open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

242/3170/18

1-в/242/425/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

щодо вирішення питання про умовно-дострокове звільнення

03 липня 2018 року

місто Селидове

Селидівський міський суд Донецької області

у складі головуючого судді Черкова В.Г. при секретарі Кідрон О.М, розглянувши подання щодо умовно-дострокового звільнення від відбуття покарання

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Лозоватка Шполянського району Черкаської області. Засуджений 17.11.2015 р. Великоновосілківським районним судом Донецької області за ст.185 ч.3, 71 КК України до 3 років 6 місяців позбавлення волі. Ухвала Селидівського міського суду Донецької області від 18.04.2016 р. залік з 17.11.2015 р. по 18.12.2015 р. Початок строку 17.11.2015 р., кінець строку - 16.04.2019 р. Відбув 3/4 строку, не відбутий строк - 09 місяців 13 днів,

де

сторонами є: особа, яка звертається з поданням - начальник Селидівської ВК № 82 Чуєв О.І., прокурор Новіков В.С.; засуджений ОСОБА_1,-

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшло подання начальника державної установи «Селидівська виправна колонія (№ 82)» про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_1

Відповідно до ст. 81 КК України, до осіб, що відбувають покарання у вигляді позбавлення волі, може бути застосоване умовно-дострокове звільнення від відбування покарання. Особу може бути умовно-достроково звільнено повністю або частково і від відбування додаткового покарання.

Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване, якщо засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим:1) не менше половини строку покарання, призначеного судом за злочин невеликої або середньої тяжкості, крім корупційних злочинів, а також за необережний тяжкий злочин;2) не менше двох третин строку покарання, призначеного судом за корупційний злочин середньої тяжкості, умисний тяжкий злочин чи необережний особливо тяжкий злочин, а також у разі, якщо особа раніше відбувала покарання у виді позбавлення волі за умисний злочин і до погашення або зняття судимості знову вчинила умисний злочин, за який вона засуджена до позбавлення волі;3) не менше трьох чвертей строку покарання, призначеного судом за умисний особливо тяжкий злочин, а також покарання, призначеного особі, яка раніше звільнялася умовно-достроково і знову вчинила умисний злочин протягом не відбутої частини покарання.

Судом встановлено що є підстави для умовно-дострокового звільнення засудженого.

Зазначені обставини встановленні з документів в матеріалах справи.

Так, судом встановлено, що ОСОБА_1 засуджений за вчинення тяжкого злочину. Відбув 3/4 призначеного строку покарання.

03.03.2016 р. прибув до ДУ «Селидівська виправна колонія № 82» Донецької області, де характеризується позитивно. Приймає активну участь по виконанню роботи з благоустрою установи, за що має 7 заохочень правами начальника установи. Режим утримання не порушував, стягнення не має.

Враховуючи вищевикладене суд вважає, що подання обґрунтоване та підлягає задоволенню, оскільки засуджений своєю поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення.

Керуючись ст. 372 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Подання задовольнити.

Звільнити умовно-достроково засудженого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, від подальшого відбуття покарання за вироком Великоновосілківського районного суду Донецької області від 17.11.2015 р. на дев'ять місяців тринадцять днів.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, вважається що ухвала суду не набрала законної сили. Апеляційна скарга подається на ухвалу через Селидівський міський суд Донецької області протягом семи днів з дня її оголошення. Для особи, яка перебуває під вартою, строк подачі апеляційної скарги обчислюється з моменту вручення їй копії судового рішення. Якщо ухвалу суду було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 75115300
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку