open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
825/2213/14

                                                  

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

(вступна та резолютивна частини)


31 липня 2014 року                                        м. Чернігів                              Справа №  825/2213/14

          Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:

          головуючого судді                                        Лобана Д.В.,

          за участі секретаря                                        Тищенко М.В.,


          розглянувши у відкритому судовому засіданні, без фіксування його за допомогою звукозаписувального технічного засобу в порядку ст. 41 КАС України, в приміщенні суду справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Городнянському районі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області  до  сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Агроінтертрейдінг" про стягнення податкового боргу , -


ВСТАНОВИВ:


Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов’язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Керуючись ст.ст. 122, 158 - 163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -


ПОСТАНОВИВ:


Адміністративний позов Державної податкової інспекції у Городнянському районі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, - задовольнити.

Стягнути з відкритих рахунків сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Агроінтертрейдінг" (код 38038549, 15125, вул. Цимбаліста, буд. 67, Чернігівська область, Городнянський район, с. Мощенка) податковий борг по орендній платі за землю в сумі 12833 (дванадцять тисяч вісімсот тридцять три) грн 95 коп. на р/р 33216812700122, отримувач: Місцевий бюджет Мощенської с/р, код платежу 13050200, код отримувача 37715958, МФО 853592, ГУДКСУ в Чернігівській області.

Стягувач: Державна податкова інспекція у Городнянському районі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області (код 38232577, 15100, Чернігівська область, м. Городня, вул. Леніна, буд. 4).           

Відповідно до ст. ст. 186, 254 КАС України апеляційна скарга подається через Чернігівський окружний адміністративний суд, а її копія надсилається апелянтом до суду апеляційної інстанції, протягом десяти днів з дня проголошення постанови, а у разі проголошення її вступної та резолютивної частин, або прийняття її у письмовому провадженні – протягом десяти днів з дня отримання її копії. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано, або її подано з пропуском строку, у поновленні якого було відмовлено, а у разі вчасного подання апеляційної скарги, з набранням законної сили рішенням апеляційної інстанції, якщо оскаржувану постанову не скасовано.

Сторони можуть отримати копію постанови суду 06 серпня 2014 року після 16:00 год.


Суддя                                                                                          Д.В. Лобан

Джерело: ЄДРСР 72778211
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку