open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 686/30634/18

       

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

           

29 грудня 2018 року                                                                                                м. Хмельницький

Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Порозова І.Ю., з участю секретаря судового засідання Гарячої Д.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання старшого слідчого 2-го відділення СВ Хмельницького ВП Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області капітана поліції ОСОБА_1, погодженого з прокурором, про арешт тимчасово вилученого майна, у кримінальному провадженні №12018240010008319,

ВСТАНОВИЛА:

28.12.2018 року старший слідчий 2-го відділення СВ Хмельницького ВП Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області капітан поліції ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням, погодженим з прокурором Хмельницької місцевої прокуратури, про накладення арешту на тимчасово вилучене майно, яке було вилучено в ході проведення огляду місця події автомобіль НОМЕР_1 та автомобіль НОМЕР_2.

В обґрунтування даного клопотання слідчим зазначено, що 27.12.2018, близько 13 години 20 хвилин, водій ОСОБА_2, керуючи автомобілем НОМЕР_2, здійснюючи виїзді із проїзної частини виїзду від с. Олешин Хмельницького р., Хмельницької області на проїзну частину вул. Західно-Окружної м. Хмельницького для подальшого руху до ОСОБА_3 не переконався у безпеці свого руху, не надав дорогу транспортним засобам, які рухались по головній дорозі, відновив рух внаслідок чого допустив зіткнення із автомобілем НОМЕР_1, під керуванням ОСОБА_4, який рухався по проїзній частині вул. Західно-Окружної зі сторони вул. Північної в напрямку до ОСОБА_3. Внаслідок чого автомобіль НОМЕР_1 в некерованому стані допустив попутне зіткнення із вантажним автомобілем «MAN L2000» д.н.з. АМ 9541АР, який рухався попереду нього.

Внаслідок зіткнення пасажир автомобіля НОМЕР_1 ОСОБА_5 отримала тілесні ушкодження та госпіталізована ів травматологічне відділення ХМЛ.

Дане кримінальне правопорушення 27.12.2018 зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань під №12018240010008319, правова кваліфікація правопорушення – ч. 1 ст.286 КК України.

27.12.2018 після огляду місця події, автомобіль НОМЕР_1 та автомобіль НОМЕР_2 на підставі ч. 1 ст. 100 КПК України, передано на відповідальне зберігання власникам під розписку.

27.12.2018 винесена постанова про визнання автомобілів НОМЕР_1, НОМЕР_2 речовими доказами у вказаному кримінальному провадженні, так як вони являються матеріальними об’єктами, знаряддям вчинення кримінального правопорушення та зберегли на собі його сліди.

Слідчий, будучи належним чином повідомленим про дату та час розгляду клопотання у судове засідання не з’явився, що відповідно до ч. 1 ст. 172 КПК України не є перешкодою для розгляду даного клопотання.

Дослідивши надані матеріали клопотання, приходжу до висновку, що воно підлягає задоволенню з наступних підстав.

По справі необхідно провести ряд досліджень та з метою збереження речових доказів, задля запобігання можливості їх приховування, пошкодження, зникнення, відчуження.

В ході досудового розслідування у вказаному вище кримінальному провадженні встановлено, що саме за участю автомобілів НОМЕР_1 та «Peugeot Expert» д.н.з. НОМЕР_3 мала місце дорожньо-транспортна пригода.

Відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СРГ №736367 від 03.07.2018 власником автомобіля НОМЕР_2 являється ОСОБА_6.

Відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СХК №197000 від 11.01.2018 власником автомобіля НОМЕР_1 являється ОСОБА_5.

У відповідності до вимог ст.ст.170-173 КПК України арешт на вказану річ накладається з метою забезпечення збереження речових доказів, та слідової інформації, що міститься на них, запобігання можливості їх пошкодження, знищення, відчуження.

Керуючись ст.ст.172, 173 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИЛА :

Клопотання задовольнити.

Накласти арешт на тимчасово вилучене, в ході проведення 27.12.2018 року огляду місця події, на автомобіль НОМЕР_1, який знаходиться на відповідальному зберіганні у власника ОСОБА_5 на території гаражного масиву, що по вул. Степана Бандери, 13 м. Хмельницького, з позбавленням права розпорядження та користування власником ОСОБА_5, згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СХК №197000 та автомобіль НОМЕР_2, який знаходиться на відповідальному зберіганні у власника ОСОБА_6 на території автоцентра «Говерла», що по ОСОБА_3, 41 м. Хмельницького, з позбавленням права розпорядження та користування власником ОСОБА_6, згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СРГ №736367, з метою забезпечення збереження речових доказів та слідової інформації, що міститься на ньому, запобігання можливості його пошкодження, знищення, відчуження.

Ухвала про арешт виконується негайно слідчим, прокурором.

Ухвала слідчого судді про арешт майна може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 5 днів з дня її оголошення до Хмельницького апеляційного суду, якщо ухвала постановлена без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

Підозрюваний, захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, які не були присутні під час розгляду питання про арешт майна мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. 

Слідчий суддя

Джерело: ЄДРСР 79081382
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку