open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинний

У К А З

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про відзначення державними нагородами України

За вагомі трудові здобутки, самовідданість і високий
професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків
Чорнобильської катастрофи, реалізацію важливих природоохоронних
проектів п о с т а н о в л я ю:

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня

АНДРЄЄВА - президента Всеукраїнської громадської
Юрія Борисовича організації "Союз Чорнобиль України"

ДЕСЯТНИКОВА - генерал-майора внутрішньої служби у
Пилипа Миколайовича відставці, м. Київ

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

БЕБЕШКА - генерального директора Наукового
Володимира Григоровича центру радіаційної медицини

БЕРТАША - заступника голови Рівненської обласної
Василя Михайловича державної адміністрації

БРОХУНА - підполковника у відставці, м. Ужгород
Степана Григоровича

ВАЙДИЧА - голову Тернопільської обласної
Федора Івановича громадської організації "Спілка

Чорнобиль"

ВЛАСЕНКА - голову правління Регіонального
Анатолія Дмитровича відділення Асоціації колишніх

співробітників спецслужб України

"Співдружність" в Донецькій області

ВОВКА - голову "Фонду інвалідів Чорнобиля"
Анатолія Антоновича

ЙОНАША - старшого бортового
Віталія Петровича інженера-інструктора Збройних Сил

України, підполковника

СМЕРЕЧИНСЬКОГО - голову Львівської обласної організації
Всеволода Богдановича "Союз Чорнобиль України"

СТЕРІНА - голову громадського об'єднання "Спілка
Олександра Львовича Чорнобиль" Дзержинського району міста

Харкова

СТРУЖКА - голову Донецької обласної громадської
Євгена Павловича організації "Союз Чорнобиль України"

ЧОРНОГО - голову Горлівської міської громадської
Анатолія Івановича організації "Союз Чорнобиль України",

Донецька область

ШЕСТОПАЛОВА - директора Науково-інженерного центру
В'ячеслава Михайловича радіогідрогеоекологічних полігонних

досліджень, академіка НАН України,

м. Київ

ШКУРПЕЛУ - голову Полтавського обласного
Віктора Павловича громадського об'єднання

"Союз Чорнобиль"

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ЛИТВАКА - начальника військ радіаційного,
Віктора Митрофановича хімічного, біологічного захисту

Збройних Сил України,

генерал-лейтенанта

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня

БОСОГО - підполковника у відставці,
Миколу Федотовича Київська область

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

ЄВСЮКОВА - начальника відділу Департаменту МНС
Олександра Петровича України, полковника

МІХЄЄВА - головного інженера управління
Володимира Володимировича Головного командування Сухопутних

військ, полковника

ПЛЯШКА - помічника начальника прикордонної
Федора Петровича застави Північно-Західного напряму,

прапорщика

ШИМАНСЬКОГО - заступника начальника медичної служби
Леоніда Леонтійовича Військ Протиповітряної оборони,

полковника медичної служби

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня

ВАХТАНІНА - старшого помічника начальника
Олександра Геннадійовича відділення окремого

аварійно-рятувального загону,

майора, м. Кіровоград

ГЕНЗЕ - старшого офіцера Штабу сил МНС
Віктора Робертовича України, полковника, м. Київ

ЗАРУБИЦЬКОГО - полковника міліції, м. Київ
Олександра Володимировича

КОПАЄВА - підполковника міліції,
Миколу Володимировича м. Дніпропетровськ

ЛАДИЖИНСЬКОГО - полковника міліції, м. Донецьк
Артура Івановича

ЛЕБЕДЯ - полковника міліції, м. Вінниця
Андрія Олексійовича

МОКРЯКОВА - начальника служби прикордонного загону
Олександра Івановича Південно-Східного напряму, майора

СЕРГІЄНКО - санінструктора окремого
Тетяну Миколаївну аварійно-рятувального загону, старшого

сержанта, м. Київ

СКАРЛИКІНА - начальника служби окремого
Андрія Вікторовича аварійно-рятувального загону,

підполковника, м. Київ

ФРАНЦУЗА - полковника міліції, м. Житомир
Віталія Йосиповича

ЧОРНОГО - підполковника міліції, м. Миколаїв
Віктора Григоровича

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

АНДРУЩЕНКА - електромонтера державного підприємства
Віктора Миколайовича "Чорнобильсервіс", Київська область

АШРАПОВА - дезактиваторника державного
Аліма Садиковича спеціалізованого підприємства

"Комплекс", Київська область

БУРЦЕВА - полковника внутрішньої служби у
Кіра Івановича відставці, Київська область

ВЛАСОВА - начальника відділу Управління
Анатолія Никифоровича Генерального штабу Збройних Сил

України, полковника

ВОРОЩУКА - заступника голови Житомирської
Сергія Афанасійовича обласної державної адміністрації

ГОРОХОВА - провідного спеціаліста Головного
Юрія Анатолійовича управління Міністерства оборони

України, полковника у відставці

ДОРОЖКА - начальника Управління у справах
Олександра Михайловича захисту населення від наслідків аварії

на ЧАЕС Харківської обласної державної

адміністрації

ІШИЧКІНА - полковника внутрішньої служби у
Михайла Миколайовича відставці, м. Луганськ

МЕЛЬНИЧЕНКА - машиніста екскаватора державного
Василя Якимовича підприємства

"Чорнобильводексплуатація",

Київська область

МІЩЕНКА - полковника міліції, м. Полтава
Віктора Миколайовича

САВЕРСЬКОГО - заступника начальника Державного
Сергія Юрійовича департаменту - Адміністрації зони

відчуження і зони безумовного

(обов'язкового) відселення,

Київська область

ТИМОШЕНКА - начальника управління у справах
Миколу Івановича захисту населення від наслідків аварії

на ЧАЕС Черкаської обласної державної

адміністрації

ТИМОФЕЄВА - полковника внутрішньої служби у
Віктора Івановича відставці, Автономна Республіка Крим

УРУПУ - заступника голови Київської обласної
Миколу Миколайовича державної адміністрації

ЧЕРНЕНКА - майстра лісу державного
Костянтина Васильовича спеціалізованого підприємства

"Чорнобильліс", Київська область

ЧЕРНЕЦЬКОГО - полковника міліції у відставці,
Леоніда Дмитровича м. Харків

ШУБЦОВА - старшого штурмана Військово-повітряних
Олега Анатолійовича Сил Збройних Сил України,

підполковника

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"

ПАНАСЕВИЧУ - директорові державного підприємства
Едуарду Людвиговичу "Чорнобильводексплуатація", Київська

область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

ВАСИЛЕЙКУ - начальникові відділу державного
Миколі Антоновичу підприємства "Чорнобильліс",

Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

УКРАЇНИ"

МАЛЮКУ - начальникові відділу Державного
Віталію Олексійовичу департаменту - Адміністрації зони

відчуження і зони безумовного

(обов'язкового) відселення,

Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

ВАСИЛЬЧЕНКУ - директорові Державного
Віктору Миколайовичу науково-технічного центру з ядерної

та радіаційної безпеки, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

БЕДРАТІ - директорові Дитячої школи мистецтв
Маргариті Іванівні міста Славутича, Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

ВОВКУ - головному лікареві обласного
Анатолію Дмитровичу спеціалізованого диспансеру

радіаційного захисту населення,

м. Харків

МЕЛЬНИК - завідувачу Центру реабілітації
Олені Володимирівні Українського науково-дослідного

інституту охорони здоров'я дітей і

підлітків, м. Харків.


Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 26 квітня 2002 року

N 394/2002

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу