ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
_______________________________________________________________________
УХВАЛА
"22" грудня 2020 р. м. ХарківСправа № 922/2017/17
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Аюпової Р.М.
без участі представників сторін
розглянувши клопотання відповідача за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) про проведення підготовчого засідання в режимі відеоконференцзв`язку (вх. № 5220 від 17.12.2020) по справі
за первіснимпозовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Фабрика морозива Хладопром", м. Харків доПриватне акціонерне товариство "Львівський холодокомбінат", м. Львів про за зустрічним позовом до про заборону використання знаку для товарів і послуг. Приватного акціонерного товариства "Львівський холодокомбінат", м. Львів 1. Товариства з обмеженою відповідальністю «Фабрика морозива Хладопром», м. Харків, 2. Товариства з обмеженою відповідальністю «Хладопром», м. Харків визнання права попереднього користувача
ВСТАНОВИВ:
Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Фабрика морозива Хладопром", м. Харків, звернувся до господарського суду Харківської області з позовом до Приватного акціонерного товариства "Львівський холодокомбінат", м. Львів, в якому просить суд заборонити незаконне використання з боку відповідача знаку для товарів і послуг "КАШТАН" відповідно до свідоцтва для товарів і послуг №19356 від 16.04.2001; заборонити відповідачу маркувати товар "морозиво" знаком для товарів і послуг "КАШТАН" відповідно до свідоцтва на знак для товарів і послуг №19356 від 16.04.2001; визнати дії відповідача щодо використання знаку для товарів і послуг "КАШТАН" незаконними, у зв`язку з відсутністю права на використання знаку для товарів і послуг "КАШТАН" згідно Свідоцтва на знак для товарів і послуг №19356 від 16.04.2001.
Також розглядається зустрічний позов Приватного акціонерного товариства "Львівський холодокомбінат", м. Львів, до відповідачів: 1) Товариства з обмеженою відповідальністю "Фабрика морозива Хладопром", 2) Товариства з обмеженою відповідальністю "Хладопром", про визнання права попереднього користувача на словесне позначення "КАШТАН" для товару 30 класу МКТП "морозива" та послуг 35 класу МКТП "морозива" та послуг 35 класу МКТП "рекламування; керування справами; ділове адміністрування; діловодство за свідоцтвом на знаки для товарів і послуг №19356. Судові витрати позивач за зустрічним позовом просить відшкодувати за рахунок відповідачів за зустрічним позовом.
Протокольною ухвалою від 17.12.2020 відкладено судове засідання на 12.01.2021 о 12:30 год.
17.12.2020 до суду надійшло клопотання від відповідача за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) про проведення підготовчого засідання в режимі відеоконференцзв`язку, яке мотивовано неможливістю забезпечити явку уповноваженого представника в судове засідання.
Відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом ДСА України від 08.04.2020 №169 (надалі у тексті - Порядок №169) встановлено певні умови, дотримання яких направлене на забезпечення технічної та організаційної можливості участі особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням програмного забезпечення EasyCon.
Господарський суд задовольняє клопотання від відповідача за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у зв`язку з наявністю у суді відповідної технічної можливості (встановлена система відеоконференцзв`язку та програмне забезпечення EasyCon, що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку).
Враховуючи викладене, для забезпечення участі представників сторін спору у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням програмного забезпечення EasyCon, суд вчиняє необхідні процесуальні заходи згідно з резолютивною частиною цієї ухвали суду.
Керуючись ст.ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд,-
УХВАЛИВ:
Клопотання від відповідача за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) про участь у засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду (вх. 5220 від 17.12.2020), з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису за допомогою сервісу easycon.com.ua - задовольнити.
Провести судове засідання з розгляду справи № 922/2017/17, призначене на 12.01.2021 року о 12:30 год. в приміщенні Господарського суду Харківської області, у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, зал судового засідання № 308.
Відеоконференція буде проведена за допомогою програмного забезпечення EasyCon (пошук в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: https://easycon.com.ua).
Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду учасник справи повинен:
- мати власний цифровий підпис в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) (пошук таких центрів в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry);
- перевірити наявні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, встановленим у додатку 1 до Порядку №169;
- зайти на офіційний веб-портал Судова влади України у розділ Участь у відео засіданні (пошук в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: www.court.gov.ua);
- зареєструватися з використанням власного електронного підпису в системі EasyCon (пошук в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: https://easycon.com.ua).
Попередити учасників справи про наступне:
- відповідно до ч.5 ст.197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву;
- відповідно до ч.11 статті 197 ГПК України використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку;
- участь у відеоконференції забезпечується з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Ухвалу підписано 22 грудня 2020 року.
СуддяР.М. Аюповасправа № 922/2017/17