open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 161/7384/18

Номер провадження: 3/161/2182/18

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м.Луцьк                                                                        02 липня 2018 року

Суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Плахтій І.Б., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, РНОКП невідомий,

- за ч.1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА _1, 07 березня 2018 року, близько 23 год. 00 хв., перебуваючи в будинку по місцю свого проживання, що по вулиці Гоголя, 2/2, в місті Луцьку Волинської області, вчинив насильство в сім’ї відносно своєї дружини ОСОБА_2, а саме: висловлювався в її адресу нецензурними словами, чим заподіяв шкоду її психічному здоров’ю та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 173-2 КУпАП.

На призначений судом розгляд справи 02.07.2018 року ОСОБА_1 не з’явився, будь-яких заяв чи клопотань не подавав.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення повністю стверджена дослідженими в судовому засіданні: протоколом про адміністративне правопорушення серії ГП №692300, заявою та письмовими поясненнями ОСОБА_2, висновком по заяві ОСОБА_2, та довідкою УПП у місті Луцьку.

Однак, відповідно до ч.2 ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ГП №692300 від 02.04.2018 року вбачається, що правопорушення передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП ОСОБА_1 вчинив 07 березня 2018 року, а матеріали справи щодо нього надійшли в суд з Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області лише 05.06.2018 року.

Відповідно до ст. 268 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення справи.

З огляду на вимоги ст. 268 КУпАП, до закінчення строку накладення стягнення сповістити ОСОБА_1 належним чином про дату, час та місце розгляду справи не виявилось можливим.

Відповідно до вимог п. 7 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у випадку закінчення на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КУпАП.

Таким чином, ОСОБА_1 слід визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, однак провадження в справі слід закрити в зв'язку із закінченням передбачених ст. 38 КУпАП строків накладення адміністративного стягнення.

Керуючись ст. 38, 221, 247, 284, 287, 294 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА _1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

Провадження в справі закрити у зв`язку з закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КУпАП.

Постанова може бути оскаржене до Апеляційного суду Волинської області шляхом подання апеляційної скарги через Луцький міськрайонний суд Волинської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя Луцького міськрайонного суду                                                І.Б. Плахтій

Джерело: ЄДРСР 75113778
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку