open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинний

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 26 квітня 2002 р. N 226-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів

України для видатних спортсменів, тренерів та

діячів фізичної культури і спорту

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним
спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту згідно
з додатком.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 28

Додаток

до розпорядження Кабінету Міністрів України

від 26 квітня 2002 р. N 226-р

СПИСОК

спортсменів, тренерів та діячів

фізичної культури і спорту,

яким призначена стипендія

Кабінету Міністрів України

АДЖИ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Рустаму Івановичу з греко-римської боротьби,

м. Маріуполь Донецької області

АЙВАЗЯНУ - чемпіону Європи зі стрільби
Артуру Суреновичу кульової, м. Сімферополь

БАБАКОВІЙ - срібній призерці чемпіонату світу
Інзі Альвідосівні з легкої атлетики, м. Миколаїв

БЕЗСОНОВІЙ - бронзовій призерці чемпіонату світу
Ганні Володимирівні з художньої гімнастики, м. Київ

БЕЛЕНКОВІЙ - бронзовій призерці Дефлімпійських
Тамарі Анатоліївні ігор з волейболу, м. Київ

БЕРЕШУ - срібному призеру чемпіонату світу
Олександру Михайловичу зі спортивної гімнастики, м. Херсон

БІЛОДІДУ - чемпіону Європи з дзюдо, м. Київ
Геннадію Григоровичу

БІЛОКОНЮ - чемпіону Дефлімпійських ігор з
Олегу Валерійовичу легкої атлетики, м. Кременчук

Полтавської області

БОЖКО - чемпіонці Дефлімпійських ігор з
Наталії Миколаївні настільного тенісу, м. Харків

БРАСЛАВЦЮ - чемпіону світу з вітрильного
Євгену Анатолійовичу спорту, м. Дніпропетровськ

ВИНОКУРОВУ - чемпіону Європи з велосипедного
Андрію Валерійовичу спорту на треку, м. Харків

ВОДОП'ЯНОВІЙ - бронзовій призерці чемпіонату світу
Тетяні Юріївні з біатлону, м. Вишгород Київської

області

ВОЛИНЦЮ - срібному призеру чемпіонату Європи
Олександру Вікторовичу з плавання, м. Тернопіль

ВОЛКОВІЙ - чемпіонці Дефлімпійських ігор з
Ірині Пилипівні легкої атлетики, м. Дніпропетровськ

ВОЛОДЬКОВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Роману Михайловичу із стрибків у воду, м. Запоріжжя

ВЯЛЬЦЕВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Сергію Олександровичу зі спортивної гімнастики, м. Херсон

ГОЛОВКІНУ - чемпіону та рекордсмену
Геннадію Володимировичу Дефлімпійських ігор з легкої

атлетики, м. Одеса

ГОЛУБ - чемпіонці Дефлімпійських ігор з
Вікторії Іванівні легкої атлетики, м. Дніпропетровськ

ГОРБАЧУКУ - чемпіону Європи з фехтування,
Олександру Володимировичу м. Харків

ДАНИЛЬЧЕНКУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Сергію Петровичу з боксу, м. Харків

ДАРАГАНУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Олександру Сергійовичу з греко-римської боротьби,

м. Маріуполь Донецької області

ДЯЧЕНКУ - чемпіону Дефлімпійських ігор з
Дмитру Дмитровичу легкої атлетики, м. Одеса

ЄРОФЕЄВІЙ - чемпіонці світу з художньої
Тамарі Анатоліївні гімнастики, м. Київ

ЗАХАРОВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Антону Сергійовичу із стрибків у воду, м. Запоріжжя

ЗОЗУЛІ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Роману Володимировичу зі спортивної гімнастики,

м. Запоріжжя

ЗОЛОТОВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Юрію Івановичу з боксу, м. Львів

ЗУБРИЛОВІЙ - бронзовій призерці чемпіонату світу
Олені Миколаївні з біатлону, м. Київ

ЗУРГАЛІДЗЕ - бронзовому призеру Дефлімпійських
Андрію Юрійовичу ігор з плавання, м. Харків

ІЗБАШ - чемпіонці Дефлімпійських ігор з
Інні Олександрівні легкої атлетики, м. Одеса

КАРЮЧЕНКУ - чемпіону Європи з фехтування,
Дмитру Миколайовичу м. Харків

КЛОЧКОВІЙ - чемпіонці світу з плавання,
Яні Олександрівні м. Харків

КОЄВУ - срібному призеру Дефлімпійських
Георгію Івановичу ігор з греко-римської боротьби,

м. Одеса

КОЛЕСНИКУ - срібному призеру чемпіонату світу з
Володимиру Любомировичу боксу, м. Івано-Франківськ

КОНОНЕНКУ - чемпіону світу з велосипедного
Роману Віталійовичу спорту на треку, м. Сімферополь

ЛАЗАРЕВІЙ - бронзовій призерці чемпіонату світу
Тетяні Вікторівні з вільної боротьби, м. Донецьк

ЛЕМЕШ - бронзовій призерці чемпіонату світу
Ніні Петрівні з біатлону, м. Чернігів

ЛЕОНЧУКУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Георгію Ігоровичу з вітрильного спорту, м. Вишгород

Київської області

ЛИТВИНЕНКО - чемпіонці Дефлімпійських ігор з
Ганні Іванівні плавання, м. Київ

ЛІПСЬКОМУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Андрію Володимировичу із спортивної гімнастики, м. Харків

ЛІСОВІЙ - чемпіонці Дефлімпійських ігор з
Наталії Іванівні легкої атлетики, м. Дніпропетровськ

ЛІСОГОРУ - чемпіону світу з плавання,
Олегу Володимировичу м. Бровари Київської області

ЛУЦІ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Родіону Михайловичу з вітрильного спорту, м. Вишгород

Київської області

МАЗІКІНУ - срібному призеру чемпіонату світу з
Олексію Андрійовичу боксу, м. Луцьк

МАСЛОВСЬКІЙ - чемпіонці Європи з важкої атлетики,
Ванді Олександрівні м. Харків

МАТВІЄНКУ - чемпіону світу з вітрильного
Ігорю Григоровичу спорту, м. Дніпропетровськ

МЕЗЕНЦЕВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Руслану Володимировичу зі спортивної гімнастики,

м. Кіровоград

МЕЛЬНИК - чемпіонці світу з вільної боротьби,
Ірині Олексіївні м. Хмельницький

МИХАЙЛИЧЕНКУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Андрію Олеговичу зі спортивної гімнастики,

м. Запоріжжя

НАСТУЄВУ - срібному призеру чемпіонату світу з
Мусі Мухамедовичу дзюдо, м. Дніпропетровськ

НАТАЛЬЧУКУ - бронзовому призеру Дефлімпійських
Володимиру Володимировичу ігор з плавання, м. Миколаїв

ПАВЛИШ - бронзовій призерці чемпіонату світу
Віті Анатоліївні з легкої атлетики, м. Харків

ПАЛЕСІ - бронзовій призерці чемпіонату світу
Катерині Борисівні зі стрільби з лука, м. Львів

ПЕРУНУ - срібному призеру чемпіонату світу з
Віктору Олександровичу боксу, м. Донецьк

ПЕТРОВІЙ - бронзовій призерці чемпіонату світу
Олені Юріївні з біатлону, м. Суми

ПІНТУСЕВИЧ - чемпіонці світу з легкої атлетики,
Жанні Юріївні м. Бровари Київської області

ПОЛОТАЙКУ - чемпіону світу з велосипедного
Любомиру Миколайовичу спорту на треку, м. Сімферополь

РАЗОРЬОНОВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Ігорю Анатолійовичу з важкої атлетики, м. Одеса

САНЬКІНУ - чемпіону Дефлімпійських ігор зі
Олександру Яковичу спортивного орієнтування, м. Харків

СЕРГІЄНКО - чемпіонці Дефлімпійських ігор з
Наталії Петрівні настільного тенісу, м. Київ

СИЛАНТЬЄВУ - срібному призеру чемпіонату Європи
Денису Олеговичу з плавання, м. Запоріжжя

СИМОНЕНКУ - чемпіону світу з велосипедного
Олександру Сергійовичу спорту на треку, м. Кіровоград

ТАСОЄВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Вадиму Заурбековичу з вільної боротьби, м. Одеса

ТЕДЕЄВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
Ельбрусу Сослановичу з вільної боротьби, м. Київ

УЗЕЛКОВУ - бронзовому призеру чемпіонату світу
В'ячеславу Валентиновичу з боксу, м. Вінниця

ФЕДЕНКУ - чемпіону світу з велосипедного
Олександру Олександровичу спорту на треку, м. Черкаси

ХВОРОСТУ - чемпіону Європи з фехтування,
Максиму Володимировичу м. Харків

ХОДАКОВУ - чемпіону Дефлімпійських ігор з
Олександру Сергійовичу легкої атлетики, м. Харків

ЧОРНОНОСУ - срібному призеру чемпіонату світу
Олександру Васильовичу із стрибків на батуті, м. Харків

ЧЕРНЯВСЬКОМУ - чемпіону світу з велосипедного
Сергію Володимировичу спорту на треку, м. Вінниця

ЧУМАКУ - чемпіону Європи з фехтування,
Дмитру Олександровичу м. Київ

ЯКОВЛЕВІЙ - чемпіонці Європи з біатлону,
Оксані Миколаївні м. Суми

АНТОНОВУ - старшому тренеру з боротьби
Дмитру Олександровичу спеціалізованої дитячо-юнацької

школи параолімпійського резерву

Одеського обласного центру з

фізичної культури і спорту

інвалідів "Інваспорт", м. Одеса

БОНДАРЕНКУ - тренеру зі спортивного орієнтування
Володимиру Івановичу дитячо-юнацької спортивної школи

інвалідів Харківського обласного

центру з фізичної культури і спорту

інвалідів "Інваспорт", м. Харків

БОНДАРЮ - старшому тренеру збірної команди
Віктору Васильовичу України з велосипедного спорту на

треку, м. Київ

ВАСИЛЬЄВУ - головному тренеру штатної збірної
Василю Васильовичу команди спортсменів-інвалідів з

настільного тенісу, м. Київ

ГОЛУБЄВІЙ - старшому тренеру спеціалізованої
Олені Германівні дитячо-юнацької школи

олімпійського резерву

фізкультурно-спортивного товариства

"Динамо", м. Харків

ГУРОВИЧУ - старшому тренеру збірної команди
Іллі Ароновичу України з боксу, м. Київ

ГУСЄВУ - старшому тренеру спеціалізованої
Сергію Миколайовичу дитячо-юнацької школи

олімпійського резерву

фізкультурно-спортивного товариства

"Спартак", м. Запоріжжя

ЗОЦУ - старшому тренеру штатної збірної
Миколі Миколайовичу команди України з біатлону,

м. Чернігів

ІЛЬЇНУ - тренеру-викладачу з плавання
Миколі Семеновичу спортивного клубу "Олімп"

Миколаївського глиноземного заводу,

м. Миколаїв

КОВАЛЕВСЬКОМУ - тренеру Дніпропетровської обласної
Андрію Олеговичу школи вищої спортивної

майстерності, м. Дніпропетровськ

КОЩАВЦЕВУ - спеціалісту спортивної команди СБУ,
Віктору Івановичу м. Київ

КРАСНОЩОКОВУ - старшому тренеру національної
Олександру Олександровичу штатної збірної команди

спортсменів-інвалідів з волейболу,

м. Житомир

КУЛАКУ - головному тренеру жіночої збірної
Василю Григоровичу команди України з важкої атлетики,

м. Київ

НАСТАЧЕНКУ - директору спеціалізованої
Валерію Федоровичу дитячо-юнацької спортивної школи

параолімпійського резерву Одеського

обласного центру з фізичної

культури і спорту інвалідів

"Інваспорт", м. Одеса

ОДОКІЄНКО - старшому тренеру Харківської
Ірині Іванівні обласної школи вищої спортивної

майстерності, м, Харків

ТКАЧЕНКУ - старшому тренеру національної
Василю Володимировичу штатної збірної команди

спортсменів-інвалідів зі

спортивного орієнтування, м. Київ

ФАТЄЄВУ - головному тренеру національної
Андрію Юрійовичу штатної збірної команди

спортсменів-інвалідів з легкої

атлетики, м. Дніпропетровськ

ШАХБАЗЯНУ - старшому тренеру школи вищої
Георгію Камсаровичу спортивної майстерності

Національного університету

фізичного виховання і спорту,

м. Київ

ЩИПЦЮ - тренеру-викладачу з легкої
Юрію Олександровичу атлетики дитячо-юнацької спортивної

школи фізкультурно-спортивного

товариства профспілок "Україна",

м. Кременчук Полтавської області

АРЖАНОВУ - заслуженому майстру спорту СРСР,
Євгену Олександровичу срібному призеру XX Олімпійських

ігор, м. Київ

БУРМАКУ - ветерану фізичної культури і
Юрію Сергійовичу спорту, колишньому голові

Дніпропетровського обласного

спорткомітету, м. Київ

ВВЕДЕНСЬКІЙ - заслуженому тренеру України,
Антоніні Леонтіївні колишньому начальнику відділу

Держкомспорту, м. Ялта Автономної

Республіки Крим

ГАММЕРШТЕДТУ - заслуженому тренеру України,
Юрію Олександровичу доценту кафедри велосипедного та

зимових видів спорту Національного

університету фізичного виховання і

спорту, м. Київ

ГОРОДІЛОВІЙ - майстру спорту міжнародного класу
Наталії Львівні СРСР, срібній призерці чемпіонату

світу з академічного веслування,

м. Запоріжжя

ЗОРІНУ - заслуженому тренеру України,
Борису Михайловичу заслуженому працівнику фізичної

культури і спорту,

тренеру-адміністратору збірної

команди України з біатлону,

м. Київ

КОРВАТУ - заслуженому тренеру СРСР, України,
Олегу Костянтиновичу колишньому старшому тренеру збірної

команди України з греко-римської

боротьби, м. Київ

ПЛУГІНУ - заслуженому працівнику фізичної
Юрію Миколайовичу культури і спорту, колишньому

начальнику управління

Держкомспорту, м. Алушта

Автономної Республіки Крим

ПУГАЧЕНКУ - ветерану фізичної культури і
Григорію Марковичу спорту, колишньому начальнику

відділу Комітету з фізичної

культури і спорту Київської

міськдержадміністрації, м. Київ

ШАХОВУ - заслуженому майстру спорту СРСР,
Михайлу Опанасовичу заслуженому тренеру України,

бронзовому призеру XVI Олімпійських

ігор з вільної боротьби, м. Київ

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу