open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинний
                             
                             
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
Р І Ш Е Н Н Я
18.01.2008 N 6

Про призначення голів і заступників голів

місцевих загальних судів та голови військового

місцевого суду Рівненського гарнізону

Розглянувши подання Голови Верховного Суду України від
17 жовтня 2007 p., 14 листопада 2007 р., 13 грудня 2007 р.,
8 січня 2008 р. про призначення суддів на посади голів та
заступників голів місцевих загальних судів, враховуючи Рішення
Конституційного Суду України від 16 травня 2007 р. N 1-рп/2007
( v001p710-07 ), керуючись ст. 6, ч. 2 ст. 19, ч. 2 ст. 130
Конституції України ( 254к/96-ВР ), ч. 1 ст. 14, ст. 17, ч. 5
ст. 20 (у частині, конституційність якої не поставлена під сумнів
Конституційним Судом України), п. 10 ч. 1 ст. 28, п. 6 ч. 1
ст. 50, статтями 102, 103, 116 Закону України "Про судоустрій
України" ( 3018-14 ) та відповідно до рішення Ради суддів України
від 31 травня 2007 р. N 50 ( n0005414-07 ), Рада суддів України
В И Р І Ш И Л А:
Призначити строком на п'ять років: головою Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим
Кордика Станіслава Васильовича; заступником голови Чорноморського районного суду Автономної
Республіки Крим Бондаренка Анатолія Анатолійовича; заступником голови Ялтинського міського суду Автономної
Республіки Крим Цалко Аллу Анатоліївну; головою Бершадського районного суду Вінницької області
Зайцева Михайла Петровича; заступником голови Бершадського районного суду Вінницької
області Куйбіду Анатолія Івановича; заступником голови Тиврівського районного суду Вінницької
області Ліщишину Марію Юстинівну; головою Тульчинського районного суду Вінницької області
Люлька Володимира Володимировича; заступником голови Любомльського районного суду Волинської
області Пешкова Марка Івановича; головою Шацького районного суду Волинської області Храновську
Наталію Вячеславівну; головою Амур-Нижньодніпровського районного суду
м. Дніпропетровська Дяченко Ірину Вікторівну; заступником голови Жовтневого районного суду
м. Дніпропетровська Гончаренка Вадима Миколайовича; заступником голови Інгулецького районного суду
м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Князеву Наталію
Вячеславівну; головою Амвросіївського районного суду Донецької області
Толока Юрія Михайловича; заступником голови Артемівського міськрайонного суду
Донецької області Мальованого Юрія Михайловича; головою Дебальцевського міського суду Донецької області
Маловічко Зою Олександрівну; заступником голови Єнакіївського міського суду Донецької
області Новосьолову Галину Германівну; заступником голови Новоазовського районного суду Донецької
області Бєльченко Ларису Анатоліївну; заступником голови Олександрівського районного суду Донецької
області Кулікова Віктора Владиславовича; заступником голови Тельманівського районного суду Донецької
області Ольховську Олену Володимирівну; головою Калінінського районного суду м. Донецька
Ушенка Володимира Федоровича; головою Ленінського районного суду м. Донецька Іванова Івана
Павловича; головою Червоногвардійського районного суду м. Макіївки
Донецької області Комарова Вадима Анатолійовича; головою Народицького районного суду Житомирської області
Діброву Олександра Вікторовича; головою Берегівського районного суду Закарпатської області
Гала Лайоша Лайошовича; заступником голови Тячівського районного суду Закарпатської
області Розмана Михайла Михайловича; заступником голови Ужгородського міськрайонного суду
Закарпатської області Семерака Ігоря Олександровича; головою Токмацького районного суду Запорізької області
Ушатого Ігоря Глібовича; заступником голови Якимівського районного суду Запорізької
області Куценка Олега Олександровича; заступником голови Шевченківського районного суду
м. Запоріжжя Іжевську Наталію Геннадіївну; заступником голови Добровеличківського районного суду
Кіровоградської області Кучеренко Олену Петрівну; головою Маловисківського районного суду Кіровоградської
області Назаренка Василя Яковича; головою Новомиргородського районного суду Кіровоградської
області Забуранного Романа Анатолійовича; заступником голови Світловодського міськрайонного суду
Кіровоградської області Волошину Наталію Леонідівну; головою Брянківського міського суду Луганської області
Гончарова Володимира Миколайовича; головою Первомайського міського суду Луганської області
Сегал Лілію Борисівну; головою Попаснянського районного суду Луганської області
Чуйка Володимира Івановича; головою Станично-Луганського районного суду Луганської
області Склярова Петра Миколайовича; головою Жовківського районного суду Львівської області
Кобзаря Володимира Мар'яновича; головою Мостиського районного суду Львівської області Стецика
Ярослава Євстахійовича; головою Яворівського районного суду Львівської області
Теслю Богдана Івановича; головою Арбузинського районного суду Миколаївської області
Кологриву Тетяну Миколаївну; головою Баштанського районного суду Миколаївської області
Бойко Людмилу Леонідівну; заступником голови Миколаївського районного суду
Миколаївської області Чаєвську Олену Олександрівну; головою Центрального районного суду м. Миколаєва
Голубкіна Олександра Івановича; головою Полтавського районного суду Полтавської області
Рябішина Андрія Олександровича; заступником голови Київського районного суду м. Полтави
Антонова Андрія Володимировича; заступником голови Демидівського районного суду Рівненської
області Лободзінського Анатолія Сергійовича; головою Дубровицького районного суду Рівненської області
Сидоренко Зою Сергіївну; заступником голови Рівненського міського суду Рівненської
області Панас Оксану Володимирівну; головою Сумського районного суду Сумської області
Клочка Бориса Михайловича; заступником голови Харківського районного суду Харківської
області Сітбаталову Наталію Ігорівну; заступником голови Білозерського районного суду Херсонської
області Коваленко Аллу Володимирівну; заступником голови Великоолександрівського районного суду
Херсонської області Дічакову Тамару Іванівну; головою Голопристанського районного суду Херсонської області
Циганія Сергія Ілларіоновича; заступником голови Нововоронцовського районного суду
Херсонської області Синьогуб Марію Сидорівну; головою Новокаховського міського суду Херсонської області
Коровайка Олександра Івановича; заступником голови Новокаховського міського суду Херсонської
області Матвєєву Наталю Василівну; заступником голови Чаплинського районного суду Херсонської
області Кузьменка Анатолія Дмитровича; заступником голови Комсомольського районного суду м. Херсона
Ігнатенко Олену Йосипівну; головою Кельменецького районного суду Чернівецької області
Харабару Івана Васильовича; головою Садгірського районного суду м. Чернівців
Проскурняка Ігоря Георгійовича; головою Бобровицького районного суду Чернігівської області
Єременко Світлану Володимирівну; заступником голови Борзнянського районного суду Чернігівської
області Страшного Олександра Миколайовича; заступником голови Козелецького районного суду Чернігівської
області Солов'я Володимира Володимировича; заступником голови Коропського районного суду Чернігівської
області Грушка Олександра Петровича; заступником голови Срібнянського районного суду Чернігівської
області Цигуру Ніну Андріївну; заступником голови Талалаївського районного суду
Чернігівської області Бабича Олександра Івановича; заступником голови Чернігівського районного суду
Чернігівської області Хоменко Ларису Василівну; заступником голови Ріпкинського районного суду Чернігівської
області Шляхова Василя Івановича; заступником голови Семенівського районного суду Чернігівської
області Гнипа Олександра Івановича; головою Деснянського районного суду м. Чернігова
Алексєєву Валентину Вікторівну; головою Балаклавського районного суду м. Севастополя
Шашкіну Валентину Андріївну; головою Гагарінського районного суду м. Севастополя
Євдокімову Ірину Арсентіївну; головою військового місцевого суду Рівненського гарнізону
Міліщука Сергія Леонідовича.

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу