open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 136/1337/17

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 листопада 2017 року м. Липовець

Суддя Липовецького районного суду Вінницької області Стадник С.І., розглянувши подання начальника Липовецького районного сектору з питань пробації про заміну ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2), адміністративного стягнення накладеного постановою Липовецького районного суду Вінницької області 11.07.2017 року, -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшло подання про заміну ОСОБА_1 (далі – правопорушник) адміністративного стягнення у виді 30 годин громадських робіт, яке накладено на нього постановою Липовецького районного суду Вінницької області 11.07.2017 року за ч.1 ст. 173-2 КУпАП. Після набуття постановою суду законної сили її було направлено до органу пробації для виконання. З метою роз’яснення порушнику порядку та умов відбування громадських робіт, а також видачі направлення, за місцем його проживання двічі було направлено виклики до органу пробації, проте ОСОБА_1 на жоден з викликів не з’явився без поважних причин. Таким чином, порушник ухиляється від відбування громадських робіт, що згідно статті 3214 КУпАП є підставою для заміни стягнення адміністративним арештом.

Будучи повідомленим в установленому законом порядку про час і місце розгляду справи, в судове засідання ОСОБА_1 повторно не з’явився, про причини неявки суд не повідомив, що не є перешкодою для розгляду подання.

Заслухавши пояснення старшого інспектора Липовецького РС з питань пробації, дослідивши матеріали справи, суд встановив, що 11.07.2017 року постановою Липовецького районного суду Вінницької області у справі № 136/978/17 за частиною 1 статті 1732 КУпАП до адміністративної відповідальності у виді 30 годин громадських робіт притягнуто ОСОБА_1

Після набрання постановою законної сили її було направлено до органу пробації для виконання. З метою роз’яснення порушнику порядку та умов відбування громадських робіт, а також видачі направлення, за місцем його проживання орган пробації двічі направляв виклики на які ОСОБА_1 не з’явився, про причини неявки не повідомив.

У разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, не відбутий строк громадських робіт може бути замінено штрафом або адміністративним арештом (стаття 3214 КУпАП).

Заміна громадських робіт арештом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, не передбачає можливості застосування штрафу. Строк арешту визначається із розрахунку, що одна доба арешту дорівнює п’яти годинам не відбутих громадських робіт, але не може перевищувати п’ятнадцять діб.

Оскільки санкція частини 1 статті 1732 КУпАП за якою на ОСОБА_1 накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт, не передбачає можливості застосування штрафу, суд дійшов висновку, що подання про заміну стягнення з громадських робіт арештом є обґрунтованим.

Визначаючи строк арешту суд виходить із розрахунку, що одна доба арешту дорівнює п’яти годинам не відбутих громадських робіт. Оскільки порушник ухилився від відбування 30 годин громадських робіт, а також враховуючи те, що адміністративний арешт обраховується в днях, строк арешту, який слід застосувати до ОСОБА_1 становить 6 діб.

Керуючись Наказом Міністерства юстиції України від 19.03.2013 року № 474/5 "Про затвердження Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт", ст. 1732 ч.1, 304, 3214 КУпАП, суд –

ПОСТАНОВИВ:

Замінити ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3) адміністративне стягнення у виді 30 (тридцяти) годин невідбутих громадських робіт, призначених постановою Липовецького районного суду Вінницької області 11.07.2017 року по справі № 136/978/17 на 6 (шість) діб адміністративного арешту, який рахувати з моменту затримання.

Копію постанови для виконання направити Липовецькому ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Липовецький районний суд Вінницької області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Суддя С.І. Стадник

Джерело: ЄДРСР 70037197
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку