open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № № 585/4690/17

Номер провадження 1-кс/585/991/17

У Х В А Л А

І М Е Н ЕМ У К Р АЇ Н И

19 грудня 2017 року м.Ромни

Слідчий суддя Роменського міськрайонного суду Машина І.М., з участю секретаря Шаповаленко Н.І., з участю слідчого Роменського ВП ГУНП України ОСОБА_1, розглянувши клопотання слідчого Роменського ВП ГУНП України ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»

В С Т А Н О В И В:

08 грудня 2017 року до суду надійшло вказане клопотання, з якого вбачається, що 24.07.2017 близько 17:08 год., невстановлена особа чоловічої статі під приводом продажу фотоапарата Сanon 600 D, шляхом обману заволоділа грошовими коштами ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2 у сумі 3000 грн. 26.07.2017 СВ Роменського ВП за вказаним фактом було внесено відомості до ЄРДР № 12017200100000781 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України. Досудовим слідством встановлено, що невідома особа має в АТ «Ощадбанк» (МФО 337568) розрахунковий рахунок: - № 4790 7010 0072 1984. Таким чином, в АТ «Ощадбанк» (МФО 337568) наявні оригінали документів, які містять відомості про особу-власника вказаного рахунку, використання особою коштів, документи із вільними зразками підписів даної особи, а також документи, що можуть свідчити про незаконну діяльність цієї особи, та мають значення для встановлення істини в кримінальному провадженні і необхідні для повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження. Відомості в зазначених документах, відповідно до положень ст. 60 Закону України «Про банки та банківську діяльність» становлять банківську таємницю, яку банк зобов’язаний зберігати. Вказані відомості можуть бути використані, як докази і іншими способами, крім розкриття зазначеної банківської таємниці, довести обставини кримінального правопорушення, зокрема шахрайства, вчиненого особою - власником вказаного рахунку неможливо.

У судовому засіданні слідчий СВ Роменського ВП ГУНП України ОСОБА_1 клопотання підтримала, застосовувати технічні засоби фіксування не просила.

В силу ч. 1 ст. 107 КПК України вказане клопотання розглядається без застосування технічних засобів фіксування.

З витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань вбачається наявність кримінального провадження, в рамках якого розглядається вказане клопотання.

Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Згідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Клопотання уповноваженої особи, що надійшло до суду, відповідає вимогам КПК України.

Згідно з ч. 6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п’ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Доступ особи до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, здійснюється в порядку, визначеному законом. Доступ до речей і документів, що містять відомості, які становлять державну таємницю, не може надаватися особі, що не має до неї допуску відповідно до вимог закону.

Відомості в зазначених документах, відповідно до положень Закону України «Про банки та банківську діяльність» становлять банківську таємницю, яку банк зобов’язаний зберігати. Крім розкриття зазначеної банківської таємниці, довести обставини даного кримінального правопорушення, неможливо.

Слідчий суддя вважає, що уповноваженою особою доведено, що документи, зазначені в клопотанні, мають суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні і необхідні для повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, а також неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.

З метою повного, всебічного та об’єктивного досудового розслідування, а також встановлення істини у справі, наявності або відсутності складу злочину, суд вважає, що клопотання обґрунтоване і підлягає задоволенню.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 107, 131, 132, 159-166 КПК України, -

П О С Т А Н О В И В:

Надати слідчим СВ Роменського ВП ГУНП в Сумській області - ОСОБА_1, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, які входять до групи слідчих, що проводять досудове розслідування по КП № 12017200100000781 тимчасовий доступ до копій документів, що знаходяться у володінні Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» (ідентифікаційний код юридичної особи 00032129), центральний офіс якого знаходиться за адресою: 01001, м. Київ, вул. Госпітальна, будинок 12-Г, з можливістю ознайомитися з ними та здійснити вилучення копій даних документів в філії Сумське обласне управління АТ «Ощадбанк», що знаходиться за адресою: 40004, м. Суми, вул. Горького, 32, а саме:

- про оформлення та обслуговування банківської картки № 4790 7010 0072 1984, а також про особу, яка відкрила даний картковий рахунок, з можливістю вилучення копій даних документів та роздруківки руху коштів по даному картковому рахунку з вказівкою кореспондентів, місць зняття грошових коштів за період з 24.07.2017 по 30.07.2017.

Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання цієї ухвали слідчий має право звернутися з клопотанням про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Ухвала не оскаржується.

Слідчий суддя підпис…

Копія вірна:

СЛІДЧИЙ СУДДЯ

ОСОБА_13

Джерело: ЄДРСР 71141528
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку