open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 490/4246/18

н\п 6/490/279/2018

                                    Центральний районний суд м. Миколаєва

У Х В А Л А

12 червня 2018 року Центральний районний суд м. Миколаєва в складі:

головуючого-судді Черенкової Н.П.

при секретарі - Сасік Я.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Миколаєві подання державного виконавця Центрального відділу державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_1, про привід боржника ОСОБА_2, -

                                               ВСТАНОВИВ:

Державний виконавець Центрального відділу державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області ОСОБА_3 звернувся до суду з даним поданням, в якому просив оголосити привід боржника ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, остання відома адреса проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2, посилаючись на те, що на примусовому виконанні Центрального ВДВС м. Миколаїв ГТУЮ у Миколаївській області знаходиться виконавче провадження по виконанню виконавчого листа, виданого Заводським районним судом міста Миколаєва 15.08.2014 року, про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_4 аліментів на утримання доньки Яни, 23.03.2006 р.н, у розмірі ? частини всух видів доходів, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 03.07.2014 р. до повноліття дитини.

В обгрунтування вимог подання державний викоеавець вказав, що про відкриття виконавчого провадження боржник повідомлений належним чином, прийняті державним виконавцем заходи щодо його розшуку не мали позитивного результату, майна та доходів боржника не виявлено, боржник на виклики державного виконавця не з'являється, за відомим місцем мешкання двері ніхто не відчиняє, таким чином місце проживання боржника не відомо. Станом на 01.03.2018 року сума боргу по аліментам становить 53158,21 грн. Оскільки дійсне місце знаходження, місце роботи боржника не відомі, рішення суду божником в добровільному порядку не виконується, державний виконавець просив суд оголосити його привід.

В судове засідання державний виконавець, заінтересована особа та боржник не з'явились, про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином.

Суд вважає можливим розглянути дане подання у їх відсутності на підставі доказів, наявних в матеріалах.

Суд, вивчивши подання, дослідивши його матеріали у сукупності, вважає, що воно підлягає задоволенню, виходячи із наступних підстав.

Відповідно до ч.1, ч.2 ст. 438 ЦПК України  привід боржника оголошуються за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника або дитини чи місцезнаходженням їхнього майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача.

Суд розглядає подання виконавця протягом десяти днів.

Відповідно до ч.1 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження», виконавець зобов'язаний вживати передбачених цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.

В провадженні Центрального ВДВС м. Миколаїв ГТУЮ у Миколаївській області перебуває виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа, виданого Заводським районним судом міста Миколаєва 15.08.2014 року, про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_4 аліментів на утримання доньки Яни, 23.03.2006 р.н, у розмірі ? частини всух видів доходів, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 03.07.2014 р. до повноліття дитини (виконавче провадження № 44563212).

Боржник рішення суду не виконує, в зв'язку з чим утворилась заборгованість по аліментам, яка станом на 01.03.2018 року становить 53158,21 грн.

Із акту державного виконавця від 27.02.2018 року вбачається, що боржник за адресою, вказаною у виконавчому провадженні, не проживає.

Таким чином, оскільки боржник за останнім відомим місцем проживання не проживає, дійсне місце роботи та проживання не відомі, рішення суду боржник не виконує, місце знаходження його майна не відомо, то суд приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню.

На підставі вищевикладеного та, керуючись ст. 438 ЦПК України, ст. 42 Закону України «Про виконавче провадження», суд, -

                                               УХВАЛИВ:

Подання - задовольнити.

Оголосити привід боржника ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП: НОМЕР_1, остання відома адреса проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2

Копію ухвали направити для виконання в Центральний ВП ГУНП в Миколаївській області, в Центральний ВДВС м. Миколаїв - для відома.

Ухвала може бути оскаржена у порядку та строки, передбачені ст.ст. 354-355 ЦПК України.

Суддя                                 Н.П. Черенкова

Джерело: ЄДРСР 75121810
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку