open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Номер провадження: 22-ц/785/9692/17

Номер справи місцевого суду: 522/18887/15-ц

Головуючий у першій інстанції ОСОБА_1

Доповідач Ващенко Л. Г.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

22.12.2017 року м. Одеса

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області  Ващенко Л.Г., вивчивши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_2 на заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 26 листопада 2015 року у справі за позовом публічного акціонерного товариства акціонерний банк «Порто-Франко» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в акціонерному банку «Порто – Франко» ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИЛА:

Заочним рішенням Приморського районного суду м. Одеси від 26.11.2015 року позов ПАТ АБ «Порто – Франко» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АБ «Порто-Франко» ОСОБА_3 задоволено.

Ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 13.11.2017 р. заяву ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення суду від 26.11.2015 р. залишено без задоволення.

22.11.2017 року, у строки, встановлені ст. 294 ч.1 ЦПК України в редакції 2004 року, відповідач подав апеляційну скаргу на заочне рішення суду від 26.11.2015 року.

Апеляційна скарга підписана представником відповідача – адвокатом ОСОБА_4 На підтвердження повноважень до апеляційної скарги додано ордер адвоката, витяг з угоди про надання правової допомоги від 28.11.2017 року, копія оскаржуваного заочного рішення суду від 26.11.2017 року та ухвали суду від 13.11.2017 р., копія паспорту відповідача, а також копія апеляційної скарги із додатками для позивача.

За подачу апеляційної скарги на рішення суду від 26.11.2015 року сплачено судовий збір у розмірі 1339,80 гривень, що відповідає вимогам ст.4 ч.2 п.1 п.6 Закону України «Про судовий збір».

Про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу. Питання про відкриття апеляційного провадження у справі вирішується не пізніше п’яти днів з дня надходження апеляційної скарги.

Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. Відзив на апеляційну скаргу має містити: найменування суду апеляційної інстанції; ім’я (найменування), поштову адресу особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу, а також номер засобу зв’язку, адресу

електронної пошти, за наявності; обґрунтування заперечень щодо змісту і вимог апеляційної скарги; у разі необхідності - клопотання особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу; перелік матеріалів, що додаються. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції. До відзиву додаються докази

надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам

справи (ст. 360 ЦПК України).

Керуючись ст. ст. 354, 356, 359, 360 ЦПК України, суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області, -

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 26 листопада 2015 року.

Зупинити дію оскаржуваного судового рішення - заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 26 листопада 2015 року.

Направити ПАТ «Порто – Франко» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АБ «Порто-Франко» ОСОБА_3 копію апеляційної скарги і запропонувати позивачу у строк до 11 січня 2018 року надати суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам ст. 360 ЦПК України.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття і оскарженню у касаційному порядку не підлягає.

Суддя апеляційного суду Одеської області Л.Г. Ващенко

Джерело: ЄДРСР 71374581
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку