open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа №173/2904/18

Провадження №2/173/375/2019

У Х В А Л А

про відкриття провадження по справі

                                                               

10 січня 2019 р.

м. Верхньодніпровськ

Суддя Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області Петрюк Т.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 опіки та піклування при Верхньодніпровській районній державній адміністрації в особі служби у справах дітей Верхньодніпровської районної державної адміністрації, знаходиться за адресою: 51600, пр. Шевченка, 21, м. Верхньодніпровськ, Верхньодіпровського району, Дніпропетровської області до ОСОБА_2, зареєстрованої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 про позбавлення батьківських прав,-

ВСТАНОВИЛА:

              

Позивач ОСОБА_1 опіки та піклування при Верхньодніпровській районній державній адміністрації в особі служби у справах дітей Верхньодніпровської районної державної адміністрації звернувся до Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області з позовом до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про позбавлення батьківських прав, згідно якого просить позбавити батьківських прав відповідачів відносно їх дітей Олександра, Крістіни, Олени.

       Справа підсудна Верхньодніпровському районному суду Дніпропетровської області і підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства в порядку загального провадження.

Дана позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 175,177 Цивільного процесуального кодексу України.

       Підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі не вбачається.

Позивачем не заявлено клопотань по справі.

       Враховуючи викладене та керуючись ст.187 Цивільного процесуального кодексу України,

УХВАЛИЛА:

     

 Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 опіки та піклування при Верхньодніпровській районній державній адміністрації в особі служби у справах дітей Верхньодніпровської районної державної адміністрації, знаходиться за адресою: 51600, пр. Шевченка, 21, м. Верхньодніпровськ, Верхньодіпровського району, Дніпропетровської області до ОСОБА_2, зареєстрованої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 про позбавлення батьківських прав та відкрити провадження у справі.

Призначити проведення підготовчого судового засідання для розгляду справи по суті з викликом сторін на 12 березня 2019 року о 09-00 в приміщенні Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області за адресою: м. Верхньодніпровськ, вул. Яблунева, 47, зал. № 3, про що повідомити сторони.

Роз’яснити відповідачам:

- у строк протягом 15 днів з дня вручення (отримання) ухвали відповідач має право подати відзив (заперечення проти позову) та докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) відповідачем іншим учасникам справи. До відзиву має бути доданий документ, що підтверджує надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи (ст. 178 ЦПК України)

Роз’яснити відповідачам:

       - у строк для подання відзиву відповідач має право пред’явити зустрічний позов (ст. 193 ЦПК України)

- у строк не менше п'яти днів з дня надходження відповіді на відзив відповідач має право надати заперечення на відповідь на відзив позивача. Копія заперечень та доданих до них документів повинна бути надіслана (надана) відповідачем іншим учасникам справи. До заперечень має бути доданий документ, що підтверджує надіслання (надання) заперечень і доданих до них доказів іншим учасникам справи (ст. 180 ЦПК України)

- у разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Роз’яснити позивачу його право у строк протягом десяти днів, з моменту вручення (отримання) відзиву подати відповідь на відзив. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів повинна бути надіслана (надана) позивачем іншим учасникам справи. До відповіді на відзив має бути доданий документ, що підтверджує надіслання (надання) її і доданих до неї доказів іншим учасникам справи (ст. 179 ЦПК України).

Роз'яснити сторонам, що учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження) або місцезнаходження під час провадження справи.

Учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

       Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня постановлення ухвали, з інших підстав ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Т.М. Петрюк

Ухвала складена 10.01.2019 року

Ухвала розміщена до ЄДРСР 12.02.2019 року

Ухвала набирає законної сили 10.01.2019 року

Джерело: ЄДРСР 79750146
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку