open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Апеляційний суд Рівненської області

______________________________________________________________

У Х В А Л А

04 липня 2018 року                                         м.Рівне

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області у складі:

головуючого судді – Сачука В.І.,

суддів – Гладкого С.В., Іващука В.Я.,

з участю секретаря судового засідання – Коробчук А.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали за поданням голови Дубенського міськрайонного суду Рівненської області ОСОБА_1 про направлення матеріалів справи за скаргою адвоката ОСОБА_2 в інтересах Релігійної громади Свято-Успенської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви на бездіяльність слідчого та постанову про відмову у визнанні потерпілою у кримінальному провадженні №12018180040000334 до іншого суду,

В С Т А Н О В И Л А:

До Апеляційного суду Рівненської області надійшло подання голови Дубенського міськрайонного суду Рівненської області про направлення матеріалів справи за скаргою адвоката ОСОБА_2 в інтересах Релігійної громади Свято-Успенської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви на бездіяльність слідчого та постанову про відмову у визнанні потерпілою у кримінальному провадженні №12018180040000334 на розгляд іншого місцевого суду у зв’язку з неможливістю утворити новий склад суду для розгляду даної скарги.

В обґрунтування подання зазначено, що на розгляд Дубенського міськрайонного суду надійшла скарга адвоката ОСОБА_2 в інтересах Релігійної громади Свято-Успенської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви на бездіяльність слідчого та постанову про відмову у визнанні потерпілою у кримінальному провадженні №12018180040000334 від 03.04.2018. Слідчим суддею Ходак С.К. заявлено самовідвід у даному кримінальному провадженні, суддя Жуковська О.Ю, перебуває у щорічній відпустці по 19 липня 2018 року включно, а судді Ралець Р.В. справи, що надійшли за 14 днів до початку відпустки не розподіляються. Станом на 02 липня 2018 року штатна чисельність суддів Дубенського міськрайонного суду Рівненської області складається з 7 суддів, з яких 4 посади вакантні, тому неможливо утворити новий склад суду для розгляду даної скарги.

Заслухавши суддю-доповідача, колегія суддів вважає, що подання підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Як вбачається з матеріалів подання, в Дубенському міськрайонному суді Рівненської області неможливо утворити новий склад суду для розгляду даної скарги.

Згідно п.2 ч.1 ст.34 КПК України, кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду.

Враховуючи виключність даного випадку, відповідно до положень ч.2 ст.34 КПК України, питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за поданням місцевого суду або за клопотанням сторін чи потерпілого не пізніше п’яти днів з дня внесення такого подання чи клопотання, про що постановляється вмотивована ухвала.

У зв’язку з вищевикладеним, приймаючи до уваги, що Млинівський районний суд є територіально наближеним до Дубенського міськрайонного суду, тому колегія суддів вважає, що матеріали справи №559/677/18 за скаргою адвоката ОСОБА_2 необхідно передати на розгляд Млинівському районному суду.

На підставі наведеного та керуючись ст.34 КПК України, колегія суддів

У Х В А Л И Л А:

Подання голови Дубенського міськрайонного суду Рівненської області ОСОБА_1 задовольнити.

Визначити підсудність матеріалів справи №559/677/18 за скаргою адвоката ОСОБА_2 в інтересах Релігійної громади Свято-Успенської парафії Рівненської єпархії Української православної Церкви на бездіяльність слідчого та постанову про відмову у визнанні потерпілою у кримінальному провадженні №12018180040000334, Млинівському районному суду Рівненської області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

С у д д і :

_____________________ _______________________ _____________________         В.І.ОСОБА_3ОСОБА_4Іващук

Джерело: ЄДРСР 75128482
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку