open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа №587/3096/17

Головуючий у суді у 1 інстанції - ОСОБА_1

Номер провадження 11-кп/788/483/18

Суддя-доповідач - ОСОБА_2

Категорія - 39

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 липня 2018 року колегія суддів з розгляду справ та матеріалів кримінального судочинства Апеляційного суду Сумської області в складі:

головуючого -судді - Матуса В. В.,

суддів -  Філонової Ю. О., Рунова В. Ю.,

з участю секретаря судового засідання – Різниченко Н.А.,

   розглянула у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Суми кримінальне провадження за апеляційною скаргою прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_3 на вирок Сумського районного суду Сумської області від 01 лютого 2018 року, яким  

ОСОБА_4,

ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець та мешканець с. Стецьківка, Сумського району Сумської області,

вул. Озерна (Жовтнева), 77,

раніше судимий 08 серпня 2017 року за ч. 1 ст. 309 КК України до штрафу в розмірі 850 грн.,   

   визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України,

учасники судового провадження:

прокурор – Паливоди Л.В.

ВСТАНОВИЛА:

До Апеляційного суду Сумської області надійшла апеляційна скарга прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_3 в якій він просить скасувати вирок у зв’язку з неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність та невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості внаслідок м’якості і ухвалити новий вирок, яким ОСОБА_4 визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України та призначити йому покарання у виді 2 років позбавлення волі.

05 липня 2018 року до апеляційного суду надійшла заява прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_3, в якій він відмовляється від поданої ним апеляційної скарги.

Заслухавши доповідь судді, прокурора на підтримку поданої заяви, дослідивши матеріали кримінального провадження, враховуючи відсутність апеляційних скарг від інших учасників судового розгляду, колегія суддів вважає необхідним закрити апеляційне провадження.

Відповідно до ч.1 ст.403 КПК України особа, яка подала апеляційну скаргу, має право відмовитися від неї до закінчення апеляційного розгляду.

Оскільки відмова від апеляційної скарги не порушує будь-яких законних прав та інтересів сторін, та є правом особи, яка її подала, колегія суддів вважає за можливе прийняти відмову від поданої апеляційної скарги.

Відповідно до ч.2 ст.403 КПК України, якщо вирок або ухвала суду першої інстанції не були оскаржені іншими особами або якщо немає заперечень інших осіб, які подали апеляційну скаргу, проти закриття провадження у зв'язку з відмовою від апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції своєю ухвалою закриває апеляційне провадження.

Зважаючи на те, що від інших учасників процесу апеляційні скарги та заперечення проти закриття провадження не надходили, подальше провадження у даному кримінальному провадженні належить закрити.

На підставі викладеного та керуючись ст. 403 КПК України, колегія суддів апеляційного суду, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційне провадження за апеляційною скаргою прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_3 на вирок Сумського районного суду Сумської області від 01 лютого 2018 року, яким ОСОБА_4, визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, закрити.

Ухвала може бути оскаржена до Верховного Суду на протязі 3-х місяців з дня її проголошення.

СУДДІ:

ОСОБА_2       ОСОБА_5.        ОСОБА_6.

Джерело: ЄДРСР 75125850
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку