open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 405/757/18

1-кс/405/360/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12.03.2018 року слідчий суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Плохотніченко Л.І., за участю секретаря Погрібної А.А., розглянувши клопотання старшого слідчого з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області ОСОБА_1, у кримінальному провадженні за №32018120010000002, про надання тимчасового доступу до речей і документів, -

ВСТАНОВИВ:

слідчий за погодженням з прокурором звернувся до суду з вищевказаним клопотанням, в обґрунтування якого зазначив, що в провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Кіровоградській області перебуває кримінальне провадження №32018120010000002 від 19.01.2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 205 КК України.

Відповідно до матеріалів Державної служби фінансового моніторингу України встановлено, що невстановлені особи з метою прикриття незаконної діяльності створили юридичні особи: ТОВ «Голтеск» (код 39589609, м.Кропивницький, вул. 40 Років України, 40) та ПП «Кіровоградський завод «Метиз» (код 36654109, м.Кропивницький, вул.Генерала Родимцева, 106а) банківські рахунки яких в подальшому використовували для переведення безготівкових коштів у готівку.

Так, в період з 07.04.2015 по 15.11.2017 роки з рахунків ТОВ «Голтеск» та ПП «Кіровоградський завод «Метиз» відкриті в Кіровоградському РУ ПАТ КБ «Приватбанк» та ПАТ «Сбербанк», через каси вищевказаних банківських установ в м. Кропивницькому, громадянами ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 проведені операції із зняття готівкових коштів на загальну суму 140,44 млн. грн.

Для здійснення своєї господарської діяльності підприємство ТОВ "Голтеск" використовувало розрахунковий рахунок № 26051001014275 (українська гривня) від 08.09.2017, відкриті в АТ «КІБ» ( МФО 322540).

З викладених в клопотанні підстав слідчий просить його задовольнити.

Слідчий в судове засідання не з’явився, надав до суду заяву, в якій просить провести розгляд клопотання у його відсутність.

Представник АТ «КІБ» у судове засідання не з’явився, про дату та час судового засідання повідомлений належним чином, причини неявки до суду не повідомив.

Вивчивши матеріали клопотання, слідчий суддя дійшов до наступних висновків.

Встановлено, що в провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Кіровоградській області перебуває кримінальне провадження №32018120010000002 від 19.01.2018року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 205 КК України.

Відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд розглядає клопотання за участю сторони кримінального провадження, яка подала клопотання, та особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, крім випадків, передбачених частиною другою цієї статті. Неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання.

Статтею 159 КПК України визначено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до п. 4 ч. 2 ст.160 КПК України, у клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів зазначається зокрема: підстави вважати, що речі і документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи.

Вивчивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що документи до яких слідчий просить отримати доступ знаходяться у володінні АТ «КІБ», мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні і можуть бути використані як докази, іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів є неможливо, а тому існує необхідність у наданні тимчасового доступу до речей і документів, а клопотання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.159-166, 309, 372 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

клопотання слідчого – задовольнити.

Надати старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області ОСОБА_1, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області ОСОБА_5, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області ОСОБА_6, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області ОСОБА_7, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області ОСОБА_8, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області ОСОБА_9 до наступних речей і документів по розрахунковому рахунку ТОВ "Голтеск" № 26051001014275 (українська гривня) від 08.09.2017, відкритого в АТ «КІБ» ( МФО 322540), що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Воровського, 6, за період з 01.01.2015 року по 31.12.2017 рік, а саме:

–електронних документів перетворених електронними засобами у візуальну форму скопійовані на магнітний носій та роздруковані на паперовому носії про рух коштів з по-секундною реєстрацією із зазначенням часу проведення платежів (дат, годин, хвилин, секунд), призначення платежу, розшифровкою кореспондентів (назва, код ЄДРПОУ, номер рахунку, назва банку, МФО банку), розшифровкою кредитових та дебетових оборотів, з вхідним та вихідним залишком за кожен операційний день, загальним обсягом кредитових та дебетових оборотів по рахунках;

–електронних документів протоколів обліку інформації системи «Клієнт-Банк» перетворених електронними засобами у візуальну форму і роздрукованих на паперовому носії, з відображенням ІР-адреси з якої вказаний клієнт користувався Інтернетом і при цьому надсилав до банку платіжні документи, а також порядковий номер транзакції на сервері банку (ID), ім’я користувача (логін -USERED), операційна система клієнта (OS), програмне забезпечення за допомогою якого здійснюється з’єднання клієнта з системою, тобто клієнтська програма банківської установи (BROWSER);

–заяв про відкриття (закриття) рахунків, договорів розрахунково-касового обслуговування рахунків, корінців повідомлень від платника податків про відкриття рахунку в установі банку, рішень засновників та наказів про призначення посадових осіб, довідок про взяття на облік платника податків, страхового свідоцтва, статутних документів, копій паспортів засновників та директорів підприємства, копій довідок фізичних осіб платників податків, довідки форми 4-ОПП, наказів (розпоряджень) про призначення директорів;

–договорів про порядок проведення електронних платежів за допомогою системи „Клієнт-Банк”;

–заяв на встановлення системи „Клієнт-Банк”, актів інсталяції системи Інтернет-Клієнт-Банк, регенерації ключів, акт виконаних робіт, яким підтверджено факт встановлення системи Клієнт-Банк та передачі банком електронного шифру (ключа) уповноваженому представнику підприємства з зазначенням адрес, в т.ч. електронних, та телефонів за якими встановлено та через які здійснювався зв’язок з сервером банку по вказаних рахунках, акти регенерації ключів;

–довіреності на осіб, які мають право отримувати як на паперовому носії так і в електронному вигляді відомості, інформацію про рух коштів по рахунку, отримувати готівкові кошти, чекові книжки;

–карток із зразками підписів та відбитку печатки ТОВ «Голтеск», що діяли на протязі періоду з моменту відкриття рахунку, а також наявні копії паспортів осіб, яким надано право підпису та розпорядження коштами підприємства;

–платіжних доручень, в т.ч. на сплату податків, зборів, обов’язкових платежів по рахунку;

–заяв на видачу готівки;

–заяв на отримання чекових книжок по рахунках ТОВ «Голтеск»;

–чеків на отримання готівкових коштів та платіжних доручень по ТОВ «Голтеск»;

–договорів поворотної (безповоротної) фінансової допомоги (позики) наданих чи отриманих ТОВ «Голтеск».

Строк дії ухвали до 12.04.2018 року.

Роз'яснити, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Леонід Іванович Плохотніченко

Джерело: ЄДРСР 72771977
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку