open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
04.12.2018 Єдиний унікальний номер 205/6992/18

Єдиний унікальний номер 205/6992/18

Провадження № 3/205/2789/18

ПОСТАНОВА

04 грудня 2018 року                                                  м. Дніпро

Суддя Ленінського районного суду м. Дніпропетровська Приходченко О.С., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з Новокодацького ВП ДВП ГУНП у Дніпропетровській області відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючої, яка зареєстрована та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, притягнутої за ч. 2 ст. 160 КУпАП, –

ВСТАНОВИВ:

13 вересня 2018 року об 11 годині 00 хвилин ОСОБА_1, знаходячись біля будинку № 36 по вулиці Бр. Трофімових у м. Дніпрі, здійснювала роздрібну торгівлю з рук у невстановленому для цього місці непродовольчими товарами без дозвільних документів.

ОСОБА_1 до суду не з’явилася, про час та дату судового засідання повідомлена належним чином, у своїй заяві до суду просила розглянути справу без її участі.

Вина правопорушниці підтверджується протоколом серії ГР № 226043 від 13 вересня 2018 року, поясненнями ОСОБА_1, протоколом вилучення речей від 13 вересня 2018 року.

Приймаючи до уваги викладене, роблю висновок про доведеність вини правопорушниці у вчинені торгівлі в містах з рук у невстановлених місцях промисловими товарами, тобто у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 160 КУпАП.

Суд, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, вважає за необхідне визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, та притягнути її до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу без конфіскації предметів торгівлі.

На підставі ч. 1 ст. 401 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення з правопорушника підлягає стягненню судовий збір у розмірі 352 гривень 40 коп.

На підставі викладеного, керуючись ст. 40-1, ч.ч. 1, 2, 7, 9 ст. 283 КУпАП, –

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винною ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, яка зареєстрована та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 160 КУпАП., та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 119 гривень без конфіскації предметів торгівлі.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, яка зареєстрована та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь держави судовий збір у розмірі 352 гривень 40 коп.

Новокодацькому ВП ДВП ГУНП у Дніпропетровській області повернути ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1, яка зареєстрована та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, вилучений товар, відповідно до протоколу від 13 вересня 2018 року.

Постанову може бути оскаржено в Дніпровський апеляційний суд через Ленінський районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 78961311
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку