open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 550/218/18

Провадження № 2/550/101/18

У Х В А Л А

про прийняття справи до розгляду

та відкриття провадження у справі

14 березня 2018 року смт.Чутове

Суддя Чутівського районного суду Полтавської області Антонов А.А., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Войнівської сільської ради Чутівського району Полтавської області про визначення додаткового строку для прийняття спадщини, -

в с т а н о в и в :

Позивач звернувся до суду із зазначеним позовом.

Перешкод для прийняття позовної заяви не має.

Справа підсудна Чутівському районному суду Полтавської області.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175 - 177 ЦПК України.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Відповідно до вимог ст.ст. 19, 274 ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 19, 175-180, 182, 183, 187, 189, 190, 260 ЦПК України, суддя, -

у х в а л и в :

Прийняти до розгляду позовну заяву та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Войнівської сільської ради Чутівського району Полтавської області про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.

Справу розглянути за правилами загального позовного провадження.

Справу призначити до підготовчого судового розгляду на 09 год. 12 квітня 2018 р., яке провести в залі судових засідань в приміщенні Чутівського районного суду Полтавської області за адресою смт. Чутове Полтавської області, вул. Набережна, 15.

Справа буде розглядатись судом у складі судді Антонова А.А. одноособово.

Копію даної ухвали направити позивачу.

Копію даної ухвали одночасно з копією позовної заяви та з копіями доданих до неї документів направити відповідачу.

Відповідач, відповідно до вимог ст. 178 ЦПК України, має право не пізніше 15 днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження подати (надіслати) до суду відзив на позов та всі письмові та електронні докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, учасникам справи та суду, одночасно подавши (надіславши) суду підтвердженням направлення позивачу копії відзиву та доданих до нього документів.

Роз'яснити відповідачу що він, відповідно до вимог ст. 193 ЦПК України, має право пред'явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

Встановити позивачу строк – 3 дні із дня отримання відзиву, протягом якого він має право, відповідно до вимог ст. 179 ЦПК України, подати (надіслати) відповідь на відзив з викладенням своїх пояснень, міркувань і аргументів щодо наведених відповідачем у відзиві заперечень і мотивів їх визнання або відхилення та відповідні докази, відповідачу та суду, одночасно подавши (надіславши) суду підтвердженням направлення відповідачу копії відповіді на відзив та доданих до неї документів.

Встановити відповідачу строк – 3 дні із дня отримання відповіді на відзив, протягом якого він має право, відповідно до вимог ст. 180 ЦПК України, надати (надіслати) заперечення з викладенням своїх пояснень, міркувань і аргументів щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотивів їх визнання або відхилення та відповідні докази, позивачу та суду, одночасно надавши (надіславши) суду підтвердженням направлення позивачу копії заперечення та доданих до неї документів.

Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява, відзив на позовну заяву (відзив), відповідь на відзив, заперечення) є правом учасників справи. У разі ненадання учасником справи заяви по суті справи у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Письмові докази подаються відповідно до вимог ст. 95 ЦПК України.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою http://court.gov.ua/fair/sud1630/.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області протягом 15 днів з дня її ухвалення лише щодо недотримання правил підсудності, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А. А. Антонов

Джерело: ЄДРСР 72745861
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку