open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

05.06.2012 № 15/1-15.1/1013-ЕП


Начальнику регіональної
митниці
Начальникам митниць
Начальнику Департаменту
митних інформаційних технологій
та статистики

{Лист втратив чинність на підставі Листа Державної митної служби № 11.1/1.2-12.2/10785-ЕП від 26.09.2012}

ТЕРМIНОВО!!!

Щодо застосування класифікаторів

Для забезпечення виконання норм Митного кодексу України та уникнення затримок при виконанні митних формальностей митними органами слід врахувати наступне.

Відповідно до частини сьомої статті 55 Митного кодексу України, у випадку незгоди декларанта або уповноваженої ним особи з рішенням митного органу про коригування заявленої митної вартості товарів або неможливості надати затребувані митним органом додаткові документи за зверненням декларанта або уповноваженої ним особи митний орган випускає товари, що декларуються, у вільний обіг за умови сплати митних платежів згідно з митною вартістю цих товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та забезпечення сплати різниці між сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною митним органом, шляхом надання гарантій відповідно до розділу Х цього Кодексу.

При цьому відображення відомостей у графі 47 митної декларації здійснюється наступним чином:

перший рядок - нарахування митних платежів за митною вартістю заявленою декларантом - спосіб розрахунку - "01";

другий рядок - нарахування митних платежів за митною вартістю, визначеною митним органом - спосіб розрахунку - "51";

третій рядок - різниця між сумою митних платежів, що обчислена згідно з митною вартістю товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною митним органом - спосіб розрахунку - "32".

За умови дотримання вимог та обмежень, встановлених розділом V Митного кодексу України, до товарів застосовується умовне повне звільнення від оподаткування. До затвердження наказу Міністерства фінансів України стосовно визначення типів класифікаторів, які використовуватимуться при оформленні митних декларацій, у разі митного оформлення товарів в режими: переробка на митній території, митний склад, вільна митна зона, безмитна торгівля, знищення і руйнування, відмова на користь держави - тимчасово застосовувати у графі 47 код способу розрахунку "30", у тому числі при нарахуванні податку за нульовою ставкою.

З 1 червня 2012 року застосовується механізм коригування ставок акцизного податку відповідно до Закону України "Про внесення змін до підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо коригування ставок акцизного податку".

На офіційному сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (www.mpe.kmu.gov.ua) в розділі "Нафтогазова промисловість" в рубриці "Коригування ставок акцизного податку на нафтопродукти" розміщена інформація щодо середнього значення котирувань нафти одного бареля нафти "Brent (DTD)" доларів США та розмір коригуючої суми до ставки акцизного податку подекадно.

При цьому, в графі 47 відображається інформація одним рядком про нарахування акцизного податку, розрахованого за фактично діючою (скоригованою) ставкою акцизного податку.

Начальнику Департаменту митних інформаційних технологій та статистики врахувати вищевикладену інформацію в ПIК Інспектор 2006.

Директор Департаменту
митних платежівС.П. Гіла

WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: