open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 484/873/18

Провадження № 2-н/484/108/18

УХВАЛА

про витребування доказів

21 березня 2018 року                                                                                                         м. Первомайськ

Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Маржина Т.В., ознайомившись із заявою Комунального підприємства «Первомайський міський водоканал» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за водопостачання зі ОСОБА_1 в сумі 10 561 грн. 31 коп., –

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває цивільна справа за заявою Комунального підприємства «Первомайський міський водоканал» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за водопостачання зі ОСОБА_1 в сумі 10 561 грн. 31 коп. та судового збору.

Після надходження заяви згідно до ч. 5 ст. 165 ЦПК України суд звернувся до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи - боржника.

З інформації, наданої виконавчим комітетом Первомайської міської ради Миколаївської області за вих. 1840/03.01-26 від 07.03.2018 року, вбачається що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, змінила прізвище на Лівітчук.

Згідно відповіді Первомайського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області від 21.03.2018 року № 779/15.24-4.8 вбачається, що актовий запис про шлюб на громадянку ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 складений Центральним відділом ДРАЦС реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції.

З метою забезпечення повного, об’єктивного розгляду справи, з’ясування обставин, які мають істотне значення для вирішення справи по суті, дотримання строків розгляду справи, суд вважає за необхідне витребувати з Центрального відділу ДРАЦС реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції, копію актового запису про шлюб ОСОБА_1.

Керуючись ст. 84 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Зобов’язати Центральний відділ ДРАЦС реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції у строк до 10.04.2018 року надати Первомайському міськрайонному суду Миколаївської області (суддя Маржина Т.В.) належним чином завірену копію актового запису про шлюб ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Роз’янити, що відповідно до ч. 7-9 ст. 84 ЦПК України особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобовязані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом пяти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.

Відповідно до ч. 1 ст. 146 ЦПК України у разі неподання письмових, речових чи електронних доказів, що витребувані судом, без поважних причин або без повідомлення причин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів державним виконавцем для дослідження судом.

Роз’яснити, що відповідно до ч. 1 ст. 148 ЦПК України за невиконання ухвали з відповідальної особи може бути стягнуто штраф в дохід державного бюджету у сумі від 0,3 до 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ:

Джерело: ЄДРСР 72857266
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку