open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 607/7726/18

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

02 липня 2018 року суддя Галицького районного суду м. Львова Волоско І.Р., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (46013, м.Тернопіль, вул.Д.Галицького, 4/66) до Публічного акціонерного товариства «ВіЕс Банк» (79000, м. Львів, вул. Грабовського, 11), треті особи – приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_2 (79026, м. Львів, вул. Рубчака, 5), Тернопільський міський відділ ДВС головного територіального управління юстиції в Тернопільській області (46001, м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 14) про визнання виконавчого надпису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, -

в с т а н о в и в :

ОСОБА _1 звернувся до суду із позовом до ПАТ «ВіЕс Банк» (79000, м. Львів, вул. Грабовського, 11), треті особи – приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_2, Тернопільський міський відділ ДВС ГТУЮ в Тернопільській області про визнання виконавчого надпису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, з підстав викладених у фабулі позову.

       Заява оформлена відповідно до вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України.

Відповідно до вимог ч.ч.4 - 6 ст.19 ЦПК України справа підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

Клопотань, які потребують негайного вирішення, до позовної заяви не додано.

На підставі викладеного, суд приходить до висновку про те, що справа підлягає подальшому розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 19, 175-177, 184-187 ЦПК України, суддя ,-

у х в а л и в:

       відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (46013, м.Тернопіль, вул.Д.Галицького, 4/66) до Публічного акціонерного товариства «ВіЕс Банк» (79000, м. Львів, вул. Грабовського, 11), треті особи – приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_2 (79026, м. Львів, вул. Рубчака, 5), Тернопільський міський відділ ДВС головного територіального управління юстиції в Тернопільській області (46001, м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 14) про визнання виконавчого надпису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

Призначити розгляд справи в порядку спрощеного позовного, в приміщенні Галицького районного суду м. Львова за адресою: м. Львів, вул. Чоловського, буд. 2, на 09.07.2018 року на 09.30 год.

Надіслати відповідачеві копію позовної заяви з доданими до неї документами.

Відповідно до ст.178 ЦПК України, встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов – п'ятнадцять днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі.

Відповідно до ст.179 ЦПК України, встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив – п'ять днів з дня отримання копії відзиву на позов.

Відповідно до ст.180 ЦПК України, встановити відповідачу строк для подання заперечення – п'ять днів з дня отримання копії відповіді на відзив.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://gl.lv.court.gov.ua/sud1304/.

                               

       Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині оскарженню не підлягає.

               

Суддя                                                І.Р.Волоско.

Джерело: ЄДРСР 75132642
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку