович | |Андрійович | | | | |Міснянкін Сергій| | | | | | |Олександрович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Благовісний В.І. |Близнюк Георгій |Близнюк Г.М. |Уріс Сергій | дирекції Фонду в | | | |Миколайович |Алєксійченко В.В |Вікторович | м. Кривому Розі | | | | | |Кириленко | | | | | | |Володимир | | | | | | |Павлович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Колісник О.О. |Холодна |Холодна В.М. |Лавриненко Алла |Кулік Л.В. |Кріпак Тетяна | дирекції Фонду в |Лавриненко А.С. |Валентина | |Савівна | |Іванівна | Магдалинівському | |Миколаївна | | | | | районі | |Прохода Таїсія | | | | | | |Адамівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Безпалько В.А. |Романов Федір |Бойко Т.В. |Чала Наталія | дирекції Фонду в | | | |Інокентійович | |Іванівна | м. Марганці | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Бондар Н.О. |Новак Ірина |Горбань І.С. |Лабунець |Портретний С.В. |Яровий Геннадій| дирекції Фонду в | |Федорівна | |Володимир |Земляний К.І. |Анатолійович | Межівському районі | | | |Іванович | |Бігдан Ольга | | | | | | |Вікторівна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Шах В.М. |Купріянова | | | | | дирекції Фонду в | |Тетяна Іванівна | | | | | м. Нікополі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Борновицька Л.В. |Комаркова |Матвійчук Є.В. |Середа Микола |Смагін В.І. |Сідоренко Юрій | дирекції Фонду в |Бутенко Л.О. |Людмила | |Григорович |Садова Н.А. |Васильович | м. Павлограді | |Михайлівна | | | |Юхимчик Ірина | | |Рогова Алла | | | |Юріївна | | |Миколаївна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Бєлова Л.Л. |Петров Михайло | | | дирекції Фонду в | | | |Олексійович | | | м. Першотравенську | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Рижко І.І. |Шевченко | дирекції Фонду в | | | | | |Михайло | Петриківському районі| | | | | |Олексійович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Макаренко О.І. |Фоменко |Нежеря А.Г. |Лисенко | дирекції Фонду в | | | |Валентина | |Валентина | Петропавлівському | | | |Олександрівна | |Миколаївна | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Вєдмєдєв Р.А. |Нечитайло | | | | | дирекції Фонду в | |Віталій | | | | | Покровському районі | |Миколайович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Свинарко О.Б. |Гетьман Любов | | | дирекції Фонду в | | |Горбатенко І.А. |Станіславівна | | | м. Синельникове | | | |Гуда Володимир | | | | | | |Ількович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Тертишина О.А. |Олійник Юрій | | |Кравченко В.Я. |Шеремет Інна | дирекції Фонду в |Бик І.Б. |Олександрович | | | |Леонідівна | Солонянському районі | |Устіч Валерій | | | | | | |Миколайович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Попік Л.В. |Трасова Тетяна |Михасюк В.І. |Борудій Іван |Борисова С.В. |Наумов Сергій | дирекції Фонду в | |Георгіївна |Оношкін А.П. |Дмитрович |Кибкало А.Ф. |Миколайович | м. Тернівці | | | |Сорокін Іван | |Гориян Анатолій| | | | |Іванович | |Леонович | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Донецька область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Будьоннівське |Лесюк Н.В. |Щохова Тетяна |Левічев В.М. |Куріленко Юрій | | | відділення виконавчої| |Олександрівна | |Олександрович | | | дирекції Фонду у | | | | | | | м. Донецьку | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Ворошиловське |Сметанін Р.В. |Бучек Інна |Гридина Н.П., |Макєєв Володимир|Каспарянц А.Г. |Мельник Антон | відділення виконавчої| |Володимирівна |Никульський В.І. |Іванович | |Парфентійович | дирекції Фонду у | | | |Богданов | | | м. Донецьку | | | |Олександр | | | | | | |Павлович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Калінінське |Васильченко В.П. |Журавльова | | |Жарковський Б.О. |Бугаєв Анатолій| відділення виконавчої| |Наталя | | | |Олександрович | дирекції Фонду у | |Валентинівна | | | | | м. Донецьку | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Київське відділення | | | | |Шапіро Є.Є. |Цапулін Василь | виконавчої дирекції | | | | |Закірова Т.І. |Володимирович | Фонду у м. Донецьку | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Кіровське відділення |Сипко Н.І. |Федін Юрій |Терещенко В.В. |Кні Михайло |Мартиненко В.Ф. |Сазонов | виконавчої дирекції | |Миколайович | |Олександрович |Лободин С.О. |Анатолій | Фонду у м. Донецьку | | | | | |Петрович | | | | | | |Лимаренко | | | | | | |Володимир | | | | | | |Прокопович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Куйбишевське | | | | |Берг С.О. |Ционенко Василь| відділення виконавчої| | | | |Вареник С.О. |Іванович | дирекції Фонду у | | | | | | | м. Донецьку | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Ленінське відділення |Батюк О.П., |Рибалко Сергій | | |Алдошин Е.Д. |Стиценко | виконавчої дирекції |Байраченко Д.О. |Іванович | | | |Віталій | Фонду у м. Донецьку | |Солдатченко | | | |Олексійович | | |Валентина | | | | | | |Олександрівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Петровське відділення|Войтовська В.М. |Вятоха Микола |Кутепов В.П. |Будилев Микола |Топуз В.М. |Зибіна Зінаїда | виконавчої дирекції |Зінченко В.К. |Васильович | |Володимирович | |Андріївна | Фонду у м. Донецьку | |Ковалева Галина | | | | | | |Анатоліївна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Пролетарське |Погодіна Н.В. |Міц Тамара | | |Соколов Г.К. |Чесноков | відділення виконавчої|Васильєва Л.М. |Миколаївна | | |Пюро С.І. |Ростислав | дирекції Фонду у | |Ананьєва Наталя | | | |Вікторович | м. Донецьку | |Євгенівна | | | |Калмиков | | | | | | |Костянтин | | | | | | |Ігнатович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Гірницьке відділення |Рєдькін О.П. |Янков Георгій |Гуренков М.М. |Плаха Афанасій |Мельник О.А. |Герасимов | виконавчої дирекції | |Петрович | |Дем'янович | |Володимир | Фонду м. Макіївки | | | | | |Семенович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Кіровське відділення |Будяков О.С. |Парахін Микола | | | | | виконавчої дирекції | |Миколайович | | | | | Фонду м. Макіївки | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Совєтське відділення | | |Коваленко С.В. |Тихонов Анатолій|Гур'єв А.Т. |Селезньов | виконавчої дирекції | | |Костюков В.М. |Петрович, |Симоненко В.Б. |Олександр | Фонду м. Макіївки | | | |Каменяр Сергій | |Сергійович, | | | | |Миколайович | |Макаренко Ігор | | | | | | |Юрійович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Центрально-Міське |Кушнір Є.В. |Григор'єва |Лукін А.О. |Бірюков Микола |Предко В.В. |Чекарєва Наталя| відділення виконавчої| |Вікторія | |Андрійович |Українська Л.В. |Дмитрівна, | дирекції Фонду | |Віталіївна | | | |Руденок Ігор | м. Макіївки | | | | | |Михайлович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Калінінське |Куткова Л.П. |Пономаренко |Молчанов О.І. |Сисун Віктор |Прищенко Н.В. |Шаповалов | відділення виконавчої| |Тетяна | |Миколайович | |Олександр | дирекції Фонду | |Володимирівна | | | |Володимирович | м. Горлівки | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Сталена Л.А. |Яблокова Ольга | | |Мухін О.Д. |Кузнецов Микола| дирекції в | |Веніамінівна | | | |Миколайович | Микитівському районі | | | | | | | м. Горлівки | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Стулій Н.І. |Філімонова Любов|Спасенко В.П. |Сисун Віктор |Бушилова В.М. |Пластун Віталій| дирекції Фонду в |Скалянская Л.М. |Миколаївна |Дударенко В.Т. |Миколайович |Олейніков С.М. |Миколайович | Центрально-Міському | |Пліш Ольга | |Головін Віктор | |Яремченко Петро| районі м. Горлівки | |Вікторівна | |Федорович | |Романович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Герасимова Л.С. |Носкова Ярослава|Коробкова О.Г. |Шрамченко Лариса|Отирко М.М. |Жихарева Галина| дирекції Фонду в | |В'ячеславівна | |Степанівна | |Іванівна | Артемівському районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Ільченко О.В. |Бурла Валентина| дирекції Фонду у | | | | | |Дмитрівна | Великоновоселківсь- | | | | | | | кому районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Олдаковський В.М. |Равінська |Лях А.В. |Красницький |Мороз О.С. |Ситнік Наталя | дирекції Фонду у | |Людмила | |Володимир | |Євгеніївна | Володарському районі | |Володимирівна | |Павлович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Немішаєва Т.А. |Маслов Володимир|Сумарокова І.М. |Пижова Ольга |Дублякіна Л.І. |Завгородній | дирекції Фонду у |Бондаренко Н.А. |Олександрович | |Іванівна |Котова Л.М. |Микола Іванович| Мар'їнському районі | |Патрікєєва Ольга| | | |Удинський | | |Віталіївна | | | |Анатолій | | | | | | |Васильович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Матус О.В. |Натяма Олександр| | | | | дирекції Фонду у |Шепель С.О. |Васильович | | | | | Першотравневому | |Белий Максим | | | | | районі | |Григорович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Васильєв М.Г. |Ніколаєв Микола | | |Павлова О.В. |Левтеров | дирекції Фонду у |Заблоцький О.М. |Леонідович | | |Ганенко О.П. |Володимир | Старобешівському | |Ткачов Станіслав| | | |Олександрович | районі | |Іванович | | | |Дорогань Микола| | | | | | |Володимирович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Луценко К.І. |Яровий Сергій |Панамарьова Г.В. |Курченко Борис |Вуйцик В.М. |Бііц Федір | дирекції Фонду у | |Андрійович | |Васильович | |Костянтинович | Тельманівському | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Українська В.А. |Краснобаєва |Панченко Н.О. |Мельников |Сергєєва М.В. |Калиновський | дирекції Фонду в | |Наталія |Срібна О.Ю. |Олександр | |Віктор Єгорович| Шахтарському районі | |Дмитрівна | |Васильович | | | | | | |Власенко | | | | | | |Владислав | | | | | | |Вікторович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Калафат Г.М. |Пшипій Наталія |Божко Н.П. |Бруніліна |Абрамова Г.М. |Переверзєва | дирекції Фонду в | |Євгенівна | |Валентина | |Наталія | м. Авдіівка | | | |Іванівна | |Олександрівна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Костенко С.І. |Побєдінський |Краснянська Л.М. |Жулковська | дирекції Фонду в | | |Садовський В.В. |Анатолій |Резніков С.А. |Людмила | м. Дебальцеве | | | |Іванович | |Володимирівна | | | | |Давидов | |Мирошніков | | | | |Володимир | |Валерій | | | | |Геннадійович | |Георгійович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Крюков С.А. |Гаврилюк Раїса |Сопин В.В. |Бікмурзін Айс |Зубов Е.І. |Ківа Микола | дирекції Фонду в |Старущенко В.Г. |Костянтинівна | |Касьянович |Євтюхін О.О. |Вікторович | м. Дзержинську | |Тимошенко Ніна | | | |Хачик'ян Алла | | |Іванівна | | | |Михайлівна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Красний І.Н. |Качалов Олексій |Каган Л.О. |Подоляка Ігор | дирекції Фонду в | | | |Михайлович | |Васильович | м. Димитрове | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Зеленюк О.М. |Харченко | дирекції Фонду в | | | | | |Валентина | м. Добропілля | | | | | |Макарівна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Мекшун В.М. |Корж Володимир | | | дирекції Фонду в | | | |Олександрович | | | м. Дружківка | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Пономаренко В.М. |Сильванський | | |Падаєв О.Г. |Калінін Валерій| дирекції Фонду в | |Юрій Георгійович| | |Літвінов Л.Ф. |Олександрович | м. Єнакієве | | | | | |Гончаров | | | | | | |Олексій | | | | | | |Олександрович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Бабаніна О.С. |Андрієнко |Тройняк В.І. |Томах Віктор |Греченкова Н.В. |Анацький | дирекції Фонду в |Кутерін А.І. |Валентина |Трофанчук П.М. |Володимирович |Писарєв І.І. |Олексій | м. Жданівка | |Андріївна | |Федчак Ольга | |Євгенович | | |Косаревська | |Олександрівна | |Цмикал Микола | | |Оксана | | | |Федорович | | |В'ячеславівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Котюкова Г.М. |Кулинкович | | |Марченко В.М. |Бабенко | дирекції Фонду в |Ветрова О.О. |Микола | | | |Анатолій | м. Кіровське | |Миколайович | | | |Федорович | | |Гопак Олена | | | | | | |Павлівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Жихарь М.М. |Резніченко |Осенній А.Ю. |Суровцев Віктор |Кірєєв Є.М. |Руденко Олена | дирекції Фонду в | |Тамара | |Григорович | |Станіславівна | м. Костянтинівка | |Миколаївна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Сабада О.М. |Чернишов Юрій |Подольський В.А. |Удод Світлана | | | дирекції Фонду в | |Олексійович | |Федорівна | | | м. Краматорську | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Козинець Ю.С. |Вітер Віталій | дирекції Фонду в | | | | | |Володимирович | м. Красноармійську | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Чугай А.С. |Давиденко |Васильєв В.І. |Гнєзділов | | | дирекції Фонду в | |Валентина | |Олександр | | | м. Красний Лиман | |Миколаївна | |Петрович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Єсаян Е.М. |Ганицький Данііл| | | | | дирекції Фонду в | |Ігоревич | | | | | м. Маріуполі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Тарасенко М.П. |Губенко Валерій |Грищенко І.В. |Семенко | дирекції Фонду в | | | |Костянтинович |Сеймов Ф.Г. |Валентин | м. Новогродівка | | | | | |Вачеславович | | | | | | |Негода Віктор | | | | | | |Григорович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Довга Г.В. |Гришкова Інна |Деревенський С.В |Сініцин Василь |Ткаченко В.С. |Птиця Віктор | дирекції Фонду в | |Миколаївна |Янчук В.К. |Климентович |Денщик В.Г. |Михайлович | м. Селидове | | | |Мегець Василь | |Алексєєва Ольга| | | | |Васильович | |Миколаївна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Длугоканський М.С. |Лук'янов Василь |Головіна Н.К. |Пензова Ірина | дирекції Фонду в | | | |Трохимович | |Володимирівна | м. Слов'янську | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Переверзєв І.В. |Чигасов |Коробков Є.Д. |Валов Яків |Мірошниченко В.В.|Курянський | дирекції Фонду в |Петрухіна О.М. |Володимир | |Іванович |Тікін В.В. |Михайло | м. Сніжне | |Миколайович | | | |Васильович | | |Черкасов Євген | | | |Качура | | |Вікторович | | | |Олександр | | | | | | |Володимирович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Шевченко І.П. |Макаровський | | |Овчинников А.С. |Легезін Валерій| дирекції Фонду в |Міськова Л.Є. |Ігор Вадимович | | | |Миколайович | м. Торезі | |Степаненко Ольга| | | | | | |Валентинівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Шевченко О.М. |Гнетнєв Юрій |Хлус В.П. |Олейник Сергій |Хайкін М.В. |Таран Ольга | дирекції Фонду в |Карачер М.В. |Іванович | |Іванович |Малахов Ф.О. |Олександрівна | м. Шахтарську | |Бульбанюк | | | |Валюс Алла | | |Олександр | | | |Миколаївна | | |Григорович | | | | | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Житомирська область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої|Вечерський В.М. |Римарчук Михайло| | |Бродський О.В. |Дацьков Віктор | дирекції Фонду в | |Михайлович | | | |Михайлович | Житомирській області | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Піцикевич С.А. |Лящук Микола | | |Климчук І.В. |Білий Володимир| дирекції Фонду в |Громський О.Л. |Іванович | | | |Петрович | Андрушівському районі| |Сіра Валентина | | | | | | |Володимирівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Толкач Т.В. |Пустовалова |Горшкова М.В. |Барзей Євген |Андросюк Г.Я. |Мартинюк Микола| дирекції Фонду в |Вращук С.І. |Лариса | |Юрійович | |Петрович | м. Бердичеві | |Миколаївна | | | | | | |Степанюк Василь | | | | | | |Володимирович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Костюк Г.І. |Забродський Юрій| | | дирекції Фонду у | | |Ільченко В.О. |Петрович | | | Володарсько- | | | |Мошківський | | | Волинському районі | | | |Антон | | | | | | |Станіславович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Сілін П.М. |Філін Володимир |Городнича Н.В. |Дем'янюк | дирекції Фонду в | | | |Іванович |Кузьменко С.І. |Віталій | м. Житомирі | | | | | |Вікторович | | | | | | |Закусило | | | | | | |Володимир | | | | | | |Павлович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Забродський В.О. |Рибкін Віктор |Конанчук В.А. |Власюк Валерій | дирекції Фонду в | | |Гонтарук Н.В. |Олександрович |Радченко В.Я. |Федорович | м. Коростені | | | |Риженкова Тетяна| |Савчук Ігор | | | | |Василівна | |Євгенович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Надточій М.В. |Кравчук Анатолій| | |Демчук І.В. |Шипович Віра | дирекції Фонду в | |Степанович | | |Головко О.В. |Михайлівна | Коростишевському | | | | | |Юхименко | районі | | | | | |Віталій | | | | | | |Дмитрович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Рябощук О.М. |Ширченко Надія |Власенко В.О. |Комишин Василь | дирекції Фонду в | | | |Миколаївна |Толкач П.І. |Миколайович | Малинському районі | | | | | |Струтинський | | | | | | |Петро | | | | | | |Олександрович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Сташко В.В. |Войтюк Світлана | | | | | дирекції Фонду в | |Михайлівна | | | | | Новоград-Волинському | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Гоголь М.М. |Когута Василь | | | дирекції Фонду в | | | |Миколайович | | | Овруцькому районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Грунковський В.Б.|Бельський | дирекції Фонду в | | | | |Кравченко М.К. |Степан Петрович| Олевському районі | | | | | |Чепура Степан | | | | | | |Петрович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Щерблюк О.М. |Люлька | дирекції Фонду в | | | | | |Володимир | Ружинському районі | | | | | |Федорович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Гайдаш Ю.З. |Брух Володимир |Зотько Л.О. |Карюк Анатолій |Кривоцюк Л.В. |Гонишнюк Юрій | дирекції Фонду в |Цьомик В.Я. |Вікторович | |Іванович |Кривоцюк В.Є. |Захарович | Чуднівському у районі| |Ярош | | | |Цьозик Василь | | |Валерій Якович | | | |Васильович | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Кіровоградська область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої| | |Гаврилов В.М. |Постолатій Юрій | | | дирекції Фонду у | | | |Володимирович | | | Кіровоградській | | | | | | | області | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Бобринецьке | | |Непомнящий М.В. |Мірошниченко |Голик А.П. |Штормілов | відділення виконавчої| | | |Ольга Григорівна| |Андрій | дирекції Фонду | | | | | |Анатолійович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Бобринецьке |Бричка Л.О. |Панасюк Юрій | | | | | відділення виконавчої| |Іванович | | | | | дирекції Фонду у | | | | | | | Компаніївському | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Гайворонське |Приємська О.І. |Кухарчук |Трибуцький А.М. |Мельник Олексій |Юрченко Л.П. |Трибуцький | відділення виконавчої|Коваль С.А. |Валентина |Циганець А.Ф. |Прокопович |Яровий О.В. |Анатолій | дирекції Фонду в | |Корніївна | |Збінський Федір | |Михайлович | Ульяновському районі | |Мишоловка Федір | |Васильович | |Руденко Микола | | |Васильович | |Шевченко | |Васильович | | |Слупський Микола| |Олександр | |Кравченко | | |Петрович | |Володимирович | |Наталія | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Долинське відділення |Гаврик В.А. |Синяк Віта | | |Кримаренко Л.М. |Черниш Віталій | виконавчої дирекції | |Леонідівна | | | |Васильович | Фонду в Устинівському| | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Долинське відділення |Соймін С.І. |Шкварько |Дзюба В.В. |Кондратенко |Бондаренко В.П., |Москальченко | виконавчої дирекції | |Катерина | |Віктор Петрович |Опалат Л.О. |Григорій | Фонду в | |Павлівна | | | |Петрович | Новгородківському | | | | | |Гончаренко | районі | | | | | |Лариса | | | | | | |Дмитрівна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Знам'янське |Здоровцова Т.І. |Сіденко |Сіденко В.О. |Ситник Анатолій |Ситник А.Я., |Здоровцова | відділення виконавчої| |Володимир | |Якович |Гупало А.В. |Тетяна Іванівна| дирекції Фонду в | |Олександрович | | | | | Олександрівському | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Кіровоградське |Шкляр А.Л., |Ганжицька Любов | | | | | відділення виконавчої|Луценко В.О. |Володимирівна | | | | | дирекції Фонду | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Маловисківське |Холодний В.В. | | | | | | відділення виконавчої| | | | | | | дирекції Фонду | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Маловисківське |Керлсон С.В., | |Шинкарук О.К. | |Труш В.Н., | | відділення виконавчої|Малюта Н.В. | | | |Ліподат В.Я. | | дирекції Фонду у | | | | | | | Новоархангельському | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Маловисківське |Чепітак М.В. |Барвінок Ольга |Сосницький О.О. |Загинаймо | | | відділення виконавчої| |Миколаївна | |Анатолій | | | дирекції Фонду у | | | |Миколайович | | | Новомиргородському | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Новоукраїнське |Вакуленко Л.І., |Кащук Микола |Одарченко Л.С. |Вакуленко Любов | | | відділення виконавчої|Іващенко Л.Ю. |Євгенович | |Іванівна | | | дирекції Фонду | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Новоукраїнське |Приймак В.П. |Богуцький | | | | | відділення виконавчої| |Валерій | | | | | дирекції Фонду у | |Вікторович | | | | | Вільшанському районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Олександрійське | | |Горбанець Г.М. |Мишоловка Олена | | | відділення виконавчої| | |Дерев'янко С.В. |Митрофанівна | | | дирекції Фонду у | | | | | | | Петрівському районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Світловодське |Галайдук В.В. |Журавльов |Ричко О.І. |Колос Андрій |Терещенко В.А. |Удод Євгенія | відділення виконавчої|Момот М.М. |Володимир |Яременко Л.Т. |Юрійович |Крутько С.В. |Іллінічна | дирекції Фонду в |Грабова М.Ф. |Дем'янович |Чубаров В.С. | |Данилів Н.О. | | Онуфріївському районі| | | | | | | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Миколаївська область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої|Пшеничний М.І. |Розуменко Дмитро|Алєйник О.О. |Смелов Володимир| | | дирекції Фонду в |Романов Ю.Б. |Анатолійович | |Олександрович | | | Миколаївській області| |Цуранова Тетяна | | | | | | |Миколаївна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Семенець В.Г. |Заворотній |Головченко М.Я. | |Пивоваров В.І. | | дирекції Фонду в | |Станіслав |Паскаль В.Д. | |Петренко М.Ф. | | Центральному районі | |Миколайович | | | | | м. Миколаєва | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Хохич Л.П. |Фурман Валерій | | | | | дирекції Фонду в |Диренко В.А. |Дмитрович | | | | | Ленінському районі | |Шевчук | | | | | м. Миколаєва | |Надія Сергіївна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Тимощук М.І. | |Немов А.С. | | | | дирекції Фонду в |Волковський М.В. | |Терент'єва О.П. | | | | Корабельному районі | | | | | | | м. Миколаєва | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Літвінов М.М. |Орел Анатолій | | | дирекції Фонду в | | | |Миколайович | | | Заводському районі | | | | | | | м. Миколаєва | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Грабовой О.О. |Латій Ігор | | |Набожинський А.А.|Кошетар | дирекції Фонду в | |Васильович | | | |Володимир | Арбузинському районі | | | | | |Миколайович | | | | | | |Скрипник | | | | | | |Володимир | | | | | | |Федорович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Левченко І.М. |Грицюк Лідія | | | |Сухар Володимир| дирекції Фонду в | |Вікторівна | | | |Михайлович | Баштанському районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Соловйов С.Г. |Новак Петро | дирекції Фонду в | | | | | |Васильович | Братському районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Іванова Л.Г. |Мартинюк Любов |Мартинюк Л.И. |Паляниця Інна | |Шипов Віктор | дирекції Фонду в | |Іллівна Костюк |Павловець Г.В. |Миколаївна | |Миколайович | Березанському районі | |Ольга Василівна | |Шинкарьова Ганна| | | | | | |Лук'янівна | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Шевчук В.М. |Слюсаренко |Черська Т.М. |Понімаєв Петро | | | дирекції Фонду в | |Тетяна | |Іванович | | | Березнегуватському | |Миколаївна | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Вишнякова Л.В. |Філіпова Людмила| | | дирекції Фонду в | | |Гуменюк К.Ф |Федорівна | | | Веселинівському | | | |Букшицький | | | районі | | | |Володимир | | | | | | |Станіславович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Вадовський В.П. |Гаврушева | дирекції Фонду в | | | | | |Наталя | Доманівському районі | | | | | |Степанівна | | | | | | |Рипянчин | | | | | | |Володимир | | | | | | |Ярославович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Мойсеєнко О.С. |Димчишина Олена |Піструй Г.Г. |Бурлака Тетяна | | | дирекції Фонду в |Кудяєв О.М. |Володимирівна | |Юріївна | | | Єланецькому районі | |Желан Антоніна | | | | | | |В'ячеславівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Кудінов О.Д. |Хіль Юрій | | | | | дирекції Фонду в | |Юрійович | | | | | Казанківському районі| | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Гусак В.І. |Натальчишин | | | | | дирекції Фонду в | |Василь | | | | | Кривоозерському | |Михайлович | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Ночовський В.І. |Єгоренкова Інна |Лучний М.М. |Лущенко |Кіндзерський О.С |Луценко Анна | дирекції Фонду в | |Вікторівна |Ластовецька Н.В. |Володимир |Копертех О.О. |Вадимівна | Новобузькому районі | |Федунець |Яценко Ю.О. |Вікторович | | | | |Світлана | | | | | | |Михайлівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Бирзул В.М. | | | | | | дирекції Фонду в | | | | | | | Новоодеському районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Пащенко А.А. |Биконь Віталій | | | | | дирекції Фонду в |Антонова Г.А. |Васильович | | | | | Очаківському районі |Зелінський Г.Г. |Андрущенко | | | | | | |Наталія Іванівна| | | | | | |Мельник Микола | | | | | | |Тимофійович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Васильчук В.М. | |Завадська В.Г. |Денисюк Ольга |Бойко В.В. |Коробань Сергій| дирекції Фонду в | | |Карлаш В.Г. |Миколаївна |Лісневський О.М. |Борисович | Первомайському районі| | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Котков О.М. |Кулажкін Сергій |Яшина Л.М. |Квєтка Яна |Пилипенко Т.М. |Воронова Любов | дирекції Фонду в | |Вікторович | |Анатоліївна |Новіков І.А. |Миколаївна | Снігурівському районі| | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Філонок П.О. |Довгопят Олексій|Уварова Л.В. |Бирка Іван |Полозюк І.О. |Неіщенко Наталя| дирекції Фонду в | |Володимирович | |Васильович |Набожинський А.А |Іванівна | м. Южноукраїнську | |Колесіна Алла | | | |Картоусов | | |Федорівна | | | |Сергій Олегович| --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Одеська область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої| | |Юрженко М.Ю. |Бащун Вадим | | | дирекції Фонду в | | |Свердлов А.П. |Миколайович | | | Одеській області | | | |Ареф'єв Олег | | | | | | |Юрійович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Череватий М.В. |Нечепорук |Рябокучма Ф.С. |Вовк Борис |Регуліна Г.В. |Габелко | дирекції Фонду в | |Клавдія Петрівна| |Дем'янович | |Антоніна | Київському районі | |Коваль Наталія | |Миронюк Іван | |Іванівна | м. Одеси | |Миколаївна | |Григорович | |Завгородня | | | | | | |Людмила | | | | | | |Андріївна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Вегержинський А.Г.|Грузинська |Малацьковський М.М.|Щукарева Тетяна | |Олександренко | дирекції Фонду в |Собканюк А.С. |Тетяна | |Іванівна | |Валентин | Малиновському районі | |Георгіївна | | | |Вікторович | м. Одеси | |Бахтєєва Олена | | | | | | |Іванівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| |Рехлицька | |Дьяченко | |Супрун Валерій | дирекції Фонду в | |Анастасія | |Анатолій | |Васильович | Приморському районі | |Миколаївна | |Олександрович | | | м. Одеси | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Дудніченко А.І. |Дмитренко Юрій | | | дирекції Фонду в | | | |Семенович | | | Ананьївському районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділеня виконавчої |Бянов Є.І. |Бузіян Анатолій |Попов А.В. |Хом'як Олег |Хом'як О.З. |Попов Анатолій | дирекції Фонду в |Іванов С.І. |Іванович |Лебеденко М.К. |Захарович |Фідчишина С.П. |Васильович | Арцизькому районі | |Друзенко Віктор | |Фідчишина | |Куцарів Федір | | |Никифорович | |Світлана | |Семенович | | | | |Петрівна | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Сімонов О.Г. |Шестун Галина | | | | | дирекції Фонду в |Піщанська Л.М. |Валентинівна | | | | | Балтському районі | |Фуст Володимир | | | | | | |Ігоревич | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Коба І.С. |Тяпкіна Лілія |Куценос В.П. |Калінін | дирекції Фонду в | | |Цапок Н.В. |Василівна | |Володимир | Біляївському районі | | |Носкова Л.М. | | |Володимирович | | | | | | |Касьяненко | | | | | | |Анатолій | | | | | | |Володимирович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Куємжи В.М. |Герасимюк Василь|Герасімюк В.М. |Кірпік Петро |Малакчи С.І. |Рашков Віталій | дирекції Фонду в |Арнаут М.Г. |Мойсейович | |Костянтинович | |Павлович | Болградському районі | |Греков Володимир| | | | | | |Дмитрович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Акіменко В.М. |Скрипниченко | | | | | дирекції Фонду в | |Дмитро | | | | | м. Іллічівськ | |Володимирович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| |Гараба Геннадій | |Лук'янов | |Максименко | дирекції Фонду в | |Федорович | |В'ячеслав | |Дмитро | Кілійському районі | |Крічун | |Олександрович | |Васильович | | |Тетяна | | | |Гостинський | | |Миколаївна | | | |Павло | | | | | | |Вікторович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| |Шишовська Тетяна| |Слюсаренко | |Ірбеткіна | дирекції Фонду в | |Миколаївна | |Микола | |Зінаїда | Комінтернівському | |Середа Геннадій | |Авраамович | |Миколаївна | районі | |Миколайович | |Горобець | |Гутніков Сергій| | |Вікован Тетяна | |Світлана | |Олександрович | | |Георгіївна | |Павлівна | |Бондаренко Алла| | | | | | |Олександрівна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Сарницький В.М. |Шульженко Ірина |Рубльова Н.В. |Кашульська |Джиголо Н.Г. |Мельниченко | дирекції Фонду в |Багузова О.П. |Володимирівна |Мельниченко П.А. |Лариса |Пехова Г.Г. |Павло | Котовському районі | |Яцко Ольга | |Вікторівна | |Андрійович | | |Михайлівна | |Джиголо Ніна | |Шульженко Ірина| | | | |Григорівна | |Володимирівна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Варбанець С.М. |Кішенко Лариса | | | |Шутко Леонід | дирекції Фонду в |Боговик О.В. |Петрівна | | | |Митрофанович | Овідіопольському | |Давидова Ірина | | | | | районі | |Миколаївна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Міньковський В.І. |Пушкаренко Олег | | | | | дирекції Фонду в | |Васильович | | | | | Роздільнянському | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Цуркан А.М. |Стоянова Тетяна |Стоянова Т.О. |Мінков Борис |Бондаренко Г.І. |Супряга Микола | дирекції Фонду в | |Опанасівна | |Михайлович | |Миколайович | Саратському районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| |Бесчеснюк | |Гиска Валентина | |Оранчук Віктор | дирекції Фонду у | |Анатолій Ілліч | |Олександрівна | |Петрович | Фрунзівському районі | |Осійчук Олексій | |Авдєєв Олександр| |Таратунський | | |Кузьмич | |Іванович | |Віктор | | | | | | |Володимирович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Дорич А.М. |Дуднік Олександр|Завалевський С.А. |Дроздова Лідія |Білоус В.І. |Форостенко | дирекції Фонду в | |Семенович | |Іванівна Бабюк | |Павло Іванович | Ширяївському районі | |Том'як Микола | |Віктор | |Сіленко Зінаїда| | |Степанович | |Михайлович | |Борисівна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| |Пеленько Людмила|Ободовський Б.М. |Маслов Сергій |Курчунко Т.І. |Албух Олексій | дирекції Фонду в | |Фішелівна | |В'ячеславович | |Анатолійович | м. Южне | | | |Марков Геннадій | |Максименко | | | | |Ігорович | |Галина | | | | | | |Миколаївна | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Куколь В.В. |Яцун Олег | | |Соколов М.Ф. |Швець Віктор | дирекції Фонду в |Швець В.І. |Вікторович | | | |Іванович | Татарбунарському | |Соколов Михайло | | | | | районі | |Федорович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Матушкін В.А. |Іванов Георгій |Хаджиков П.В. |Вітебська | дирекції Фонду в | | | |Миколайович | |Наталія | м. Ізмаїл та | | | | | |Іванівна | Ізмаїльському районі | | | | | | | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Тернопільська область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої|Кіцак М.М. |Зарула Мар'ян |Присяжний А.В. |Комар Володимир |Пеньонжко І.І. |Комендат Ігор | дирекції Фонду у | |Петрович | |Петрович |Комаренко О.М. |Юлійович | Тернопільській | | | | | |Хлист Анатолій | області | | | | | |Мар'янович | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Харківська область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої|Капустін В.Л. |Гончаренко | | | | | дирекції Фонду у | |Валентин | | | | | Харківській області | |Павлович | | | | | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Чернігівська область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої|Лисіч В.Г. |Тимошенко | | | | | дирекції Фонду у |Борзак А.М. |Катерина | | | | | Чернігівській області| |Михайлівна | | | | | | |Підгайна Надія | | | | | | |Михайлівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Луговик О.П. |Шаповал Ігор | | |Жерняк М.І. |Вітюк Віктор | дирекції Фонду в | |Григорович | | | |Олександрович | Бахмацькому районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Примак Г.Г. |Жадченко Андрій | | | | | дирекції Фонду в | |Миколайович | | | | | Городнянському районі| | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Кучма В.В. |Улізько |Якушко В.І. |Бригинець |Редькін О.М. |Вороньок | дирекції Фонду в |Назаренко П.Д. |Олександр | |Анатолій |Булах В.С. |Володимир | Козелецькому районі | |Євгенович | |Дмитрович | |Григорович | | |Ємець | | | |Ведмідь Іван | | |Борис Федорович | | | |Васильович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Головач М.А. |Лавський Сергій | | | | | дирекції Фонду в |Прищепа В.В. |Олександрович | | | | | Менському районі | |Волк Володимир | | | | | | |Борисович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Агутін М.М. |Семенова Раїса |Ворона А.П. |Лісниченко | дирекції у м. Ніжині | | | |Федорівна |Горчинський С.Т. |Анатолій | | | | | | |Михайлович | | | | | | |Бортнік Сергій | | | | | | |Володимирович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | | | |Федько О.І. |Коршун Михайло | дирекції Фонду в | | | | | |Іванович | Новгород-Сіверському | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Генба Н.О |Мягкий Микола |Дорошенко Н.В. |Лень Олександр | | | дирекції Фонду в | |Васильович |Юрченко М.І. |Анатолійович | | | м. Прилуки | | | |Ласунов Віктор | | | | | | |Іванович | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Лещенко Т.Р. |Чорнорот Петро |Глибко В.П. |Сидоренко | дирекції Фонду в | | | |Григорович | |Наталія | м. Чернігові | | | | | |Дмитрівна | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Чернівецька область | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої|Лєньков В.І. |Абрамюк Ігор | | |Кадельник Д.В. |Якимашко | дирекції Фонду у |Найда Т.І. |Степанович | | | |Олександр | Чернівецькій області | |Піц Микола | | | |Євгенович | | |Костянтинович | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Бабіна І.В. |Гресь Ірина |Коротюк О.П. |Андрусяк Михайло| | | дирекції Фонду в |Кулінська Л.М. |Петрівна | |Степанович | | | м. Чернівці | |Железа | | | | | | |Ольга Федорівна | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Герасим'юк Г.Т. |Ілюк Михайло | | |Фестей В.І. |Белінський | дирекції Фонду в | |Павлович | | | |Віктор Іванович| Сторожинецькому | | | | | | | районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Мігоряну С.Д. |Зозуляк Інна | | |Ткачук П.Г. |Горобець Тарас | дирекції Фонду в | |Дмитрівна | | | |Степанович | Глибоцькому районі | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Ославський Д.М. |Дутчак Андрій | | |Томюк П.М. |Ковбиш Іван | дирекції Фонду в |Маковійчук С.С. |Петрович | | | |Васильович | Путилівському районі | |Панасенко Юрій | | | | | Вижницького | |Григорович | | | | | відділення | | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Клішківський І.А. |Мамалицький |Гайдеєк В.А. |Лучанінов |Топиркін А.В. |Головатий | дирекції Фонду в | |Андрій | |Анатолій | |Анатолій | Хотинському районі | |Анатолійович | |Іванович | |Іванович | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Гаврилюк М.М. |Рудик Микола |Гордійчук І.М. |Дудчак Микола |Андрійчук В.І. |Рингач Мірча | дирекції Фонду в | |Микитович |Горобець А.І. |Васильович | |Олександрович | Кельменецькому районі| | | | | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої|Балацко І.М. |Шеремет Іван |Нантой К.Г. |Тока Віктор | | | дирекції Фонду в |Хрипун Г.В. |Філімонович |Вахітов В.Х. |Васильович | | | Новоселицькому районі| |Ювченко Ігор | |Синжарян Марія | | | | |Юрійович | |Георгіївна | | | ---------------------+------------------+----------------+-------------------+----------------+-----------------+---------------| Відділення виконавчої| | |Приймак В.М. |Козарійчук |Берладин Г.В. |Джуран Василь | дирекції Фонду в | | | |Василь Дмитрович|Бочулинський В.І.|Тодорович | Заставнівському | | | | | |Савчук Віктор | районі | | | | | |Орестович | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| м. Київ | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Управління виконавчої| |Горбенко Вадим | |Скоробагатько |Лошак В.П. |Ятченко Ігор | дирекції Фонду у | |Васильович | |Віктор | |Андрійович | м. Києві | | | |Андрійович | |Мазуренко Петро| | | | | | |Григорович | ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу