open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №1.380.2019.003040

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

21 червня 2019 року

м. Львів, вул.Чоловського,2

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Гулик А.Г., перевіривши матеріали позовної заяви громадянки Сирійської Арабської Республіки ОСОБА_1 до Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області про визнання протиправними і скасування рішення, зобов`язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в:

Громадянка Сирійської Арабської Республіки ОСОБА_1 звернулася до Львівського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить:

- визнати протиправним рішення відповідача про відмову в оформленні документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця або визнання особою, яка потребує додаткового захисту громадянці Сирійської Арабської Республіки ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , і скасувати його.

- зобов`язати Головне управління Державної міграційної служби України у Львівській області прийняти рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статуту біженця або визнання особою, яка потребує додаткового захисту громадянці Сирійської Арабської Республіки ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Відповідно до вимог ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення чи відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до п.5 ч.4 ст.169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивачем подано до цього самого суду інший позов (позови) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з однакових підстав і щодо такого позову (позовів) на час вирішення питання про відкриття провадження у справі, що розглядається, не постановлена ухвала про відкриття або відмову у відкритті провадження у справі, повернення позовної заяви або залишення позову без розгляду.

Під час вирішення питання про відкриття провадження у справі встановлено, що згідно даних комп`ютерної програми "Діловодство спеціалізованого суду", ухвалою судді Львівського окружного адміністративного суду від 24.05.2019 у справі №1.380.2019.002535 залишено без руху позовну заяву громадянки Сирійської Арабської Республіки ОСОБА_1 до Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області про визнання протиправними і скасування рішення, зобов`язання вчинити дії.

Станом на 21.06.2019 о 16:30 год. у справі №1.380.2019.002535 не постановлено ухвали про відкриття або відмову у відкритті провадження у справі, повернення позовної заяви або залишення позову без розгляду.

У зв`язку з цим, суд на підставі п.5 ч.4 ст.169 КАС України дійшов висновку позовну заяву повернути позивачеві, роз`яснивши йому, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Керуючись п.5 ч. 4 ст. 169, ст. 243, ст. 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

у х в а л и в:

Позовну заяву громадянки Сирійської Арабської Республіки ОСОБА_1 до Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області про визнання протиправними і скасування рішення, зобов`язання вчинити дії - повернути позивачу.

Копію ухвали про повернення позовної заяви невідкладно надіслати особі, яка її подала, разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами.

Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання.

Ухвала суду може бути оскаржена до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повної ухвали суду.

Повна ухвала складена і підписана 21.06.2019.

Суддя А.Г. Гулик

Джерело: ЄДРСР 82597042
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку