open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
Справа № 485/1272/17
Моніторити
emblem
Справа № 485/1272/17
Вирок /23.01.2018/ Верховний Суд Постанова /21.02.2020/ Касаційний цивільний суд Верховного Суду Ухвала /12.07.2019/ Касаційний цивільний суд Верховного Суду Постанова /29.05.2019/ Миколаївський апеляційний суд Постанова /29.05.2019/ Миколаївський апеляційний суд Ухвала /23.05.2019/ Миколаївський апеляційний суд Ухвала /14.05.2019/ Миколаївський апеляційний суд Ухвала /13.05.2019/ Миколаївський апеляційний суд Рішення /21.03.2019/ Снігурівський районний суд Миколаївської області Рішення /21.03.2019/ Снігурівський районний суд Миколаївської області Ухвала /07.02.2019/ Снігурівський районний суд Миколаївської області Ухвала /21.11.2018/ Снігурівський районний суд Миколаївської області Ухвала /23.10.2018/ Снігурівський районний суд Миколаївської області Ухвала /21.03.2018/ Снігурівський районний суд Миколаївської області Ухвала /31.08.2017/ Снігурівський районний суд Миколаївської області

Справа №485/1272/17

Провадження № 2/485/50/18

У Х В А Л А

21 березня 2018 року м.Снігурівка

Суддя Снігурівського районного суду Миколаївської області Кобзар Ю.Ю., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 із залученням третьої особи – служби у справах дітей Дніпровської районної державної адміністрації у місті Києві про позбавлення батьківських прав, -

В С Т А Н О В И В:

До Снігурівського районного суду Миколаївської області на розгляд надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав на підставі ст. 164 СК України.

31.08.2017 року ухвалою судді Снігурівського районного суду Миколаївської області у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав відкрито провадження та призначено проведення судового засідання в режимі відео конференції з Дніпровським районним судом міста Києва.

Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями, зазначена цивільна справа передана на розгляд судді Кобзарю Ю.Ю.

Відповідно до п. 9 ч.1 Перехідних положень ЦПК України, справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

У зв’язку із цим, беручі до уваги зазначені перехідні положення, є необхідність розпочати розгляд справи зі стадії підготовчого провадження.

Викладене свідчить, що позовну заяву можливо прийняти до свого провадження, призначивши підготовче судове засідання.

У зв’язку з тим, що відповідач утримується в установі виконання покарань та позивач ставить питання про позбавлення його батьківських прав, безпосередня участь позивача у судовому засіданні є обов’язковою.

Керуючись ст. ст. 189, 260, 261 ЦПК України, п.9 ч.1 розділу ХІІІ ЦПК України, -

П О С Т А Н О В И В:

Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 із залученням третьої особи – служби у справах дітей Дніпровської районної державної адміністрації у місті Києві про позбавлення батьківських прав.

Призначити підготовче судове засідання на 12.04.2018 року о 10 годині 00 хвилин у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області.

Повідомити сторони про день та час підготовчого судового засідання.

Направити копію ухвали позивачу, відповідачу та третій особі.

Визнати явку позивача у судове засідання до Снігурівського районного суду Миколаївської області обов’язковою.

Направити відповідачу повістку та копію ухвали через адміністрацію установи виконання покарань.

Підготовче судове засідання проводити за участю відповідача в режимі відеоконференції з ДУ «Київський слідчий ізолятор».

Роз’яснити відповідачу, що він, відповідно до ст. 191 ч. 1 ЦПК України, має право надіслати суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, а також позивачу, іншим відповідачам, а також третім особам - копію відзиву та доданих до нього документів.

У разі надіслання відзиву, згідно ст. 178 ч. 4, 5 ЦПК України зобов’язати відповідача надіслати (надати) копію відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду із  наданням документів, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу строк подачі відзиву на позов - п’ятнадцять днів з дня вручення ухвали.

Роз'яснити відповідачу, що у випадку ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд згідно вимог ст. 178 ч. 8 та ст. 191 ч. 2 ЦПК України, має право вирішити справу (спір) за наявними матеріалами.

Роз’яснити позивачу, що у разі отримання від відповідачів відзиву на позов він має право подати на нього відповідь у строк п’ять днів з дня отримання із обов’язковим надісланням (наданням) копії відповіді та доданих до неї документів іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відповіді до суду із наданням документів, що підтверджують надіслання (надання) відповіді і доданих до неї доказів іншим учасникам справи.

Роз’яснити третій особі у справі, що відповідно до ст. 192 ЦПК України у строк, встановлений судом в ухвалі про відкриття провадження у справі або ухвалі, постановленій у підготовчому засіданні (якщо третіх осіб було залучено у підготовчому засіданні), треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору, мають право подати письмові пояснення щодо позову або відзиву до закінчення підготовчого провадження.

Згідно ст. 199 ч. 1 ЦПК України відповідач може подати заперечення на відповідь позивача на відзив.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою сторінки http://sn.mk.court.gov.ua

Суддя: Ю.Ю. Кобзар

Джерело: ЄДРСР 72857209
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку