МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
02.03.2010 N 108
Про Центральні галузеві дегустаційні комісіїз оцінки якості харчової продукції
З метою забезпечення оцінки якості харчової продукції та на
виконання наказу Міністерства аграрної політики України від
14.05.2009 N 332 ( z0671-09 ) "Про затвердження положень
Центральних галузевих дегустаційних комісій з оцінки якості
харчової продукції", зареєстрованого в Мін'юсті від 22.07.2009 за
N 671/16687, Н А К А З У Ю:
1. Затвердити: склад Центральної галузевої дегустаційної комісії з оцінки
якості спирту, горілок, горілок особливих, лікеро-горілчаних та
слабоалкогольних напоїв (додається); склад Центральної галузевої дегустаційної комісії з оцінки
якості кондитерських виробів, харчових концентратів, кави, чаю та
напоїв на їх основі (додається); склад Центральної галузевої дегустаційної комісії з оцінки
якості олійно-жирової продукції (додається); склад Центральної галузевої дегустаційної комісії з оцінки
якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних
і питних вод, сиропів та концентратів (додається); склад Центральної галузевої дегустаційної комісії з оцінки
якості продуктів дитячого харчування, молочноконсервної та сокової
продукції (додається); склад Центральної галузевої дегустаційної комісії з оцінки
якості харчової продукції, яка випускається підприємствами
Української спілки об'єднань, організацій і підприємств по
виробництву продовольчих товарів "Укрпродспілки" (додається); склад Центральної галузевої дегустаційної комісії з оцінки
якості хлібобулочних, борошняних кондитерських та макаронних
виробів (додається).
2. Наказ Державного департаменту продовольства від 5 липня
2005 року N 39 визнати таким, що втратив чинність.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
Міністра Демчака І.М.
Міністр Ю.Ф.Мельник
ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства аграрної
політики України
Центральної галузевої дегустаційної комісії
з оцінки якості спирту, горілок, горілок особливих,
лікеро-горілчаних та слабоалкогольних напоїв
1. Сосницький - перший заступник голови концернуВіталій "Укрспирт", к.т.н., голова комісії
Володимирович
2. Латиніна - начальник Управління технічної таВалентина інвестиційної політики концерну
Леонтіївна "Укрспирт", заступник голови комісії
3. Янчевська Ірина - начальник відділу технології таВікторівна контролю концерну "Укрспирт", секретар
комісії
4. Строкова Тетяна - головний спеціаліст ДепартаментуСтепанівна харчової промисловості Мінагрополітики
5. Фліс Лариса - завідуюча лабораторією хімії таМиколаївна експертизи ВАТ "УкрНДІхарчування"
Міністерства охорони здоров'я України
(за згодою)
6. Солов'єнко - заступник начальника відділуЛюдмила ліцензування і контролю за виробництвом
Михайлівна алкогольних напоїв і тютюнових виробів
Державної податкової адміністрації
України (за згодою)
7. Шевченко Наталія - начальник відділу Управління державногоГеоргіївна нагляду Державного комітету України з
питань технічного регулювання та
споживчої політики (за згодою)
8. Сліпченко - головний спеціаліст ДепартаментуАнастасія споживчої політики та реклами Державного
Євгенівна комітету України з питань технічного
регулювання та споживчої політики
9. Ковальчук - завідуючий лабораторією технологіїВолодимир лікеро-горілчаного виробництва
Петрович УкрНДІспиртбіопроду, к.т.н.
10. Кравчук Зоя - завідуюча лабораторією по виготовленнюДмитрівна стандартних зразків УкрНДІспиртбіопроду
11. Чехун Марина - завідуюча сектором норм і нормативівГригорівна лабораторії технології лікеро-горілчаного
виробництва УкрНДІспиртбіопроду
12. Свиридова Надія - головний технолог ТОВ "НаціональнаГеоргіївна горілчана компанія" (за згодою)
13. Неселовська Олена - директор з якості ДП "УкраїнськаМихайлівна горілчана компанія "Nemiroff" (за згодою)
14. Тищенко Людмила - директор по виробництву ТОВПетрівна "Золотоніський лікеро-горілчаний завод
"Златогор" (за згодою)
15. Штонда Олена - головний технолог ДП "КараванськийТимофіївна спиртовий завод" (за згодою)
16. Тютюнник Надія - завідуюча лабораторією ТОВ "ПолтавськийАндріївна лікеро-горілчаний завод" (за згодою)
17. Урганова Наталія - головний технолог ТОВ "ЛГЗ "Прайм"В'ячеславівна (за згодою)
18. Охріменко Галина - завідуюча лабораторією ДПМиколаївна "Червонослобідський спиртовий завод"
(за згодою)
19. Музичук Людмила - начальник виробничої лабораторії ДПМаксимівна "Луцький спиртогорілчаний комбінат"
(за згодою)
Директор Департаменту
харчової промисловості Ю.П.Кіщак
ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства аграрної
політики України
Центральної галузевої дегустаційної комісії
з оцінки якості кондитерських виробів, харчових
концентратів, кави, чаю та напоїв на їх основі
1. Мироненко - генеральний директор ЗАТ "Укркондитер",Станіслав голова комісії
Арсентійович
2. Кожанов Юрій - перший заступник генерального директораГригорович ЗАТ "Укркондитер", заступник голови
комісії.
3. Бут Світлана - начальник лабораторії ЗАТ "Укркондитер",Андріївна секретар комісії
4. Чередніченко - головний спеціаліст відділу координаціїІрина Михайлівна впровадження науково-технічних розробок та
технологій виробництва харчових продуктів
Департаменту харчової промисловості
Мінагрополітики України
5. Шалимінов - начальник відділу ДепартаментуОлександр реформування відносин власності
Васильович Міністерства економіки України
6. Дрималик Ольга - головний спеціаліст УправлінняЗіновіївна технічного регулювання Державного комітету
України з питань технічного регулювання та
споживчої політики
7. Лєбєдєва Тетяна - головний спеціаліст ДепартаментуІванівна споживчої політики та реклами Державного
комітету України з питань технічного
регулювання та споживчої політики
8. Андрощук - начальник відділу стандартизаціїВалентина матеріалів, сировини, товарів широкого
Вікторівна вжитку та у сфері послуг НДІ
стандартизації ДП УкрНДНЦ (за згодою)
9. Воробйова Тетяна - експерт гігієни харчування КиївськоїВікторівна міської санепідемстанції (за згодою)
10. Оболкіна Віра - завідуюча кафедрою хлібопекарного таІллівна кондитерського виробництв інституту
підвищення післядипломної освіти НУХТ
(за згодою)
11. Канівець Олена - заступник директора з якості ЗАТАнатолівна Кондитерська фабрика "Харків'янка"
(за згодою)
12. Сорока Галина - провідний фахівець відділу розвитку ЗАТМиронівна "Львівська кондитерська фірма "Світоч"
(за згодою)
13. Кучмій Олена - старший технолог кондитерськогоПетрівна виробництва ЗАТ "Крафт Фудз Україна"
(за згодою)
14. Мордань - начальник виробничої лабораторії ЗАТВалентина "Дніпропетровський комбінат харчових
Вікторівна концентратів" (за згодою)
Директор Департаменту
харчової промисловості Ю.П.Кіщак
ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства аграрної
політики України
Центральної галузевої дегустаційної комісії
з оцінки якості олійно-жирової продукції
1. Капшук Степан - голова дегустаційної комісії -Павлович генеральний директор асоціації
"Укроліяпром"
2. Бевзюк Тетяна - заступник голови дегустаційної комісії -Самійлівна заст. ген. директора - головний технолог
асоціації "Укроліяпром"
3. Кузнєцова Ірина - секретар комісії - заступникЙосипівна генерального директора асоціації
"Укроліяпром"
4. Левицька Людмила - заступник начальника відділу координаціїГригорівна впровадження науково-технічних розробок та
технологій виробництва харчових продуктів
Департаменту харчової промисловості
Мінагрополітики
5. Калита Тетяна - начальник відділу сертифікації та оцінкиФедорівна відповідності Державного комітету України
з питань технічного регулювання та
споживчої політики (за згодою)
6. Краснощока - головний спеціаліст управлінняНаталя технічного регулювання відділу технічних
Олександрівна регламентів Держспоживстандарту України
(за згодою)
7. Ятченко Олена - провідний науковий співробітникОлександрівна лабораторії харчування Інституту гігієни
та медичної екології ім. О.М.Марзєєва
АМНУ, к.т.н. (за згодою)
8. Пильник Лариса - головний спеціаліст асоціаціїТрохимівна "Укроліяпром"
9. Кушнаренко - молодший науковий співробітник відділуОксана досліджень технології маргаринової
Костянтинівна продукції, майонезів та рослинних білків
УкрНДІОЖ УААН
10. Семенова Дариса - заступник завідуючої відділу дослідженьУльянівна технології переробки рослинних олій та
жирів УкрНДІОЖ УААН
11. Григорова Любов - завідуюча лабораторії інструментальнихІванівна досліджень УкрНДІОЖ УААН
12. Федякіна Зоя - завідуюча відділом досліджень технологіїПавлівна переробки рослинних олій та жирів УкрНДІОЖ
УААН
13. Загнітко Параска - начальник виробничої лабораторії ВАТГаврилівна "Вінницький олійно-жировий комбінат"
(за згодою)
14. Поліщук Раїса - перший заступник голови правління -Миколаївна начальник виробництва ВАТ "Кіровоградолія"
(за згодою)
15. Педорич Наталія - начальник відділу розвитку ЗАТІванівна "Запорізький оліяжиркомбінат" (за згодою)
16. Єфадзе Тетяна - головний технолог ВАТ "КиївськийЛеонідівна маргариновий завод" (за згодою)
17. Чілібійський - начальник відділу контролю якості ВАТОлександр "Одеський ОЖК" (за згодою)
Вікторович
Директор Департаменту
харчової промисловості Ю.П.Кіщак
ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства аграрної
політики України
Центральної галузевої дегустаційної
комісії з оцінки якості пива, безалкогольних,
слабоалкогольних напоїв, мінеральних і питних вод,
сиропів та концентратів
1. Коренькова Галина - генеральний директор ЗАТ "Укрпиво",Миколаївна голова комісії
2. Лавріненко Микола - заступник генерального директора -Олександрович головний інженер ЗАТ "Укрпиво",
заступник голови комісії
3. Бєлошицька Раїса - головний технолог - начальникВасилівна виробничо-технологічного відділу ЗАТ
"Укрпиво", заступник голови комісії
4. Матвійчук - провідний інженер-технолог ЗАТОлександра "Укрпиво", секретар комісії
Михайлівна
5. Адамчук Таміла - старший науковий співробітник відділуВолодимирівна гігієни та токсиколого-гігієнічної
експертизи харчових продуктів і товарів
широкого вжитку Інституту екогігієни і
токсикології ім. Л.І.Медведя
Міністерства охорони здоровя, (за
згодою)
6. Папіж Анна - головний спеціаліст ДепартаментуЛеонідівна харчової промисловості Мінагрополітики
України;
7. Пазерська Татяна - головний спеціаліст відділуВолодимирівна сертифікації та оцінки відповідності
Управління технічного регулювання
Державного комітету України з питань
технічного регулювання та споживчої
політики
8. Солов'єнко - заступник начальника відділуЛюдмила ліцензування і контролю за виробництвом
Михайлівна алкогольних напоїв і тютюнових виробів
Державної податкової адміністрації
України (за згодою)
9. Воробйова Тетяна - експерт з гігієни харчування КиївськоїВікторівна міської санепідемстанції, к.б.н. (за
згодою)
10. Прибильський - професор кафедри біотехнологійВіталій продуктів бродіння, екстрактів та напоїв
Леонідович Національного університету харчових
технологій, д.т.н. (за згодою)
11. Гейлер Ніна - провідний інженер-технолог ЗАТВікторівна "Укрпиво"
12. Давиденко Галина - начальник ГоловноїБорисівна вимірювально-технологічної лабораторії
ЗАТ "Укрпиво"
13. Микусевич - директор з якості ЗАТ "Оболонь" (заВалентина згодою)
Якимівна
14. Омеляненко - головний технолог ВАТ "Київський заводКатерина безалкогольних напоїв "Росинка" (за
Дмитрівна згодою)
15. Петрова Галина - директор з технологій та якості групиАндріївна підприємств "Сармат" (за згодою)
16. Пилипчук Тетяна - начальник виробничої лабораторії ЗАТІванівна "Пивзавод на Подолі" (за згодою)
17. Прусакова Ольга - провідний інженер-хімік ЗАТ "Укрпиво"Андріївна (за згодою)
18. Рибак Лариса - менеджер з технології ВАТ "Сан ІнБевІванівна Україна" (за згодою)
19. Яковлєва Тетяна - директор з якості ВАТВолодимирівна "Пиво-безалкогольний комбінат
"Славутич", ВАТ "Львівська пивоварня"
(за згодою)
20. Ткаченко Любов - директор з виробництва ТОВ "КвасСтепанівна Беверіджиз" (за згодою)
Директор Департаменту
харчової промисловості Ю.П.Кіщак
ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства аграрної
політики України
Центральної галузевої дегустаційної комісії
з оцінки якості продуктів дитячого харчування,
молочноконсервної та сокової продукції
1. Нагайцева Тамара - генеральний директор НаціональноїМихайлівна асоціації "Укрконсервмолоко", голова
комісії
2. Левонюк Ольга - головний технолог НаціональноїМакарівна асоціації "Укрконсервмолоко" заступник
голови комісії, секретар комісії
3. Григоренко Алла - заступник директора ДепартаментуАнатолівна державного санітарно-епідеміологічного
нагляду Міністерства охорони здоров'я
України
4. Спашиба Оксана - головний спеціаліст відділуВасилівна координації впровадження
науково-технічних розробок та технологій
виробництва харчових продуктів
Департаменту харчової промисловості
Мінагрополітики
5. Сліпченко - головний спеціаліст ДепартаментуАнастасія споживчої політики та реклами Державного
Євгенівна комітету України з питань технічного
регулювання та споживчої політики
6. Жмурко Тетяна - головний спеціаліст УправлінняОлександрівна державного нагляду Державного комітету
України з питань технічного регулювання
та споживчої політики
7. Семенчук Олена - заступник начальника Управління -Сергіївна начальник відділу ветеринарної
санітарної експертизи та безпечності
харчових продуктів, підконтрольних
державній службі ветеринарної медицини
Державного комітету ветеринарної
медицини
8. Романчук Ірина - заступник директора з наукової роботиОлегівна Технологічного інституту молока та м'яса
УААН
9. Сафонова Лариса - начальник відділу реєстрації технічнихМихайлівна умов Всеукраїнського державного
науково-виробничого центру
стандартизації, метрології, сертифікації
та захисту прав споживачів
(Укрметртестстандарт)
10. Скорченко Тетяна - доцент кафедри технології молока іАнатолівна молочних продуктів Національного
університету харчових технологій
11. Ятченко Олена - провідний науковий співробітникОлександрівна лабораторії гігієни харчування Інституту
гігієни та медичної екології ім.
О.М.Марзєєва АМН України (за згодою)
12. Філіпова Людмила - заступник директора з наукової роботиЮріївна відокремленого підрозділу Національного
університету біоресурсів і
природокористування
13. Тюріна Наталія - заступник генерального директора зПетрівна якості ТОВ "Фірма "Фавор" (за згодою)
14. Скиба Марія - начальник виробничої лабораторії ЗАТФедорівна "Куп'янський молочноконсервний комбінат"
(за згодою)
15. Ляліна Ірина - керівник відділу сертифікації ВАТАнатоліївна "Одеський консервний завод дитячого
харчування" (за згодою)
16. Павленко Лариса - заступник генерального директора зЛеонтіївна нових проектів ТОВ "Люстдорф"
(за згодою)
17. Сафонова - начальник відділу по управлінні якістюОлександра ВАТ "Хорольський молококонсервний
Іванівна комбінат дитячих продуктів" (за згодою)
Директор Департаменту
харчової промисловості Ю.П.Кіщак
ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства аграрної
політики України
Центральної галузевої дегустаційної комісії
з оцінки якості харчової продукції, яка випускається
підприємствами Української спілки об'єднань,
організацій і підприємств по виробництву
продовольчих товарів "Укрпродспілка"
1. Новікова Людмила - голова правління Укрпродспілки, головаІванівна комісії
2. Кравченко Микола - заступник голови правлінняДмитрович Укрпродспілки, заступник голови комісії
3. Причко Валентина - начальник відділу забезпеченняВасилівна підприємств та маркетингу ринку
Укрпродспілки, заступник голови комісії
4. Павлішина Марія - начальник відділу виробництва та новихГригорівна технологій Укрпродспілки - секретар
комісії
5. Савенко Анатолій - заступник голови правлінняДмитрович Укрпродспілки
6. Стародубцева Алла - помічник голови правлінняПавлівна Укрпродспілки
7. Кривошеєва Любов - головний спеціаліст ДепартаментуГригорівна харчової промисловості Міністерства
аграрної політики України
8. Сліпченко - головний спеціаліст відділу аналізу таАнастасія моніторингу продовольчих товарів
Євгенівна Держспоживстандарту України
9. Воробйова Тетяна - провідний науковий співробітникВікторівна Інституту екогігієни і токсикології
ім. Л.Я.Медведя (за згодою)
10. Руднік Людмила - головний технолог ПК ВАТ "Ясен"Петрівна (за згодою)
Директор Департаменту
харчової промисловості Ю.П.Кіщак
ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства аграрної
політики України
Центральної галузевої дегустаційної комісії
з оцінки якості хлібобулочних, борошняних
кондитерських та макаронних виробів
1. Васильченко - генеральний директор Укрхлібпрому,Олександр голова комісії
Миколайович
2. Гуленко Любов - директор центральноїАртемівна виробничо-технологічної лабораторії
Укрхлібпрому, заступник голови комісії
3. Царук Наталія - головний технолог ЦВТЛ Укрхлібпрому,Степанівна секретар комісії
4. Левицька Людмила - заступник начальника відділуГригорівна координації впровадження
науково-технічних розробок та технологій
виробництва харчових продуктів
Департаменту харчової промисловості
Мінагрополітики
5. Краснощока - головний спеціаліст УправлінняНаталія технічного регулювання Державного
Олександрівна комітету України з питань технічного
регулювання та споживчої політики
6. Коваленко Олена - провідний спеціаліст УправлінняВолодимирівна технічного регулювання Державного
комітету України з питань технічного
регулювання та споживчої політики
7. Андрощук - начальник відділу стандартизаціїВалентина матеріалів, сировини, товарів широкого
Вікторівна вжитку та у сфері послуг НДІ
стандартизації ДП УкрНДНЦ
8. Левицька Ніна - старший науковий співробітник ІнститутуПетрівна екогігієни і токсикології
ім. Л.І.Медведя Міністерства охорони
здоров'я України, к.м.н.
9. Дробот Віра - член-кореспондент Академії аграрнихІванівна наук України, д.т.н., професор
Національного університету харчових
технологій (за згодою)
10. Абрамова Лора - начальник сектору стандартизації таЯківна технології ЦВТЛ Укрхлібпрому
11. Репа Лідія - заступник директора з питань якості ДПІванівна ВАТ "Київхліб" булочно-кондитерський
комбінат" (за згодою)
12. Сібілєва Ельвіра - начальник сектора мікробіології ЦВТЛМиколаївна Укрхлібпрому
13. Агаркова Ніна - заступник генерального директора зОлексіївна питань якості ВАТ "Київхліб" (за згодою)
14. Бойчук Алла - заступник директора з питань якості ДПМиколаївна ВАТ "Київхліб" хлібокомбінат N 11"
(за згодою)
Директор Департаменту
харчової промисловості Ю.П.Кіщак