open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

та вжиття заходів з підготовки справи до судового розгляду

13 жовтня 2017 року

справа № 823/1215/17

м . Черкаси

Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Тимошенко В.П., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області про визнання неправомірним та скасування рішення та зобов’язання вчинити дії,

встановив:

07 серпня 2017 року ОСОБА_1 звернувся в ОСОБА_2 окружний адміністративний суд з позовом до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, в якому просить:

1) визнати неправомірним та скасувати рішення державного кадастрового реєстратора – Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області від 13.03.2017 №2848/6-17 про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру;

2) зобов’язати державного кадастрового реєстратора – Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області повторно розглянути питання про державну реєстрацію земельної ділянки (паю) у розмірі 1,89 га із земель резервного фонду або земель запасу Литвинецької сільської ради Канівського району Черкаської області, ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адмінмежах Литвинецької сільської ради Канівського району Черкаської області згідно норм діючого законодавства України та прийняти відповідне рішення, передбачене першим реченням частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України.

Ухвалою від 10 серпня 2017 року вказана позовна заява залишена без руху як така, що мала ряд недоліків та не відповідала вимогам статей 105-106 КАС України. Суддя зобов’язала позивача усунути виявлені недоліки до 10 жовтня 2017 року.

Позивач виконав вимогу суду у встановлений строк.

Таким чином, позовна заява приведена у відповідність до статей 105, 106 КАС України і вважається поданою 07 серпня 2017 року.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 105-106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України). Спір виник із публічно-правових відносин, у яких відповідач є суб’єктом владних повноважень і відповідно до частини 2 статті 17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства. Згідно з частиною 3 статті 18, частиною 2 ст. 19 КАС України справа підсудна ОСОБА_2 окружному адміністративному суду.

Врахувавши вимоги ст.ст.11, 71, 107, 110, 114 КАС України суддя дійшла висновку вжити заходи з підготовки справи до судового розгляду: з метою повного та всебічного з'ясування спірних обставин зобов’язати сторін надати суду докази в обґрунтування власної правової позиції по суті спору та письмові пояснення (заперечення).

Керуючись статтями 6, 15-1, 23, 107, 110, 160, 165, 254-255 КАС України, суддя

ухвалив:

Відкрити провадження в адміністративній справі, яка розглядатиметься одноособово під головуванням судді Тимошенко В.П.

Вжити заходи з підготовки справи до судового розгляду:

Зобов’язати відповідача надати суду до 25 жовтня 2017 року:

- письмові пояснення (заперечення) щодо позову;

- у разі невизнання адміністративного позову – всі докази на підтвердження своїх заперечень.

Викликати у судове засідання осіб, які беруть участь у справі.

Зобов’язати осіб, які беруть участь у справі та не можуть з поважних причин прибути до суду на призначувані судові засідання, завчасно повідомити про це суд і надати відповідні докази.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя

ОСОБА_3

Витяг з Кодексу адміністративного судочинства про процесуальні права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені статтями 49, 51.

Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі

1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Стаття 51. Права та обов'язки сторін

1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь - який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Джерело: ЄДРСР 69516710
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку