open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 369/851/18

Провадження №1-кс/369/211/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.01.2018 року м. Київ

Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі слідчого судді Ковальчук Л.М., при секретарі Рябець А.В., розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання старшого слідчого Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до речей і документів, за матеріалами кримінального провадження № 12017110200003176 від 29 травня 2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, -

В С Т А Н О В И В:

До суду звернувся слідчий слідчого відділу Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області старший лейтенант поліції ОСОБА_1 з клопотанням, погодженим прокурором Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області ОСОБА_2. про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні №12017110200003176 від 29 травня 2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

В своєму клопотанні слідчий просив надати слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до документів (інформації) у паперовому та електронному вигляді, які перебувають у володінні ПрАТ «Київстар» про здійснення дзвінків та відправку SMS-повідомлень з номера оператора мобільного зв’язку ПрАТ «Київстар», + 38068-595-58-05 в період з 00:00 27 травня 2015 року по 00:00 01 квітня 2016 року, із зазначенням адрес розташування базових станцій, типу з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, нульові з’єднання, SMS, MMS, GPRS, переадресація); дати, часу та тривалості з’єднання, ідентифікаційних ознак кінцевого терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку (абонент Б) з’єднання нульової тривалості; відомостей про абонента (за наявності контрактної угоди), з можливістю вилучення даної інформації.

Клопотання розглядалось у відсутність представників ПрАТ«Київстар» з метою унеможливлення знищення або переховування вказаних у клопотанні документів.

У відповідності до вимог ст. 131 Кримінального процесуального кодексу України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження, а заходами забезпечення кримінального провадження є в тому числі тимчасовий доступ до речей, документів.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Судом встановлено, що в провадженні слідчого відділу Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області перебуває кримінальне провадження за № 12017110200003176 від 29 травня 2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України

Вивчивши клопотання, документи, якими воно обґрунтовується, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявленого слідчим клопотання та необхідність його задоволення, оскільки слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що вказані ним документи перебувають у розпорядженні ПрАТ«Київстар», і мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, відомості, що містяться у зазначених документах, можуть бути використані як докази під час судового розгляду, а також неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою вказаних вище речей та документів.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 131, 159-164, 309 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В:

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому СВ Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_1, оперуповноваженому ВКП Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області ОСОБА_3, або іншим оперуповноваженим ВКП Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області на тимчасовий доступ до документів (інформації) у паперовому та електронному вигляді, які перебувають у володінні ПрАТ «Київстар» (адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53) про здійснення дзвінків та відправку SMS-повідомлень з номера оператора мобільного зв’язку ПрАТ «Київстар», + 38068-595-58-05 в період з 00:00 27 травня 2015 року по 00:00 01 квітня 2016 року, із зазначенням адрес розташування базових станцій, типу з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, нульові з’єднання, SMS, MMS, GPRS, переадресація); дати, часу та тривалості з’єднання, ідентифікаційних ознак кінцевого терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку (абонент Б) з’єднання нульової тривалості; відомостей про абонента (за наявності контрактної угоди), з можливістю вилучення даної інформації.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів, слідчий суддя, суд, за клопотанням сторони кримінального провадження якій надано право на доступ до документів, має право на постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Ухвала діє протягом одного місяця.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Л.М. Ковальчук

Джерело: ЄДРСР 71779607
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку