open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 443/1365/17 Провадження № 1-кп/443/167/17

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

18 грудня 2017 року Жидачівський районний суд Львівської області

у складі: головуючої судді Ціпивко І.І.

з участю секретаря Башти Г.І.,

прокурора Верхоляка Р.Є., потерпілої ОСОБА_1, обвинуваченого ОСОБА_2 ОСОБА_2, розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Жидачів матеріали кримінального провадження, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017140200001075 від 04 листопада 2017 року про обвинувачення:

       ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованого та жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_4, не працюючого, не одруженого, не військовозобов"язаного, раніше неодноразово судимого, востаннє 12.10.2012 року Жидачівським районним судом за ч.3 ст. 186 КК України до позбавлення волі на строк 4 роки 6 місяців, звільнений з місць позбавлення волі 01 серпня 20ё7 року після відбуття покарання, зареєстрованого та жителя ІНФОРМАЦІЯ_3,

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України,

В С Т А Н О В И В:

досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_2, перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння, 03 листопада 2017 року, близько 17:00 години, знаходячись у приміщенні житлового будинку за адресою: м. Жидачів вул. Залізнична, 44 Львівської області, під час словесного конфлікту, який раптово виник між ним та ОСОБА_1 на грунті неприязних відносин, умисно, маючи на меті заподіяння їй тілесних ушкоджень, штовхнув її на диван та правою рукою схопив її за горло і коли вона намагалася звільнитись, відпихаючи його обличчя руками, ОСОБА_2 вкусив її за кисть правої руки та за ліву щоку.

Таким чином, ОСОБА_2, спричинив потерпілій ОСОБА_1 тілесні ушкодження у вигляді синця та садна на його фоні на лівій щоці, поверхневу рану та три садна правій кисті, які утворились від дії тупого (тупих) предмету (предметів) – в результаті укусу зубами людини, на що вказують їхні морфологічні особливості: дугоподібна форма фрагментів синця, а також форма розташування саден на фоні одного з фрагментів, форма рани на правій кисті, які згідно висновку судово-медичної експертизи № 239/2017 від 08 листопада 2017 року відносяться до легких тілесних ушкоджень.    

Органом досудового слідства дії ОСОБА_2 кваліфіковано за ч. 1 ст.125 КК України як умисне легке тілесне ушкодження.

Потерпіла ОСОБА_1 подала суду письмове клопотання про закриття кримінального провадження у звязку з його відмовою від обвинувачення.

Прокурор у підготовчому судовому засіданні проти задоволення клопотання потерпілої та закриття кримінального провадження відносно ОСОБА_2 за ч.1 ст. 125 КК України не заперечив.

Обвинувачений ОСОБА_2 у підготовочму судовому проти закриття кримінального провадження відносно нього не заперечує.

Заслухавши потерпілу, обвинуваченого, прокурора, який проти задоволення клопотання не заперечив, проаналізувавши клопотання та матеріали кримінального провадження, суд приходить до висновку, що клопотання потерпілої слід задовольнити з наступних підстав.

Згідно до п. 7 ч. 1 ст. 284 КПК України кримінальне провадження закривається судом у разі, якщо потерпілий відмовився від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.

Відповідно до ч.1 п.1 ст. 477 КПК України у формі приватного обвинувачення здійснюється кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.

Враховуючи наведене, суд вважає за необхідне клопотання потерпілої задовольнити та кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України закрити у зв'язку з відмовою потерпілої від обвинувачення.

На підставі наведеного та, керуючись ст. ст. 284 ч. 1 п.7, 314 ч.3 п.2 КПК України, суд,

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання потерпілої задовольнити. Кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України закрити у зв'язку з відмовою потерпілої від обвинувачення.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, вважається, що вирок чи ухвала суду, ухвала слідчого судді не набрала законної сили.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області через Жидачівський районний суд Львівської області протягом семи днів з дня її проголошення.

СУДДЯ І.І.Ціпивко

Джерело: ЄДРСР 71214434
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку