open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

               

                                                               

1-кс/242/510/14

                                                                                242/4208/14-к

                                                                                                                                                               

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 грудня 2014 року Селидівський міський суд Донецької області у складі слідчого судді Черкова В.Г., при секретарі Кідрон О.М., за участю прокурора Капуснікова Р.І., слідчого Тищенко О.В., у судовому засіданні в м. Селидове розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Селидівського МВ ГУМВС України в Донецькій області, погодженого з прокурором, про тимчасовий доступ до речей і документів,-

В С Т А Н О В И В:

23 грудня 2014 року, старший слідчий СВ Селидівського МВ ГУМВС України в Донецькій області звернувся до суду з клопотанням, погодженим з прокурором, який призначений в даному кримінальному провадженні, про тимчасовий доступ до речей і документів.

В обґрунтування доводів органами досудового розслідування вказано, що з метою всебічного, об’єктивного розслідування кримінального провадження, органам досудового розслідування необхідно вилучити інформацію про абонента мобільного зв’язку за номером IMEI 355398027691186, з метою встановлення причетності особи, яка ним користується, до вчинення кримінального правопорушення.

Судом встановлено, що вчинено кримінальне правопорушення, передбачене ст. 187 ч. 3 КК України, досудове розслідування розпочате на підставі зареєстрованої заяви відповідно до ст. 214 КПК України та слідчим внесено відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12014050500002565 від 21.12.2014 року.

Суд, перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку слідчого, прокурора, вважає, що клопотання є обґрунтованим, та таким що підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 132 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів є заходом забезпечення кримінального провадження, який застосовується на підставі слідчого судді.

Відповідно до вимог ст. 162 КПК України інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій про зв'язок абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання, містить охоронювану законом таємницю.

Слідчим суддею встановлено, що строк тримання досудового розслідування не перевищує 60 днів, тому відповідно до вимог ст.ст. 115, 219, 295 КПК України слідчий суддя може задовольнити клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів.

Враховуючи викладене, з метою забезпечення заходів кримінального провадження, у виді тимчасового доступу до речей та документів, а саме: вилучення інформації абонента мобільного зв’язку, суд вважає задовольнити потреби досудового розслідування, оскільки вони виправдовують такій ступінь втручання у права особи, про які ідеться в клопотанні слідчого, погодженого з прокурором, а тому клопотання старшого слідчого, погодженого з прокурором, про тимчасовий доступ до речей і документів слід задовольнити.

Керуючись ст.ст. 159-166, 184, 372, 395 КПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

Клопотання старшого слідчого СВ Селидівського МВ ГУМВС України в Донецькій області, погодженого з прокурором, про тимчасовий доступ до речей і документів – задовольнити.

Надати дозвіл органам досудового розслідування на тимчасовий доступ та вилучення інформації абонента мобільного зв’язку IMEI 355398027691186 яка знаходиться в ПрАО «МТС Україна», що розташоване за адресою: 01015, м. Київ, вул. Лейпцигська, 15., з метою встановлення інформації про зв'язок абонента, з прив’язкою до базових станцій, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отриманні послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання, в період часу з 19.12.2014 року до 23.12.2014 року.

Виконання ухвали здійснює старший слідчий Тищенко О.В., контроль за виконанням ухвали здійснює прокурор Селидівської міжрайонної прокуратури ОСОБА_1

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає у відповідності до вимог ч. 3 ст. 309 КПК України на неї може бути подано заперечення під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя        

Джерело: ЄДРСР 77395617
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку