open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

                                                           

СВАЛЯВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 306/1352/18

Провадження № 2/306/503/18

Рядок статзвіту № 57

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

02 липня 2018 року                 м. Свалява

Суддя Свалявського районного суду Закарпатської області Ганчак Л.Ф., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 (мешк.: 89300, м. Свалява, вул. З.Космодем»янської,4/5 Закарпатської області, ІН НОМЕР_1, засоби зв»язку відсутні) до Свалявської державної нотаріальної контори ( 89300, м.Свалява, вул. Духновича, 2 , код ЄДРПОУ 02883995), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_2 (мешк.: 89300, м. Свалява, вул. З.Космодем»янської,4/5 Закарпатської області, ІН невідомий, засоби зв»язку відсутні) про скасування обтяження на майно,

                                        В С Т А Н О В И В:

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб’єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду. Відповідно до ч. 1 ст. 30 ЦПК України до даного позову застосовується виключна підсудність, оскільки спір виник з приводу нерухомого майна. Отже, справа підсудна Свалявському районному суду Закарпатської області.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.

Відповідно до ч. 4 ст. 274 ЦПК України зазначена справа не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження, оскільки наявний спір щодо спадкування, тому справу слід розглядати за правилами загального позовного провадження.

 Позивачем до позовної заяви не додано заяв чи клопотань, які потребують вирішення без виклику сторін під час відкриття провадження.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 30, 187-192, 260, 261,274, 353 ЦПК України, суддя,

П О С Т А Н О В И В :

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (мешк.: 89300, м. Свалява, вул. З.Космодем»янської,4/5 Закарпатської області, ІН НОМЕР_1, засоби зв»язку відсутні) до Свалявської державної нотаріальної контори ( 89300, м.Свалява, вул. Духновича, 2 , код ЄДРПОУ 02883995), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_2 (мешк.: 89300, м. Свалява, вул. З.Космодем»янської,4/5 Закарпатської області, ІН невідомий, засоби зв»язку відсутні) про скасування обтяження на майно .

Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче судове засідання у справі, яке проводити в приміщенні Свалявського районного суду Закарпатської області о 10 год.10 хв. 20 липня 2018 року.

Встановити відповідачу строк п'ятнадцять днів з дня вручення йому копії цієї ухвали, протягом якого він має право подати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України. Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи копію відзиву та доданих до нього документів та надати суду відповідні докази та документи, передбачені п.1, п. 2 ч. 5 ст. 178 ЦПК України.

Роз'яснити відповідачу, що в разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Роз'яснити, що відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк, встановлений, для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов до позивача.

Встановити позивачу строк три дні з дня отримання копії відзиву, протягом якого він має право подати до суду відповідь на відзив, з дотриманням вимог  ст. 179 ЦПК України. Одночасно з поданням суду відповіді на відзив позивач зобов'язаний її копію надіслати іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу строк три дні з дня отримання відповіді на відзив, протягом якого він має право подати суду заперечення, передбачене статтею 180 ЦПК України, до якого застосовуються правила, встановлені частинами третьою-п'ятою ст. 178 ЦПК України. Копію заперечення і додатків до нього одночасно з поданням його суду відповідач повинен надіслати іншим учасникам справи.

Повідомити учасників справи про час, дату та місце судового засідання, шляхом надіслання їм копії цієї ухвали, з врахуванням вимог ч. 5 ст. 128 ЦПК України, роз'яснивши сторонам наслідки їх неявки в судове засідання, передбачені ст. 223 ЦПК України.

Відповідачу разом з копією цієї ухвали надіслати копію позовної заяви та копії доданих до неї матеріалів.

Копію ухвали надіслати учасникам справи за правилами, передбаченими ст. 272 ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - e-mail inbox@sv.zk.court.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області в частині визначення підсудностічерез Свалявський районний суд Закарпатської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає

СУДДЯ СВАЛЯВСЬКОГО

РАЙОННОГО СУДУ:

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОСОБА_3

Джерело: ЄДРСР 75115956
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку