open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

У Х В А Л А

з питань залишення позовної заяви без розгляду

12 жовтня 2017 року                                                                                  № 813/3134/17

Львівський окружний адміністративний суд,

у складі:

головуючого -судді                                        Ланкевича А.З.,

секретар судового засідання                              Фуртак А.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові клопотання представника позивача про залишення позовної заяви без розгляду в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Регно Італія УА» до Львівської митниці ДФС про визнання протиправними та скасування рішень, зобов’язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в :

Позивач звернувся з позовом, в якому просить:

- визнати протиправними та скасувати картки відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення від 04.09.2017 року №UA209180/2017/10518, №UA209180/2017/10519, №UA209180/2017/10520;

- зобов’язати відповідача здійснити митне оформлення ароматизованих винних напоїв ігристих Fiorelli Fragolino Bianco, Rosso, Spumante Pesca у скляних пляшках місткістю 0,75 л з врахуванням висновків суду по даній справі.

Від представника позивача надійшло клопотання про залишення позовної заяви без розгляду на підставі п.5 ч.1 ст.155 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв’язку з її відкликанням.

Згідно з п.5 ч.1 ст.155 Кодексу адміністративного судочинства України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо: надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Таким чином, право кожної особи на звернення до суду за захистом порушених прав, свобод чи інтересів рівною мірою стосується й права такої особи на відкликання позовної заяви. З огляду на що, суд не вбачає підстав для відмови у задоволенні клопотання представника позивача, так як право на відкликання позовної заяви є безумовним правом особи, яка звернулась до суду з позовом.

При цьому, суд враховує, що згідно долученої до матеріалів справи довіреності від 04.09.2017 року, яка підтверджує повноваження ОСОБА_1 на представництво інтересів ТОВ «Регно Італія УА», представнику надано право відкликати позовну заяву.

Виходячи з вищенаведеного, позовна заява ТОВ «Регно Італія УА» підлягає залишенню без розгляду. Роз’яснити позивачу, що особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Керуючись ст.ст.155, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –

п о с т а н о в и в :

клопотання позивача про залишення позовної заяви без розгляду – задовольнити.

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Регно Італія УА» до Львівської митниці ДФС про визнання протиправними та скасування рішень, зобов’язання вчинити дії – залишити без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала не набрала законної сили.

Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'яти днів з дня отримання її копії до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.

                    Суддя                                                                      Ланкевич А.З.

Джерело: ЄДРСР 69516142
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку