open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
N 5 від 10.01.2002

м. Київ

Про затвердження рішення Ліцензійної комісії МОЗ України

Н А К А З У Ю:
1. Затвердити рішення Ліцензійної комісії МОЗ України
(протокол від 03.01.02 р. N 89, додається) щодо: 1.1. Видачі ліцензій на здійснення господарської діяльності з
медичної практики, проведення дезінфекційних, дезінсекційних,
дератизаційних робіт, переробку донорської крові та її
компонентів, виготовлення з них препаратів. 1.2. Переоформлення та визнання недійсними ліцензій на
здійснення господарської діяльності з медичної практики. 1.3. Відмови у видачі ліцензій на здійснення господарської
діяльності з медичної практики; проведення дезінфекційних,
дезінсекційних, дератизаційних робіт, переробки донорської крові
та її компонентів, виготовлення з них препаратів. 1.4. Залишення без розгляду заяв на видачу ліцензій на
здійснення господарської діяльності з медичної практики.
2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Державного секретаря А.П.Картиша.
Міністр В.Ф.Москаленко
Міністерство охорони здоров'я України
ПРОТОКОЛ N 89

засідання Ліцензійної комісії

від 03.01.2002
Присутні: Картиш А.П., Гойда Н.Г., Жданова М.П., Мухарська Л.М.,
Фещенко І.І., ГарникТ.П., Донченко Т.М.
Слухали: Донченко Т.М. 1. Щодо видачі ліцензій на здійснення господарської
діяльності з медичної практики; проведення дезінфекційних,
дезінсекційних, дератизаційних робіт, переробка донорської крові
та її компонентів, виготовлення з них препаратів.
2. Щодо переоформлення та визнання недійсними ліцензій, що
переоформлюються, на здійснення господарської діяльності з
медичної практики.
3. Щодо відмов у видачі ліцензій на здійснення господарської
діяльності з медичної практики; проведення дезінфекційних,
дезінсекційних, дератизаційних робіт, переробка донорської крові
та її компонентів, виготовлення з них препаратів.
4. Щодо залишення без розгляду заяв на здійснення
господарської діяльності з медичної практики.
5. Про необхідність вирішення питання щодо організації видачі
довідок МОЗ або уповноваженої установи про стан
матеріально-технічної бази суб'єкта господарської діяльності.
Вирішили:
1. Видати ліцензії на здійснення господарської діяльності з
медичної практики; проведення дезінфекційних, дезінсекційних,
дератизаційних робіт, переробка донорської крові та її
компонентів, виготовлення з них препаратів (додаток N 1).
2. Переоформити ліцензії на здійснення господарської
діяльності з медичної практики (додаток N 2) та визнати недійсними
ліцензії, що були переоформленні (додаток N 3).
3. Відмовити у видачі ліцензій суб'єктам господарської
діяльності на здійснення господарської діяльності з медичної
практики; проведення дезінфекційних, дезінсекційних,
дератизаційних робіт, переробки донорської крові та її
компонентів, виготовлення з них препаратів (додаток N 4).
4. Залишити без розгляду заяви суб'єктів господарської
діяльності на здійснення господарської діяльності з медичної
практики (додаток N 5).
5. Надіслати запит у Держкомпідприємництва щодо: а) видачі ліцензій фізичним особам - суб'єктам господарської
діяльності за нотаріально засвідченим дорученням; б) видачі засвідчених копій ліцензій фізичним особам -
суб'єктам господарської діяльності на місця провадження
діяльності.
Відповідальний секретар
Ліцензійної комісії Т.М.Донченко
Додаток N 1

до протоколу засідання

Ліцензійної комісії

МОЗ України

Від 03.01.02. р. N 89
Перелік
справ суб'єктів господарської діяльності, по яких прийнято
позитивне рішення щодо видачі ліцензій на медичну практику,
проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних

робіт, переробку донорської крові та її компонентів,

виготовлення з них препаратів
-------------------------------------------------------------------------------- N | Найменування юридичної особи або | Юридична адреса | з/п |прізвище, ім'я, по батькові фізичної| | | особи - суб'єкта господарської | | | діяльності | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 1 |Дядина Віталій Петрович |Сакський р-н, с.Лєсновка, вул. 60 | | |років СРСР, 33 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 2 |Нікіфорова Віра Олегівна |м. Кіровоград, вул. Єгорова, 56, кв.| | |39 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 3 |Малихін Олег Іванович |м. Полтава, вул комсомольська, 33, | | |кв. 19 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 4 |Фомін Сергій Петрович |м. Ровеньки, вул. Чапаєва, 30 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 5 |Фоміна Світлана Олександрівна |м. Ровеньки, вул. Чапаєва, 30 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 6 |184 стоматологічна поліклініка |м. Львів, вул. К.Левицького, 75-А | ----+------------------------------------+------------------------------------| 7 |Коростенська Лінійна сан-епід |м. Коростень, вул. І.Франка, 23 | |станція на Південно-Західній | | |залізниці | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 8 |Приватне підприємство "Гіпократ" |м. Донецьк, вул. Щорса 29-А, кв. 28 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 9 |Приватне мале підприємство "ФАГОТ" |м. Красний Луч, вул. Кислородна, 2 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 10 |Відкрите акціонерне товариство |м. Дніпропетровськ, вул. Героїв | |"Дніпрополімермаш" |Сталінграду, 157-А | ----+------------------------------------+------------------------------------| 11 |Товариство з обмеженою |м.Київ, вул. Народного Ополчення, 1 | |відповідальністю "Клініка клітинної | | |терапії" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 12 |Дитячий санаторій "Джерело" МОЗ |м. Трускавець, вул. Городище, 4 | |України | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 13 |Приватне підприємство "Дентал Плюс" |м.Київ, вул. О. Вишні, 7 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 14 |Цебак Ярослав Іванович |м. Трускавець, вул. Сагайдачного, | | |12, кв. 36 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 15 |Жмеринська лінійна сан-епід. станція|м. Жмеринка, вул. Бабаджаняна, 17 | |на Південно-Західній залізниці | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 16 |Товариство з обмеженою |м. Кіровоград, вул. Шевченка, 42/29,| |відповідальністю "АРК" |кв. 5 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 17 |Іловайська лінійна сан-епід. станція|м. Іловайськ, вул. Шевченка, 112-А | |на Донецькій залізниці | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 18 |Пошивайлов Володимир Васильович |м.Севастополь, вул. Косарєва, 10, | | |кв. 41 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 19 |Товариство з обмеженою |м. Свердловськ, вул. Пирогова, 2 | |відповідальністю "Медичне об'єднання| | |"Медоп" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 20 |Чудна Людмила Вікторівна |м.Алушта, с.Малий Маяк, вул.Морська,| | |14, кв.78 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 21 |Кобильченко Ганна Василівна |м.Комсомольськ, вул.Конституції, 44,| | |кв.7 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 22 |Колективне підприємство "Гігієна" |м.Одеса, вул.Князівська, 17 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 23 |Транспортно-експедиційна фірма |м.Харків, пров.І.Дубового, 6/4 | |"Дружба" у формі товариства з | | |обмеженою відповідальністю | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 24 |Санітарно-епідеміологічна станція |м.Красноармійськ, пров.Мостовий, 30 | |Красноармійської лінійної дільниці | | |Донецької залізниці | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 25 |Манжура Олександр Іванович |вул.В.Василевської, 14, кв.82 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 26 |Сімаранова Ірина Анатолівна |м.Васильків, вул.Декабристів,46, | | |кв.39 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 27 |Барановський Валерій Леонідович |м.Берегово, пл.Героїв, 4, кв.10 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 28 |Котова Ольга Яківна |м.Артемівськ, вул.Ціолковського, 6, | | |кв.903 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 29 |Голобурда Олександр Володимирович |м.Харків, вул.Кримська, 6, кв.29 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 30 |Товариство з обмеженою |м.Сокаль, вул.Тартаківська, 12 | |відповідальністю "ЛТД Здоровя" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 31 |Тунда Микола Дмитрович |м.Щорс, вул.Радянська, 29 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 32 |Євсеєнко Геннадій Іванович |м.Донецьк, вул.Шутова, 32/5 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 33 |Мельник Галина Федорівна |м.Тернопіль, вул.Гетьмана Мазепи, | | |5/53 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 34 |Мурогіна Любов Іванівна |м.Київ, набережна Дніпровська, 13, | | |кв.124 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 35 |Макарчук Ганна Володимирівна |м.Новомосковськ, | | |вул.Інтернаціональна, 72 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 36 |Заєць Володимир Миронович |смт Млинів, вул.Пушкіна,19, кв.10 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 37 |Беляєв Володимир Володимирович |м.Донецьк, пр.Гринкевича, 8, кв.3 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 38 |Головченко Лариса Іванівна |м.Донецьк, пр.Маяковського, 22, | | |кв.28 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 39 |Товариство з обмеженою |Стрийський р-н, м.Иоршин, | |відповідальністю "Батьківщина" |пл.Паркова, 2 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 40 |Товариство з обмеженою |м.Суми, пров.Громадянський, 2 | |відповідальністю "Сумський обласний | | |донорський центр" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 41 |Товариство з обмеженою |пр.Маяковського, 75/2 | |відповідальністю "Дента-Люкс" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 42 |Відкрите акціонерне товариство |м.Хмельницький, вул.В.Чорновола, 88 | |"Акціонерна компанія АДВІС" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 43 |Товариство з обмеженою |м.Олександрія, вул.Першотравнева, 9 | |відповідальністю "Вітадент Гран" ЛТД| | ----+------------------------------------+------------------------------------| 44 |Товариство з обмеженою |м.Тернопіль, вул. | |відповідальністю "Корнер" ЛТД |м.Севастополь.Качали, 9/12 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 45 |Синиця Любомир Павлович |м.Коломия, вул.Дядинюка, 10 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 46 |Платонова Олена Іванівна |м.Херсон, вул.І.Вазова, 8 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 47 |Яковенчук Микола Тимофійович |м.Суми, вул.Каштанова, 10 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 48 |Кривовяз Станіслав Іванович |м.Одеса, вул.Грецька, 12, кв.21 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 49 |Міщанюк Людмила Яківна |м.Бориспіль, вул.Лютнева, 8, кв.19 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 50 |Зосімова Неля Олександрівна |м.Кіровоград, вул.Жадова, 28, | | |корп.1, кв.4 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 51 |Зінько Андрій Володимирович |смт Шумськ, вул.Б.Хмельницького, 21 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 52 |Барабан Юрій Антонович |м.Суми, вул.Робітнича, 84, кв.47 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 53 |Кеню Іван Андрійович |м.Житомир, вул. І.Богуна, 2, кв.38 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 54 |Чижмар Людмила Костянтинівна |м.Сарни, вул.Котляревського, 53/95 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 55 |Савчук Василь Миколайович |м.Любомиль, вул.паркова, 15 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 56 |Степанченко Святослав Богданович |м.Коломия, вул.О.Куриласа, 3 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 57 |Третяк Віктор Миронович |м.Луцьк, б-р Дружби народів, 2/319-А| ----+------------------------------------+------------------------------------| 58 |Боярчук Олександр Васильович |м.Рівне, вул.Соборна, 34, кв.65 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 59 |Смерека Сідорій Васильович |м.Севастополь.Мамаївці, вул | | |Л.Толстого, 11 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 60 |Безушко Сіцілія Михайлівна |м.Чернівці, вул.Південно-Кільцева, | | |9/75 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 61 |Кутняк Тетяна Пантелеймонівна |м.Пирятин, вул.Червоноармійська, | | |33Б, кв.13 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 62 |Ізбаш Олег Іванович |м.Одеса, вул.Ак.Корольова, 104, | | |корп.2, кв.21 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 63 |Клим Роман Васильович |м.Калуш, пр.Л.Українки, 14Б/11 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 64 |Афанасьєв Сергій Борисович |м.Білозерське, вул. 50 років Жовтня,| | |2, кв.25 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 65 |Берестенко Сергій Валентинович |м.Жовті Води, вул.Дзержинського, | | |8/110 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 66 |Лиштва Володимир Григорович |м.Дніпропетровськ, вул.Героїв | | |Панфіловців, 52 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 67 |Кравчук Віталій Артемович |м.Тетіїв, вул.Нова, 30 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 68 |Чистюхін Ігор Олександрович |м.Суми, вул.Рубіжна, 7 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 69 |Демків Ігор Миронович |м.Івано-Франківськ, вул.Чорновола, | | |99/16 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 70 |Коваль Олександр Вассильович |м.Монастирище, вул.Леніна, 130/28 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 71 |Коваленко Олександр Васильович |м.Монастирище, вул.Павлова, 2, кв.23| ----+------------------------------------+------------------------------------| 72 |Приватне підприємство "Лєда" |м.Донецьк, вул.Балтійська, 12 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 73 |Луганська лінійна |м.Луганськ, вул.Кірова, 58 | |санітарно-епідеміологічна станція на| | |Донецькій залізниці | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 74 |Коропська районна |смт Короп, вул.Радянська, 20 | |санітарно-епідеміологічна станція | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 75 |Чернігівська районна |м.Чернігів, вул.Шевченка, 43 А | |санітарно-епідеміологічна станція | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 76 |Новгород-Сіверська районна |м.Н-Сіверський, вул.Свободи, 15 | |санітарно-епідеміологічна станція | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 77 |Районне госпрозрахункове відділення |смт Рокитне, вул.Братів Липовенків, | |профілактичної дезинфекції |2 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 78 |Носівська районна |м.Носівка, вул.Шевченка, 1 | |санітарно-епідеміологічна станція | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 79 |Дядюра Вячеслав Васильович |м.Горлівка, вул.Нестерова, 97/56 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 80 |Комунальний заклад "Міська дитяча |м.Кривий Ріг, пл.Визволення, 2 | |лікарня N 1" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 81 |Ейхгорн Олександр Юрійович |м.Запоріжжя, вул.Лермонтова, 10, | | |кв.28 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 82 |Дуба Лариса Миколаївна |м.Кривий Ріг, вул.Маршака, 13/55 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 83 |Шраменко Тетяна Дмитрівна |м.Черкаси, бул.Шевченка, 411, кв.18 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 84 |Душина Людмила Олександрівна |м.Ялта, смт Нікіта, 5, кв.24 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 85 |Доля Сергій Васильович |м.Харків, вул.Б.Чічібабіна, 1, кв.92| ----+------------------------------------+------------------------------------| 86 |Заседа Юрій Ігорович |м.Київ, б-р Дружби народів, 3 А, | | |кв.6 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 87 |Міхайленко Світлана Григорівна |вул.Шахтенський пров., 18 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 88 |Масалигін Юрій Анатолійович |вул.Успенських, 8/1 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 89 |Кривошея Світлана Михайлівна |м.Гребінка, вул.Залізнична, 13 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 90 |Фокша Валерій Вікторович |вул.Приватна фірма.Мирного, 21/1, | | |кв.77 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 91 |Стогнієва Світлана Олександрівна |Старобільський р-н, | | |м.Севастополь.Підгорівка,вул.Дзержин| | |ського, 24 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 92 |Мочалов Анатолій Михайлович |м.Луганськ, вул.Ушакова, 54 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 93 |Селютіна Людмила Антонівна |м.Київ, вул.Маяковського, 36/7, | | |кв.156 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 94 |Грінюк Леонід Леонідович |м.Дніпропетровськ, вул. | | |м.Київ.Лібкнехта, 54, кв.8 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 95 |Чорі Юрій Іванович |Білозерський р-н, смт Білозерка, | | |вул. м.Київ.Маркса, 148 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 96 |Плонська Людмила Борисівна |м.Черкаси, вул.Гайдара, 2, кв.159 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 97 |Лісєв Ігор Миколайович |м.Євпаторія, вул. 60 років ВЛКСМ, | | |2/112, кв.118 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 98 |Скадовьке територіальне-медичне |м.Скадовськ, вул.Радянська, 25 | |обєднання | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 99 |Товариство з обмеженою |м.Київ, вул.Червоноармійська, 129, | |відповідальністю "Аптека Альбіна" |кв.32 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 100 |Приватне підприємство "Ортодонтія" |м.Львів, вул.Тургенєва, 59/3 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 101 |Приватне підприємство "Корда" |м.Львів, вул.Дорошенка, 49/2 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 102 |Підприємство "Медичний центр |м.Сімферополь, вул.Севастопольська, | |"МЕЦЕПРОК"профспілки "Єдинство" |54 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 103 |Комунальний заклад "Міська лікарня |м.Кривий Ріг, вул.Пушкіна, 13 | |N 3" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 104 |Приватне підприємство "Новація" |м.Луганськ, вул. 10-а Лінія, б.6, | | |кв.3 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 105 |Українсько-американське закрите |вул.Барбюса, 5-А | |акціонерне товариство "Медичний | | |центр Св. Луки" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 106 |Товариство з обмеженою |вул.Борисоглібська, 3 | |відповідальністю "Столиця-Асистанс" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 107 |Приватне підприємство "Медичний |м.Одеса, вул.Малиновського, 16-А | |центр "Допомога" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 108 |Товариство з обмеженою |м.Ялта, вул.Будівельників, 9, кв.34 | |відповідальністю оздоровчий центр | | |"Парк Рояль" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 109 |Товариство з обмеженою |м.Тернопіль, вул.Малишка, 2 | |відповідальністю "Астра міа" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 110 |Комунальний заклад "Міська лікарня |м.Кривий Ріг, вул.Маршака, 1 А | |N 7" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 111 |Державна комунальна установа |м.Дзержинськ, вул.Краснодонська, 4 | |міського шкірно-венерологічного | | |диспансеру м.Дзержинська, 4 | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 112 |Львівський Державний обласний |м.Львів, вул.Дж.Вашингтона, 6 | |перинатальний центр | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 113 |Приватна виробничо-комерційна фірма |м.Суми, вул.Холодногірська, 31/78 | |"Ескулап" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 114 |Приватне підприємство "Луцьк-Мед" |м.Луцьк, вул.Гетьмана Сагайдачного, | | |5/38 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 115 |Відкрите акціонерне товариство |м.Сімферополь, вул.Проїздна, 32 | |"Кримська експедиція по захисту | | |хлібопродуктів" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 116 |Приватне підприємство "Воронін" |м.Дніпропетровськ, Донецьке шосе, | | |116, кв.118 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 117 |Відділ профілактичної дезинфекції |м.Корюківка, вул.Предзаводська, 8 | |Корюківської санепідстанції | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 118 |Щорська районна |м.Щорс, вул.Сагайдачного, 6 | |санітарно-епідеміологічна станція | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 119 |Сосницька районна |смт сосниця, вул.Довженка, 17-А | |санітарно-епідеміологічна станція | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 120 |Менська районна |м.Мена, вул.Воровського, 9 А | |санітарно-епідеміологічна станція | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 121 |Відділ профілактичної дезинфекції |м.Севастополь.Козелець, | |районної санітарно-епідеміологічної |вул.Журавльова, 41 | |станції | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 122 |Борзнянська районна |м.Борзна, вул.Пролетарська, 26 | |санітарно-епідеміологічна станція | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 123 |Товариство з обмеженою |вул.Ахматової, 13 В | |відповідальністю "Орізон" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 124 |Ревуцький Зенон Ярославович |м.Львів, вул.Стрийська, 93, кв.9 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 125 |Дрогомирецький Іван Петрович |с.Жураки, вул.Шевченка, 26 А | ----+------------------------------------+------------------------------------| 126 |Срібнянська районна СЕС |смт Срібне, вул.Леніна, 23 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 127 |Ічнянська районна СЕС |м.Ічня, вул.Щорса, 8 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 128 |Товариство з обмеженою |м.Донецьк, вул.Горлівська, 2 | |відповідальністю "Кін і Ко" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 129 |Приватне підприємство "Клініка |пр-т Героїв Сталінграду, 20 | |"Медіком" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 130 |Товариство з обмеженою |м.Львів, вул.Стрийська, 93/9 | |відповідальністю фірма "Логос" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 131 |Комунальний заклад охорони здоров'я |м.Харків, пр-т Гагаріна, 137 | |міська лікарня N 13 | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 132 |Маріупольська МСПК |м.Маріуполь, вул. 50 років СРСР, 48 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 133 |південна залізниця |м.Харків, вул.Червоноармійська, 7 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 134 |Приватне підприємство "Клініка |вул.О.Гончара, 37 А, кв.7 | |старіння "МЕДІКОМ " | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 135 |Комунальний заклад "Дитяча |м.Кривий Ріг, вул. ХХІІ Партз'їзду, | |стоматологічна поліклініка" |39 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 136 |Міжгосподарський санаторій "Берізка"|с.Сухополова | ----+------------------------------------+------------------------------------| 137 |Міжгосподарський санаторій "Десна" |с.Ладинка | ----+------------------------------------+------------------------------------| 138 |Товариство з обмеженою |м.Саки, вул.Морська, 8 | |відповідальністю "Санаторій | | |"Полтава" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 139 |Товариство з обмеженою |м.Суми, вул.Горького, 26 | |відповідальністю "Контракт-сервіс" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 140 |Житомирський інженерно-технологічний|м.Житомир, вул.Черняховського, 103 | |інститут | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 141 |Державний агроекологічний |м.Житомир, Старий бульвар, 7 | |університет | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 142 |Дочірнє підприємство "Іршанський |Володарсько-Волинський р-н, смт | |державний гірничо-збагачувальний |Іршанськ, вул.Шевченка, 1 | |комбінат" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 143 |Приватне виробничо-торгове |м.Ужгород, вул.Капушанська, 157/94 | |підприємство "Юрдентсервіс" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 144 |Товариство з обмеженою |м.Бердичів, вул.Дзержинського, 73 | |відповідальністю "Векам" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 145 |Новояворівська районна лікарня N 1 |м.Новояворівськ, вул.Шевченка, 18 | |управління охорони здоровя | | |Львівської області | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 146 |Товариство з обмеженою |м.Івано-Франківськ, вул.Г.Мазепи, 3 | |відповідальністю "Центр пластичної | | |хірургії "АРС" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 147 |Полтавська обласна клінічна |м.Полтава, вул.Комсомольська, 50 | |стоматологічна поліклініка | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 148 |Приватне мале підприємство "Фауст" |вул.Косарева, 10, кв.41 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 149 |Дитячий ендокринологічний санаторій |Ічнянський р-н, | |"Тростянець" |м.Севастополь.Тростянець, | | |вул.Шкільна, 19 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 150 |Приватне підприємство "Ліза" |пр.Перемоги, 67, кв.417 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 151 |Комунальне підприємство |м.Бердянськ, вул.Свободи, 113 | |"Профдезінфекція" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 152 |Приватне підприємство "Дезснаб" |м.Запоріжжя, вул.Будьоного, 16, | | |кв.181 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 153 |Санітарно-епідеміологічна станція |м.Маріуполь, вул.Гаванна, 158 | |Маріупольської лінійної дільниці | | |Донецької залізниці | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 154 |Чернігівська обласна станція |м.Чернігів, вул.Пирогова, 13 | |переливання крові | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 155 |Дочірнє підприємство "Стедлі" |вул.Л.Толстого, 25 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 156 |Приватна фірма "Медичні технології" |м.Хмельницький, вул.Камянецька, 64, | | |кв.40 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 157 |Товариство з обмеженою |м.Суми, вул.Робітнича, 82 | |відповідальністю | | |лікувально-діагностичний центр | | |"Алькара" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 158 |Паламарчук Володимир Михайлович |смт Володарськ, вул.Р.Люксембург, 9,| | |20 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 159 |Капустянський Юрій Ростиславович |м.Запоріжжя, вул.Дніпровські пороги,| | |25, кв.6 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 160 |Липовченко Олена Віталіївна |вул.Московська, 37/2, кв.22 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 161 |Закутня Ірина Олександрівна |м.Лисичанськ, пл.Революційна, 87, | | |кв.19 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 162 |Верещака Ольга Миколаївна |м.Ровеньки, вул.Леніна, 37/37 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 163 |Пелих Сергій Борисович |м.Свердловськ, вул.Дзержинського, 1,| | |кв.112 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 164 |Свитарьов Анатолій Олексійович |м.Свердловськ, вул.Фрунзе, 82 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 165 |Комунальний заклад охорони здоров'я |м.Євпаторія, вул.Некрасова, 94 | |Євпаторійська міська стоматологічна | | |поліклініка | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 166 |Мале приватне підприємство "Флорес" |смт Нові Санжари, вул.Панфілова, 30 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 167 |Приватне підприємство |м.Маріуполь, вул. 50 років СРСР, 16,| |"Реабілітаційно-оздоровчий центр |кв.174 | |"ОКСІГЕНУМ" | | ----+------------------------------------+------------------------------------| 168 |Кирносенко Дмитро Вячеславович |м.Горлівка, вул.Безсонова, 33/87 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 169 |Ведерніков Генадій Миколайович |м.Ужгород, вул.8-го Березня, 7/14 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 170 |Кримська республіканська СЕС |м.Сімферополь, вул. Набережна, 67 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 171 |Бершадський Єфим Маркович |м.Алушта, вул.Таврична, 3/128 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 172 |Саркісян Єдік Вазгенович |м.Керч, вул.Толстого, 132, кв.24 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 173 |Балик Людмила Казимирівна |м.Стрий, вул.Леніна, 15 | ----+------------------------------------+------------------------------------| 174 |Клодченко Микола Миколайович |м.Луганськ, кв.Волкова, 34/75 | -------------------------------------------------------------------------------
Заступник Державного секретаря А.П.Картиш
Відповідальний секретар
Ліцензійної комісії Т.М.Донченко
Додаток N 2

до протоколу засідання

Ліцензійної комісії

МОЗ України

Від 03.01.02. р. N 89
Перелік
справ суб'єктів господарської діяльності, по яких прийнято
позитивне рішення щодо переоформлення ліцензій на медичну

практику
-------------------------------------------------------------------------------- N |Найменування юридичної | Юридична адреса | Примітки | з/п| особи або прізвище, | | | | ім'я, по батькові | | | | фізичної особи - | | | | суб'єкта | | | | підприємницької | | | | діяльності | | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 1 |Приватне підприємство |м.Запоріжжя, | Розширення діяльності | |"Дезснаб" |вул.Будьоного, 16, кв.181| | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 2 |Криничний Юрій |м.Новомосковськ, м-н |Зміна місця провадження | |Михайлович |Шахтарський, 26/36 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 3 |Чернюк Олег Миколайович|м.Нововолинськ, б-р | Допущена помилка | | |Шевченка, 10/5 | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 4 |Фоменко Олена Юріївна |м.Комсомольськ, |Зміна місця провадження | | |вул.Сторони, 2, кв.58 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 5 |Чебикін Альберт |м.Комсомольськ, |Зміна місця провадження | |Миколайович |вул.Леніна, 23, кв.100 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 6 |Хаустов Олександр |м.Миколаїв, |Зміна місця провадження | |Іванович |вул.Пушкінська, 36, кв.9 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 7 |Приватне підприємство |м. Донецьк, вул. | Розширення діяльності | |"Мітера" |Університетська, 39 | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 8 |Приватне підприємство |м. Олександрія, пр. |Зміна місця провадження | |"Еліт" |Леніна, 19, кв. 81 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 9 |Товариство з обмеженою |м. Запоріжжя, вул. Миру, | Розширення діяльності | |відповідальністю |20 | | |"ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ" | | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 10 |Товариство з обмеженою |м. Черкаси, вул. |Зміна місця провадження | |відповідальністю |Сумгаїтська, 17/1, кв. 44| діяльності | |"Медікон" | | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 11 |Чернета Олександр |вул.Красносільського, 71,|Зміна місця провадження | |Петрович |кв.140 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 12 |Манжура Олександр |вул.В.Василевської, 14, |Зміна місця провадження | |Іванович |кв.82 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 13 |Заєць Володимир |смт Млинів, |Зміна місця провадження | |Миронович |вул.Пушкіна,19, кв.10 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 14 |Рудевич Світлана |м.Старокостянтинів, |Зміна місця провадження | |Василівна |вул.Есенська, 6, кв.201 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 15 |Комунальний |м.Луцьк, пр.Відродження, |Зміна місця провадження | |лікувально-профілактич-|7 | діяльності | |ний заклад "Луцька | | | |міська госпрозрахункова| | | |поліклініка" | | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 16 |Сосонка Микола Петрович|м.Луцьк, пр.Соборності, |Зміна місця провадження | | |30/24 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 17 |Товариство з обмеженою |м.Маріуполь, вул. | Розширення діяльності | |відповідальністю |м.Київ.Лібкнехта, 100, | | |"Медилайн" |кв.12 | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 18 |Зінчук Олександр |м. Луцьк, вул. |Зміна місця провадження | |Володимирович |Винниченка, 29/5 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 19 |Орленко Сергій Ігорович|м.Харків, вул.Очаківська,|Зміна місця провадження | | |4-А | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 20 |Космінська Інна |м.Київ, |Зміна місця провадження | |Нігоосівна |вул.Будівельників, 6-А, | діяльності | | |кв.30 | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 21 |Кузюбердіна Тамара |м.Луганськ, кв-л |Зміна місця провадження | |Миколаївна |Ватутіна, 12/45 | діяльності | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 22 |Приватна фірма "Ідеал" |м.Харків, | Розширення діяльності | | |вул.Володарського, 77 | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 23 |Приватне підприємство |вул.Дружківська, 10 | Розширення діяльності | |"Стоматологічна клініка| | | |доктора Гашинського" | | | ---+-----------------------+-------------------------+------------------------| 24 |Приватне підприємство |м.Харків, | Розширення діяльності | |"Уролог" |вул.Плеханівська, 149 | | -------------------------------------------------------------------------------
Заступник Державного секретаря А.П.Картиш
Відповідальний секретар
Ліцензійної комісії Т.М.Донченко
Додаток N 3

до протоколу засідання

Ліцензійної комісії

МОЗ України

Від 03.01.02.р. N 89
Перелік

справ суб'єктів господарської діяльності, ліцензії яких

визнано недісними та переоформлено ------------------------------------------------------------------------------- N |Найменування юридичної | Юридична адреса | N та дата | з/п | особи або прізвище, | |переоформленої ліцензії| | ім'я, по батькові | | | | фізичної особи - | | | | суб'єкта | | | | підприємницької | | | | діяльності | | | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 1 |Приватне підприємство |м.Запоріжжя, | N 29396-ГР від | |"Дезснаб" |вул.Будьоного, 16, кв.181| 27.10.1999 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 2 |Криничний Юрій |м.Новомосковськ, м-н | N 31692-ГР від | |Михайлович |Шахтарський, 26/36 | 27.04.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 3 |Чернюк Олег Миколайович|м.Нововолинськ, б-р | N 30331-ГР від | | |Шевченка, 10/5 | 28.01.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 4 |Фоменко Олена Юріївна |м.Комсомольськ, | N 30390-ГР від | | |вул.Сторони, 2, кв.58 | 28.01.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 5 |Чебикін Альберт |м.Комсомольськ, | N 29812-ГР від | |Миколайович |вул.Леніна, 23, кв.100 | 26.11.1999 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 6 |Хаустов Олександр |м.Миколаїв, | N 26220-ГР від | |Іванович |вул.Пушкінська, 36, кв.9 | 22.02.1999 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 7 |Приватне підприємство |м. Донецьк, вул. | N АА 121856 від | |"Мітера" |Університетська, 39 | 15.08.2001 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 8 |Приватне підприємство |м. Олександрія, пр. | N 27757-ЮР від | |"Еліт" |Леніна, 19, кв. 81 | 08.06.1999 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 9 |Товариство з обмеженою |м. Запоріжжя, вул. Миру, | N АА 121991 від | |відповідальністю |20 | 29.08.2001 р. | |"ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ" | | | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 10 |Товариство з обмеженою |м. Черкаси, вул. | N 28694-ЮР від | |відповідальністю |Сумгаїтська, 17/1, кв. 44| 31.08.1999 р. | |"Медікон" | | | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 11 |Чернета Олександр |вул.Красносільського, 71,| N 33071-ГР від | |Петрович |кв.140 | 05.10.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 12 |Манжура Олександр |вул.В.Василевської, 14, | N 31136-ГР від | |Іванович |кв.82 | 28.03.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 13 |Заєць Володимир |смт Млинів, | N 29912-ГР від | |Миронович |вул.Пушкіна,19, кв.10 | 27.12.1999 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 14 |Рудевич Світлана |м.Старокостянтинів, | N 28015-ГР від | |Василівна |вул.Есенська, 6, кв.201 | 02.07.1999 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 15 |Комунальний |м.Луцьк, пр.Відродження, | N 32105-ЮР від | |лікувально-профілактичн|7 | 29.05.2000 р. | |ий заклад "Луцька | | | |міська госпрозрахункова| | | |поліклініка" | | | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 16 |Сосонка Микола Петрович|м.Луцьк, пр.Соборності, | N 33586-ГР від | | |30/24 | 02.11.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 17 |Товариство з обмеженою |м.Маріуполь, вул. | N 31549-ЮР від | |відповідальністю |м.Київ.Лібкнехта, 100, | 27.04.2000 р. | |"Медилайн" |кв.12 | | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 18 |Зінчук Олександр |м. Луцьк, вул. | N 31719-ГР від | |Володимирович |Винниченка, 29/5 | 27.04.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 19 |Орленко Сергій Ігорович|м.Харків, вул.Очаківська,| N 28884-ГР від | | |4-А | 29.09.1999 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 20 |Космінська Інна |м.Київ, | N 29475-ГР від | |Нігоосівна |вул.Будівельників, 6-А, | 26.11.1999 р. | | |кв.30 | | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 21 |Кузюбердіна Тамара |м.Луганськ, кв-л | N АА 267622 від | |Миколаївна |Ватутіна, 12/45 | 06.06.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 22 |Приватна фірма "Ідеал" |м.Харків, | N 32971-ЮР від | | |вул.Володарського, 77 | 07.09.2000 р. | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 23 |Приватне підприємство |вул.Дружківська, 10 | N АА 216683 від | |"Стоматологічна клініка| | 16.03.2001 р. | |доктора Гашинського" | | | ----+-----------------------+-------------------------+-----------------------| 24 |Приватне підприємство |м.Харків, | N АА 267622 від | |"Уролог" |вул.Плеханівська, 149 | 26.11.01 р. | -------------------------------------------------------------------------------
Заступник Державного секретаря А.П.Картиш
Відповідальний секретар
Ліцензійної комісії Т.М.Донченко
Додаток N 4

до протоколу засідання

Ліцензійної комісії

МОЗ України

від 03.01.02.р. N 89
Перелік
справ суб'єктів господарської діяльності, по яких прийняте
рішення про відмову у видачі ліцензій на здіснення господарської
діяльності з медичної практики, проведення дезінфекційних,
дезінсекційних, дератизаційних робіт, переробки донорської крові

та її компонентів, виготовлення з них препаратів
-------------------------------------------------------------------------------- N з/п|Найменування юридичної |Юридична адреса|Причина | |особи фізичної особи - | | | |суб'єкта або прізвище, | | | | ім'я, по батькові | | | | господарської | | | | діяльності | | | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 1 |Олісейчик Віктор |м. |Документи, що підтверджують | |Петрович |Нововолинськ, |право власності на нове місце | | |мкр-н |провадження діяльності, не | | |Шахтарський, |надані. | | |18/34 | | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 2 |Кириченко Ніна |м. Павлоград, |Спеціальності, зазначені у заяві| |Федорівна |вул Промислова,|та висновку СЕС, не співпадають.| | |6, кв. 39 | | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 3 |Мартинюк Ольга |м. Житомир, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Едуардівна |вул. Фурманова,|подані документи не відповідають| | |83, кв. 2 |Ліцензійним умовам (відсутні | | | |відомості про роботу за | | | |спеціальністю "Терапевтична | | | |стоматологія" до 1998 р.) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 4 |Товариство з обмеженою |м. Вінниця, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |відповідальністю |вул. 600-річчя,|висновок СЕС (за місцем | |"Стоматологічний центр | |здійснення діяльності) виданий з| |"Рапід" | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 5 |Виробничо-науково- |м.Київ, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |технічний |Шолом-Алейхема,|висновок СЕС (за місцем | |лікувально- |4-А |здійснення діяльності) виданий з| |діагностичний центр | |порушенням вимог наказу МОЗ | |"Медик" | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ), а | | | |також необхідно подати свідоцтво| | | |про державну реєстрацію. | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 6 |Закрите акціонерне |м. Бердянськ, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |товариство "Бердянська |вул. Червона, |висновок СЕС (за місцем | |міська стоматологічна |19 |здійснення діяльності) виданий з| |поліклініка" | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 7 |Піскурський Анатолій |м. Пирятин, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Захарович |вул. |подані документи не відповідають| | |Полтавська, 7, |Ліцензійним умовам (відсутні | | |кв. 49 |відомості про роботу за | | | |спеціальністю "Отоларингологія" | | | |з 1984 р. до 2000 р.) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 8 |Назаров Микола |м. Сарни, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Вікторович |Суворова, 7, |подані документи не відповідають| | |кв. 16 |Ліцензійним умовам (відсутні | | | |відомості про роботу за | | | |спеціальністю | | | |"Дерматовенерологія" за останні | | | |5 років) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 9 |Шумова Інна Миколаївна |м. Луганськ, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | | |Комунальна, 82,|подані документи не відповідають| | |кв. 40 |Ліцензійним умовам (відсутній | | | |висновок СЕС (за місцем | | | |здійснення діяльності) за | | | |наказом МОЗ України від | | | |13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 10 |Падалка Наталія |м.Севастополь. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Василівна |Комсомольське, |подані документи не відповідають| | |вул. Карла |Ліцензійним умовам (відсутній | | |Маркса |висновок СЕС (за місцем | | | |здійснення діяльності) за | | | |наказом МОЗ України від | | | |13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 11 |Задорожній Олег |м. Жовква, вул.|Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Богданович |Лісна, 4 |подані документи не відповідають| | | |Ліцензійним умовам (відсутній | | | |висновок СЕС (за місцем | | | |здійснення діяльності) за | | | |наказом МОЗ України від | | | |13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 12 |Заббарова Валентина |м. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Іванівна |Запоріжжя,вул. |подані документи не відповідають| | |Вороніна, 29, |Ліцензійним умовам (відсутній | | |кв. 41 |висновок СЕС (за місцем | | | |здійснення діяльності) згідно | | | |наказу МОЗ України від | | | |13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 13 |Іонова Еліна Леонідівна|м. Харків, пр. |Відсутня довідка з податкової | | |Правди, 7, кв. |інспекції щодо здійснення | | |155 |індивідуальної трудової | | | |діяльності з терапевтичної | | | |стоматології з 1992 року. | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 14 |Нікіфоров Володимир |м. Кіровоград, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Олегович |вул. Леніна, |подані документи не відповідають| | |16/7, кв. 9 |Ліцензійним умовам щодо | | | |кваліфікації (відсутні | | | |документи, що підтверджують | | | |присвоєння кваліфікаційної | | | |категорії за спеціальністю | | | |"Дерматовенерологія" за останні | | | |5 років; | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 15 |Кулинич Василь |вул. Ватутіна, |Відсутні документи, які | |Степанович |229, кв. 83 |підтверджують медичну діяльність| | | |у галузі народної та | | | |нетрадиційної медицини. | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 16 |Товариство з обмеженою |м. Одеса, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |відповідальністю |Канатна, 16, |висновок СЕС (за місцем | |"Медея" |кв. 1 |здійснення діяльності) виданий з| | | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 17 |Дзюба Володимир |м. Донецьк, б-р|Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Михайлович |Пушкіна, 12, |подані документи не відповідають| | |кв. 2 |Ліцензійним умовам (відсутні | | | |спеціалізація та відомості про | | | |роботу за спеціальністю | | | |"Стоматологія" за останні 5 | | | |років) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 18 |Корнієнко Володимир |м. Фастів, вул.|Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Омелянович |Савченко, 3 |подані документи не відповідають| | | |Ліцензійним умовам (відсутні | | | |відомості про роботу за | | | |спеціальністю "Стоматологія" з | | | |1994 по 1998 рр.) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 19 |Плохотнюк Лідія |м. Херсон, вул.|Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Михайлівна |Тарле, 14, к.2,|подані документи не відповідають| | |кв.106 |Ліцензійним умовам (відсутній | | | |висновок СЕС (за місцем | | | |здійснення діяльності) за | | | |наказом МОЗ України від | | | |13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 20 |Григоренко Володимир |м. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Іванович |Молодогвардій- |подані документи не відповідають| | |ськ, вул. |Ліцензійним умовам (відсутні | | |Паркова,9/36 |відомості про роботу за | | | |спеціальністю "Терапевтична | | | |стоматологія" до 1997 року) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 21 |Арабаджи Михайло |м. Мелітополь, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Семенович |вул. Осипенко, |подані документи не відповідають| | |94/3 |Ліцензійним умовам (відсутня | | | |спеціалізація лікаря за фахом | | | |"Функціональна діагностика" з | | | |1994 року) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 22 |Науково-виробнича |м. |Адреси, вказані у висновку СЕС | |впроваджувальна фірма |Дніпропетровськ|та заяві, не співпадають. | |"ТЕХІНПРОЕКТ" |вул. | | | |Криворізька, 3 | | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 23 |Григоренко Ірина |м. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Володимирівна |Молодогвардій- |подані документи не відповідають| | |ськ, кв. |Ліцензійним умовам (відсутні | | |Кошового, 18-А,|відомості про роботу за | | |кв. 21 |спеціальністю "Терапевтична | | | |стоматологія" за останні 5 | | | |років) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 24 |Среда Вадим Вікторович |м. Енергодар, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | | |вул. Набережна,|подані документи не відповідають| | |12, кв 18 |Ліцензійним умовам ( у трудовій | | | |книжці відсутні відомості про | | | |роботу за спеціальністю | | | |"Терапевтична стоматологія" за | | | |останні 5 років). | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 25 |Крильцов Вячеслав |м. Люботин, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Володимирович |вул. Жданова, |подані документи не відповідають| | |12 |Ліцензійним умовам (відсутні | | | |відомості про роботу за | | | |спеціальністю "Ортопедична | | | |стоматологія" до 1998 року та | | | |копія трудової книжки). | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 26 |Бунчужна Наталія |м. Івано- |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Миколаївна |Франківськ, вул|подані документи не відповідають| | |Веселова, 11/44|Ліцензійним умовам (відсутній | | | |висновок СЕС (за місцем | | | |здійснення діяльності) за | | | |наказом МОЗ України від | | | |13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 27 |Постоловська Оксана |м. Тисмениця, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Миколаївна |вул. Галицька, |подані документи не відповідають| | |20/32 |Ліцензійним умовам (відсутній | | | |сертифікат лікаря за | | | |спеціальністю "Терапевтична | | | |стоматологія") | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 28 |Селянське фермерське |Синельниківсь- |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |господарство "Землероб"|кий р-н, |подані документи не відповідають| | |сел.Роздори, |Ліцензійним умовам ( висновок | | |вул.Виконкомів-|СЕС (за місцем здійснення | | |ська, 9 |діяльності) не завірений у | | | |встановленому порядку), не | | | |вказаний суб'єкт господарювання | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 29 |Закрите акціонерне |м.Київ, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |товариство |Козацька, 122 |висновок СЕС (за місцем | |"БІОДІАГНОСТИКА" | |здійснення діяльності) виданий з| | | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 30 |Товариство з обмеженою |м. Вінниця, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |відповідальністю |вул. Соборна, |висновок СЕС (за місцем | |Вінницький магазин |56 |здійснення діяльності) виданий з| |"ОПТИКА" ЛТД | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 31 |Товариство з обмеженою |м.Запоріжжя, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |відповідальністю |вул.Товариська,|подані документи не відповідають| |"Дент-люкс" |37-А, кв.124 |Ліцензійним умовам (відсутній | | | |висновок СЕС (за місцем | | | |здійснення діяльності) за | | | |наказом МОЗ України від | | | |13.08.01 р. N 333) | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 32 |Повне товариство "Чумак|м.Кривий Ріг, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Асінгеров, Долиненко, |вул.Лермонтова,|подані документи не відповідають| |Іванісенко" |4 |Ліцензійним умовам ( висновок | | | |СЕС (за місцем здійснення | | | |діяльності) виданий не по формі)| -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 33 |Сєдін Володимир |м.Олександрія, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Миколайович |вул.Садова, 56 |подані документи не відповідають| | |А, кв.403 |Ліцензійним умовам (відсутні | | | |відомості про роботу за | | | |спеціальністю "ортопедична | | | |стоматологія" за останні 5 | | | |років) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 34 |Приватне підприємство |м.Севастополь |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |"Медико-косметичний |Великий |висновок СЕС (за місцем | |центр "ОСКАР" |Тростянець, |здійснення діяльності) виданий з| | |вул.Шляхова, 19|порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | | | |(висновок виданий не на | | | |заявника) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 35 |Комунальний заклад |м.Кривий Ріг, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |"Міська дитяча |вул.Стасова, 8 |висновок СЕС (за місцем | |поліклініка N 3" | |здійснення діяльності) виданий з| | | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | | | |(висновок виданий не на медичну | | | |діяльність) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 36 |Приятельчук Віталій |м.Одеса, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Федорович |25-ї |подані документи не відповідають| | |Чапаївської |Ліцензійним умовам щодо | | |дивізії, 8, |кваліфікації (відсутні | | |кв.12 |документи, що підтверджують | | | |присвоєння кваліфікаційної | | | |категорії за спеціальністю | | | |"терапевтична та хірургічна | | | |стоматологія" за останні 5 | | | |років) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 37 |Товариство з обмеженою |Севастополь, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |відповідальністю |вул. Нахімова, |висновок СЕС (за місцем | |"Поліорем" |1 кв.9 |здійснення діяльності) виданий з| | | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 38 |Протасенко Галина |Ізмаїл, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Іванівна |Клушина 11, кв.|подані документи не відповідають| | |10 |Ліцензійним умовам (у висновку | | | |СЕС (за місцем здійснення | | | |діяльності) та у заяві вказані | | | |різні адреси | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 39 |Ілющенко Поліна |Бровари, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Олександрівна |З.Космодемян- |висновок СЕС (за місцем | | |ської, 10 |здійснення діяльності) виданий з| | | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 40 |Волков Андрій |Керч, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Анатолійович |Ульянових, 33, |висновок СЕС (за місцем | | |кв. 48 |здійснення діяльності) виданий з| | | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333) | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 41 |Академія ДПС України |Ірпінь, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | | |м.К.Маркса, |висновок СЕС (за місцем | | |31 |здійснення діяльності) виданий з| | | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333 | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 42 |Лазарев Володимир |Миколаїв, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Георгійович |Правди, 2 кв. 8|висновок СЕС (за місцем | | | |здійснення діяльності) виданий з| | | |порушенням вимог наказу МОЗ | | | |України від 13.08.01 р. N 333) | | | |( v0333282-01 ) | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 43 |Приватне підприємство |Кривий Ріг, |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |"Астон-Сервіс" |вул. Мелешкіна,|подані документи не відповідають| | |б.43 |Ліцензійним умовам щодо | | | |кваліфікації (відсутні | | | |документи, що підтверджують | | | |присвоєння кваліфікаційної | | | |категорії за спеціальністю | | | |"дезинфекційна справа" за | | | |останні 5 років; | -----+-----------------------+---------------+--------------------------------| 44 |Пахандрін Ігор |Одеська, вул. |Відмовлено у зв'язку з тим, що | |Пантелеймонович |Бочарова, 65, |подані документи не відповідають| | |кв. 49 |Ліцензійним умовам щодо | | | |кваліфікації (відсутні | | | |документи, що підтверджують | | | |присвоєння кваліфікаційної | | | |категорії за спеціальністю | | | |"терапевтична стоматологія" за | | | |останні 5 років) | -------------------------------------------------------------------------------
Заступник Державного секретаря А.П.Картиш
Відповідальний секретар
Ліцензійної комісії Т.М.Донченко
Додаток N 5

до протоколу засідання

Ліцензійної комісії

МОЗ України

від 03.01.02. р. N 89
Залишити без розгляду заяви суб'єктів господарської
діяльності на здійснення господарської діяльності з медичної

практики ------------------------------------------------------------------------------- N | Найменування | Юридична адреса | Причина | з/п |юридичної особи або| | | |прізвище, ім'я, по | | | | батькові фізичної | | | | особи - суб'єкта | | | | господарської | | | | діяльності | | | ----+-------------------+---------------------+-------------------------------| 1 |Товариство з |м. Запоріжжя, вул. |В Статуті відсутній вид | |обмеженою |Магістральна, 92, кв.|діяльності (а саме: проведення | |відповідальністю |126 |дезінсекційних, дератизаційних,| |"НПП | |дезінфекційних робіт), що | |ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ- | |ліцензується. | |СЕРВІС" | | | ----+-------------------+---------------------+-------------------------------| 2 |Приватне |м. Олександрія, вул. |В Статуті відсутня адреса | |підприємство "Евіс"|Калініна, 65 |місцезнаходження заявника. | ----+-------------------+---------------------+-------------------------------| 3 |ПТУ N 13 |Житомир, вул. |В Статуті відсутній вид | | |Баранова, 72 |діяльності (а саме: медична | | | |практика), що ліцензується | ----+-------------------+---------------------+-------------------------------| 4 |Товариство з |Білгород- |В Статуті відсутній вид | |обмеженою |Дністровський, |діяльності (а саме: медична | |відповідальністю |вул. Кишинівська, 75 |практика), що ліцензується | |"Аптека" | | | -------------------------------------------------------------------------------

Заступник Державного секретаря А.П.Картиш
Відповідальний секретар
Ліцензійної комісії Т.М.Донченко
Додаток N 7

до протоколу засідання

Ліцензійної комісії

МОЗ України

Від 03.01.02.р. N 89
Перелік
справ суб'єктів господарської діяльності, по яких прийнято
позитивне рішення щодо заміни бланку ліцензій на бланк єдиного

зразка на медичну практику, проведення дезінфекційних,
дезінсекційних, дератизаційних робіт, переробку донорської

крові та її компонентів та виготовлення з них препаратів
-------------------------------------------------------------------------------- N |Ре- | Найменування юридичної особи | Юридична адреса |Номери замінених| з/п |єстр.| або прізвище, ім'я, по | |бланків ліцензій| |N | батькові фізичної особи - | | | | | суб'єкта господарської | | | | | діяльності | | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 1 |610 |Товариство з обмеженою |м.Одеса, б-р | N 31552-ЮР від | | |відповідальністю "Панмед" |Приморський, 6 | 27.04.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 2 |608 |Приватне підприємство |Донецьа обл., | N 31982-ЮР від | | |"Катерина" |м.Краматорськ, | 29.05.2000 р. | | | |вул.М.Тореза, 53 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 3 |606 |Цюх Микола Федорович |Волинська обл., | N 33021-ГР від | | | |м.Луцьк, | 07.09.2000 р. | | | |вул.Макарова, 68 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 4 |550 |Галан Зорян Ростиславович |м.Львів, | N 32846-ГР від | | | |вул.Повстанська, | 11.08.2000 р. | | | |3-А, кв. 15 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 5 |573 |Пушкарська Ірина Іванівна |м.Київ, | N 27547-ГР від | | | |вул.Малиновського, | 08.06.1999 р. | | | |3-Б, кв. 227 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 6 |576 |Моісеєва Олена Віталіївна |м.Київ, | N 28004-ГР від | | | |вул.Феодосійська, | 02.07.1999 р. | | | |6, кв. 60 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 7 |607 |Товариство з обмеженою |м.Дніпропетровськ, | N 29934-ЮР від | | |відповідальністю "Медінекс" |вул. | 27.12.1999 р. | | | |Чернишевського, 1-Б| | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 8 |609 |Мале колективне підприємство |Луганська обл., | N 31057-ЮР від | | |фірма "Будівельник" |м.Брянка, | 28.03.2000 р. | | | |вул.Шахтарської | | | | |дивізії, 25 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 9 |598 |Білоус Світлана Василівна |м.Київ, вул. | N 26245-ГР від | | | |Червоноармійська, | 22.02.1999 р. | | | |136, кв. 56 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 10 |597 |Рубанова Надія Петрівна |м.Київ, | N 26171-ГР від | | | |вул.срібнокільська,| 22.02.1999 р. | | | |8, кв. 53 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 11 |545 |Абакумов Валерій Юрійович |Донецька обл., | N 32158-ГР від | | | |м.Часів Яр, | 06.06.2000 р. | | | |вул.Чкалова, 25 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 12 |544 |Малина віктор Володимирович |Донецька обл., | N 31180-ГР від | | | |м.Макіївка, | 28.03.2000 р. | | | |вул.Лисенка, 26 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 13 |546 |Бойко Валерій Леонтійович |Сумська обл., | N 32803-ГР від | | | |м.Глухів, | 11.08.2000 р. | | | |вул.Леніна, 55, кв.| | | | |74 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 14 |599 |Задорожній Олександр Іванович |Кіровоградська | N 29706-ГР від | | | |обл., | 26.11.1999 р. | | | |м.Олександрія, | | | | |пр.Леніна, 161/2, | | | | |кв. 147 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 15 |605 |Щербаченко Валентина Петрівна |Волинська обл., | N 31032-ГР від | | | |м.Луцьк, | 18.02.2000 р. | | | |вул.Даргомижського,| | | | |4/3 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 16 |604 |Левчук Сергій Васильович |Волинська обл., | N 31277-ГР від | | | |м.Кіревці, вул. | 28.03.2000 р. | | | |Міцкевича, 56 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 17 |603 |Олійник Неля Миколаївна |Волинська обл., | N 26740-ГР від | | | |м.Луцьк, вул. | 30.03.1999 р. | | | |Червоноармійська, | | | | |64-А | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 18 |602 |Білець Лариса Юріївна |Волинська обл., | N 29110-ГР від | | | |м.Луцьк, | 27.10.1999 р. | | | |пр.Президента | | | | |Грушевського, 17/44| | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 19 |543 |Мельник Ірина Іванівна |Волинська обл., | N 29824-ГР від | | | |м.Володимир- | 26.11.1999 р. | | | |Волинський | | | | |вул.Дрогобицька, 17| | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 20 |542 |Білоус Марія Іванівна |Волинська обл., | N 29122-ГР від | | | |смт. Малевичі, | 27.10.1999 р. | | | |вул.Горького, 8/1 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 21 |541 |Максим'юк Богдана Василівна |Волинська обл., | N 33386-ГР від | | | |м.Луцьк, вул. | 02.11.2000 р. | | | |Привокзальна, 9/39 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 22 |540 |Серьогінов Олександр Петрович |Волинська обл., | N 31193-ГР від | | | |м.Луцьк, б-р Дружби| 20.03.2000 р. | | | |Народів, 15/186 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 23 |538 |Гринишин Олег Ярославович |Волинська обл., | N 31196-ГР від | | | |м.Луцьк, пр. | 28.03.2000 р. | | | |Відродження, | | | | |26/Б/61 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 24 |537 |Кондратський Сергій |Волинська обл., | N 31194-ГР від | | |Володимирович |м.Луцьк, вул. Миру,| 28.03.2000 р. | | | |5/1 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 25 |575 |Гришаніна Тетяна Олегівна |Київ, вул. | N 30203-ГР від | | | |Мечнікова, 7, кв. | 27.12.1999 р. | | | |21 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 26 |535 |Пугачова Олена Вячеславовна |Харків, пров. | N 30581-ГР від | | | |Шекспіра, 7, кв. 39| 28.01.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 27 |585 |Колесніченко Олена Савелівна |Кіровоград, вул. | N 33269-ГР від | | | |Волкова, 11, | 05.10.2000 р. | | | |корп.4, кв. 68 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 28 |586 |Войтович Валентина Миколаївна |Кіровоград, вул. | N 33243-ГР від | | | |Преображенська, 56 | 05.10.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 29 |600 |Данилюк Тетяна Андріївна |Київська обл., | N 33107-ГР від | | | |Броварський р-н, с.| 05.10.2000 р. | | | |Княжичі, вул. | | | | |Ювілейна, 2, кв. 1 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 30 |547 |Сергеєва Ірина Дмитрівна |Донецьк, пл. | N 31907-ГР від | | | |Конституції, 4, кв.| 29.05.2000 р. | | | |243 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 31 |548 |Дергачова Зоя Миколаївна |Донецьк, вул. | N 31904-ГР від | | | |Університетська, | 29.05.2000 р. | | | |28, кв. 25 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 32 |571 |Клачук Олександр Георгійович |Волинська обл., | N 31299-ГР від | | | |Володимир- | 28.03.2000 р. | | | |Волинський | | | | |вул. Ковельська, | | | | |107, кв. 41 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 33 |570 |Маза Ольга Володимирівна |Донецька обл., м. | N 32044-ГР від | | | |Макіївка, к-л | 29.05.2000 р. | | | |Залізничний, 26, | | | | |кв. 36 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 34 |559 |Лигін Андрій Борисович |Донецька обл., м. | N 27333-ГР від | | | |Макіївка, вул. | 04.05.1999 р. | | | |Черняховського, 28,| | | | |кв.28 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 35 |558 |Шумовський Юрій Борисович |Волинська обл., | N 31798-ГР від | | | |Володимир- | 27.04.2000 р. | | | |Волинський | | | | |вул. Ковельська, | | | | |134, кв. 12 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 36 |557 |Федорчук Раїса Петрівна |Волинська обл., | N 32485-ГР від | | | |Володимир- | 03.07.2000 р. | | | |Волинський | | | | |вул. І.Франка, | | | | |4, кв. 61 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 37 |556 |Дорожовець Ігор Степанович |Волинська обл., | N 30996-ГР від | | | |Володимир- | 18.02.2000 р. | | | |Волинський | | | | |вул. Луцька, | | | | |101/2, кв. 30 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 38 |555 |Дорожовець Мирослава |Волинська обл., | N 30994-ГР від | | |Михайлівна |Володимир- | 18.02.2000 р. | | | |Волинський | | | | |вул. Луцька, | | | | |101/2, кв. 30 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 39 |554 |Сень Володимир Олексійович |Донецька обл., м. | N 32477-ГР від | | | |Макійвка, вул. | 03.07.2000 р. | | | |Сєдова, 141, кв. 23| | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 40 |572 |Сербіна Марина Ігорівна |Харків, вул. Леніна| N 30463-ГР від | | | |1, кв. 49 | 28.01.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 41 |611 |Сергієвич Валерій Павлович |Волинська обл., м. | N 31009-ГР від | | | |Шацьк, вул. | 18.02.2000 р. | | | |Брестська, 33 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 42 |612 |Кривенкова Агнеса Михайлівна |Київська обл., м. | N 33096-ГР від | | | |Бровари, вул. | 0510.2000 р. | | | |Постишева, 1/10 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 43 |552 |Животовська Оксана Валеріївна |Кировоградська обл,| N 26600-ГР від | | | |м. Олександрія пр. | 15.03.1999 р. | | | |Леніна 103/112 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 44 |553 |Животовський Михайло |Кировоградська обл,| N 26571-ГР від| | |Всеволодович |м. Олександрія, | 15.03.1999 р. | | | |вул. Пархоменка 6, | | | | |кв.1 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 45 |536 |Ляшук Олександр Іванович |Волинська обл., м. | N 29113-ГР від | | | |Нововолинськ, вул. | 27.10.1999 р. | | | |Гагаріна 22/35 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 46 |539 |Лурань Лариса Євстафіївна |Волинська обл., м. | N 31195-ГР від | | | |Луцьк, пр. | 28.03.2000 р. | | | |Соборності, 30/13 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 47 |528 |Логвін Олена Вікторівна |м. Харків, вул. | N 31651-ГР від | | | |Гвардійців- | 27.04.2000 р. | | | |Широнівців 114, кв.| | | | |35 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 48 |526 |Толчек Леонід Григорович |Харків, вул. | N 27406-ГР від | | | |Чернишевського, 86,| 08.06.1999 р. | | | |кв. 25 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 49 |533 |Берковська Нона Григорівна |Київ, вул. | N 30204-ГР від | | | |Ентузіастів, 45/1 | 27.12.1999 р. | | | |кв. 52 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 50 |529 |Реньова Ірина Михайлівна |м. Харків, в. |N 27425 ЦГР від | | | |Тринклера, 7, кв. 1| 08.06.1999 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 51 |525 |Скрипченко Андрій Валерійович |м. Харків, вул. | N 27417-гр від | | | |Гуданова, 4/10, кв.| 08.06.1999 р. | | | |25 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 52 |527 |Письменний Тарас Олександрович|Харків, вул. | N 33457-ГР від | | | |Чичибабіна, 2, кв. | 02.11.2000 р. | | | |220 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 53 |580 |НВ Товариство з обмеженою |Херсон, пр. | N 32112-ЮР від | | |відповідальністю "ДОК" |Ушакова, 67 | 29.05.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 54 |615 |Товариство з обмеженою |Кіровоградська | N 31445-ЮР від | | |відповідальністю Фірма "Дент" |обл., м. | 28.03.2000 р. | | | |Світловодськ, вул. | | | | |Леніна, 69/7 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 55 |613 |Товариство з обмеженою |Дніпропетровська | N 31970-ЮР від | | |відповідальністю "Медіум" |обл., м. Марганець,| 29.05.2000 р. | | | |вул. Грушевського | | | | |15 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 56 |588 |КП "Варнава" |Київ, вул. Вітрука | N 31965-ЮР від | | | |7-А, к. 1 | 29.05.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 57 |582 |Товариство з обмеженою |Львів, вул. | N 27326-ЮР від | | |відповідальністю "Львівський |Дністровська, 27 | 04.05.1999 р. | | |НПЦ "Біомед" | | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 58 |581 |Дніпровський НІЦ МОЗ "Ахілл" |Дніпропетровськ, | N 31910-ЮР від | | | |пл. Жовтнева, 14 | 29.05.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 59 |578 |Товариство з обмеженою |Дніпропетровська | N 31338-ЮР від | | |відповідальністю НВП |обл., с. Любимівка,| 28.03.2000 р. | | |"Медсервіс" |вул. Калиніка, 38 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 60 |577 |Приватне підприємство ЛОЦ |Дніпропетровськ, | N 28964-ЮР від | | |"Панацея" |вул. Мандриківська,| 29.09.1999 р. | | | |167, кв. 17 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 61 |574 |Фірма "Айболит" |Симферопіль, вул. | N 32081-ЮР від | | | |Київська 9/1 | 29.05.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 62 |531 |Дубнова Олена Юріївна |Київ, вул. | N 28365-ГР від | | | |Червоноармійська 48| 23.07.1999 р. | | | |кв.18 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 63 |549 |Товариство з обмеженою |Дніпропетровськ, | N 31060-ЮР від | | |відповідальністю "Фірма ВЛАД І|вул. Беляєва, 4, | 28.03.2000 р. | | |К" |кв. 146 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 64 |614 |Товариство з обмеженою |Київ, вул. | N 33319-ЮР від | | |відповідальністю "Флюоріт" |Зрошувальна, 15 | 15.10.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 65 |532 |Приватне мале підприємство |Хмельницький, вул. | N 33502-ЮР від | | |"Стомат-Здоров'я" |Кам'янецька, 11 | 02.11.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 66 |562 |Закрите акціонерне товариство |Київ, вул. Радищева| N 32557-ЮР від | | |"Еколого-Охоронна фірма |3 | 11.08.2000 р. | | |"Креома-Фарм" | | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 67 |583 |Приватне підприємство "Біо" |Харків, вул. | N 32962-ЮР від | | | |Плеханівська 92-а | 07.09.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 68 |587 |Фірма "Євро-Косметика" |Крим, Симферопіль, | N 27782-ЮР від | | | |вул. 60-р Жовтня, | 08.06.1999 р. | | | |24, кв. 117 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 69 |560 |Товариство з обмеженою |Івано-Франківськ, | N 33503 від | | |відповідальністю "Профілактика|вул. Тичини, 8-А | 02.11.2000 р. | | |ЛТД" | | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 70 |551 |Товариство з обмеженою |Дніпропетровська | N 32462-ЮР від | | |відповідальністю ВКП "Гелена" |обл., м. Нікополь, | 03.07.2000 р. | | | |вул. Шевченка, | | | | |210/1, кв. 61 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 71 |524 |Товариство з обмеженою |Харків, вул. | N 31868-ЮР від | | |відповідальністю "Паллада |Пушкінська, 50/52, | 27.04.2000 р. | | |Плюс" |кв. 14 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 72 |579 |МКП "Аліна" |Крим, Феодосія, | N 31333-ЮР від | | | |вул. Чкалова, 173, | 28.03.2000 р. | | | |кв. 36 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 73 |568 |Краснолиманська лінійна СЕС |Донецька обл, м. | N 26833-ЮР від | | | |Красний Лиман, вул.| 30.03.1999 р. | | | |Кірова, 13 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 74 |566 |Слов'янська лінійна СЕС |Донецька обл., м. | N 27388-ЮР від | | | |Слов'янськ, вул. | 04.05.1999 р. | | | |Комяхова, 38-А | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 75 |567 |Попаснянська лінійна СЕС |Луганська обл., м. | N 26838-ЮР від | | | |Попасна, вул. 60-р | 30.03.1999 р. | | | |СРСР, 13 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 76 |565 |Дебальцевска лінійна СЕС |Донецька обл., м. | N 26834-ЮР від | | | |Дебальцеве, вул. | 30.03.1999 р. | | | |Леніна 54 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 77 |594 |Кооператив "Стоматолог" |Київська обл., м. | N 33353-ЮР від | | | |Ржищів, вул. | 05.10.2000 р. | | | |Леніна, 40-А | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 78 |594-а|Приватне підприємство "Лікар |Черкаси, вул. | N 32986-ЮР від | | |Руденко" |Леніна, 2 кв. 94 | 07.09.2000 р. | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 79 |593 |Товариство з обмеженою |Харків, вул. | 32468-ЮР від | | |відповідальністю "Лікар" |Бакуліна, 4, кв. | 03.07.2000 р. | | | |326 | | ----+-----+------------------------------+-------------------+----------------| 80 |534 |Соколов Микола Болеславович |Дніпропетровськ, | N 26729-ГР від | | | |вул. | 30.03.1999 р. | | | |Севастопільська, | | | | |28, кв. 2 | | -------------------------------------------------------------------------------
Заступник Державного секретаря А.П.Картиш
Відповідальний секретар
Ліцензійної комісії Т.М.Донченко
Додаток N 8

до протоколу засідання

Ліцензійної комісії

МОЗ України

від 03.01.02. р. N 89
Перелік
справ суб'єктів господарської діяльності, по яких прийняте
рішення про відмову у заміні бланку ліцензій на бланк єдиного разка на здіснення господарської діяльності з медичної практики,
проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт
-------------------------------------------------------------------------------- N |Ре- | Найменування | Юридична адреса | Причина відмови | з/п |єстр.| юридичної особи | | | |N | фізичної особи - | | | | | суб'єкта або | | | | | прізвище, ім'я, по | | | | | батькові | | | | | господарської | | | | | діяльності | | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 1 |596 |Приватне підприємство|м.Львів, |Право власності або оренди| | |"Медичний центр" |вул.Піскова, 20/2 |не підтверджено | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 2 |563 |Русаков Володимир |м.Донецьк, |Право власності або оренди| | |Анатолійович |вул.Аптекова, 7, |не підтверджено | | | |кв. 17 | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 3 |569 |Обухівський Валерій |м.Одеса, |Право власності або оренди| | |Олексадрович |вул.Жуковського, |не підтверджено | | | |26, кв. 3 | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 4 |590 |Хмелярський Богдан |Волинська обл., |Право власності або оренди| | |Володимирович |м.Ковель, |не підтверджено | | | |вул.Володимирська,| | | | |93/18 | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 5 |589 |Грова Інна Василівна |Волинська обл., |Право власності або оренди| | | |м.Ковель, пров. |не підтверджено | | | |Рестивальський, 1 | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 6 |584 |Товариство з |м.Львів, |Право власності або оренди| | |обмеженою |вул.Тургенєва, |не підтверджено | | |відповідальністю |57-В | | | |"Гіруда" | | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 7 |601 |Панасюк Андрій |Волинська обл., |Право власності або оренди| | |Іванович |м.Ковель, |не підтверджено | | | |вул.Саксаганського| | | | |2 | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 8 |561 |Товариство з |м. |В договорі не вказано | | |обмеженою |Івано-Франківськ, |місцезнаходження | | |відповідальністю |вул. Галицька, |приміщення | | |"Вітадент-ІФ" |109/54 | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 9 |592 |Барабаш Василь |м.Львів, |Право власності або оренди| | |Михайлович |вул.Тролейбусна, |не підтверджено | | | |12, кв. 34 | | ----+-----+---------------------+------------------+--------------------------| 10 |591 |Коноба Руслан |м.Львів, |Право власності або оренди| | |Миронович |вул.Кульпарківська|не підтверджено | | | |68, кв. 13 | | -------------------------------------------------------------------------------
Заступник Державного секретаря А.П.Картиш
Відповідальний секретар
Ліцензійної комісії Т.М.Донченко

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу