open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
914/2287/18


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА          


          21.01.2019 р.                                                                      Справа№ 914/2287/18

                                                                                          м.Львів

Господарський суд Львівської області у складі судді Кітаєвої С.Б., розглянувши матеріали позовної заяви: Комунального закладу Львівської обласної ради Львівський обласний центр служби крові, м.Львів

до відповідача: Комунального закладу Самбірської центральної районної лікарні, м.Самбір Львівської області

про стягнення боргу. Ціна позову: 15125,75 грн.


ВСТАНОВИВ:

Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський обласний центр служби крові звернувся до Господарського суду Львівської області з позовом до Комунального закладу Самбірської центральної районної лікарні про стягнення боргу у розмірі 15125,75 грн. за договором №14 від 04.01.2016р. на постачання трансфузійних середників.

Ухвалою господарського суду Львівської області від 17.12.2018р.  залишено позовну заяву Комунального закладу Львівської обласної ради Львівський обласний центр служби крові  без руху; встановлено позивачу строк на усунення недоліків позовної заяви десять днів з дня вручення цієї ухвали; встановлено позивачу спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом:  подання заяви про усунення недоліків, в якій зазначити відомості на виконання вимог п.п. 2, 7, 8, 9 ч.3 ст.162 ГПК України; надання належних документів, які підтверджують відправлення відповідачу  копії позовної заяви від 06.12.2018р. №307 і доданих до неї документів (опис вкладення та фіскальний чек); надання належних доказів сплати судового збору у розмірі 1762,00 грн.

Згідно зі ст. 174 ГПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Відповідно до ч.4, 6 ст.174 ГПК України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою; суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п’яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

З наявного у матеріалах справи рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, ухвалу господарського суду Львівської області від 17.12.2018р. про залишення позову без руху Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський обласний центр служби крові отримав 19.12.2018р. Отже, десятиденний строк на усунення недоліків позовної заяви сплив 02.01.2019р.

Враховуючи вищенаведене, та те, що позивач у строк наданий судом не усунув допущені недоліки позовної заяви, суд приходить до висновку позовну заяву Комунального закладу Львівської обласної ради Львівський обласний центр служби крові до Комунального закладу Самбірської центральної районної лікарні, про стягнення боргу у розмірі 15125,75 грн. за договором №14 від 04.01.2016р. на постачання трансфузійних середників, вважати неподаною та повернути позивачу.

Керуючись ст.ст. 164, 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

У Х В А Л И В


Позовну заяву Комунального закладу Львівської обласної ради Львівський обласний центр служби крові до Комунального закладу Самбірської центральної районної лікарні, про стягнення боргу у розмірі 15125,75 грн. за договором №14 від 04.01.2016р. на постачання трансфузійних середників, повернути позивачу.

Роз’яснити Комунальному закладу Львівської обласної ради Львівський обласний центр служби крові, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення недоліків.

Ухвала набирає законної сили в порядку ст.235 ГПК України.    

Ухвала може бути оскаржена в порядку передбаченому ст.ст. 255-256 ГПК України.

          Додаток: позовна заява на 13 аркушах та поштовий конверт.


 

          Суддя                                                                                Кітаєва С.Б.

Джерело: ЄДРСР 79312558
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку