open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

12 червня 2017 р.          

Справа №804/7734/15

          Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Коренева А.О.,

розглянувши в порядку письмового провадження у м. Дніпро в приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовом Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпро до Державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені ОСОБА_1" за заявою Державного підприємство "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені ОСОБА_1" про розстрочення виконання судового рішення,-

ВСТАНОВИВ:

          Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 11 серпня 2015 року позов задоволено. Стягнуто з Дочірнього підприємства “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади” на користь Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Дніпропетровська заборгованість в розмірі 51 940,90 грн. (п'ятдесят одна тисяча дев'ятсот сорок гривень 90 коп.).

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 02 грудня 2015 року, постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 11 серпня 2015 року залишено без змін. (а.с. 70-71).

30 травня 2017 року Державне підприємство "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені ОСОБА_1" звернулося до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з заявою про розстрочення виконання вищевказаної постанови суду від 11.08.2015р., в якій просило розстрочити виплату боргу у сумі 51 940, 90 грн. з липня 2017 року по квітень 2019 року шляхом здійснення щомісячних платежів у рівних частках.

В обґрунтування зазначеної заяви ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені ОСОБА_1" посилалося на тяжке матеріальне становище підприємства, яке виникло через відсутність обсягів робіт, скорочення робочих днів на підприємстві, у зв’язку з чим підприємство не має можливості погасити одноразово у повному обсязі вищезазначену суму боргу.

Представники про час, дату та місце розгляду заяви були повідомлені належним чином, проте у судове засідання не з`явилися.

Згідно ч. 6 статті 128 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи в судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Зважаючи на приписи ч.2 ст.263 КАС України, якою, зокрема, передбачено, що неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду, суд розглянув заяву ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені ОСОБА_1".

Перевіривши матеріали заяви, оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення заяви по суті, суд дійшов висновку, що наведені у заяві Державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю.Осади", доводи є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Так, судом досліджені надані заявником докази на підтвердження скрутного матеріального становища, яке унеможливлює здійснення сплати боргу в повному обсязі та в строки, що будуть визначені в порядку виконавчого провадження, а саме: звіт про фінансові результати (звіт про сукупний дохід) за 1 квартал 2017 рік, графік погашення заборгованості.

Відповідно до ч.1 ст.263 КАС України. за наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутність коштів на рахунку, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), державний виконавець може звернутися до адміністративного суду першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий лист, із поданням, а особа, яка бере участь у справі, та сторона виконавчого провадження - із заявою про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення. Питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення може бути розглянуто також за ініціативою суду.

З огляду на вищевикладене, враховуючи наявність обставин, що ускладнюють виконання судового рішення та відсутність фінансової можливості у заявника погасити заборгованість в повному обсязі, суд приходить до висновку про можливість задоволення заяви Державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю.Осади" та вважає за необхідне розстрочити виконання судового рішення від 11 серпня 2015 року по справі №804/7734/15 за позовом Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпро до Державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені ОСОБА_1" про стягнення заборгованості у сумі 51940,90 грн., починаючи з липня 2017 року по квітень 2019 року за наступним графіком сплати, а саме: з липня 2017 року по березень 2019 року рівними частинами по 2350,00 грн., (дві тисячі триста п’ятдесят гривень) у квітні 2019 року у розмірі 2590,90 грн. (дві тисячі п’ятсот дев’яносто гривень дев’яносто копійок).

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.158-163, 263 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -

УХВАЛИВ:

          Заяву Державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю.Осади" про розстрочення виконання рішення суду, - задовольнити.

Розстрочити виконання постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 11 серпня 2015 року року по справі №804/7734/15 за позовом Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпро до Державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені ОСОБА_1" про стягнення заборгованості у сумі 51940,90грн. (п’ятдесят одна тисяча дев’ятсот сорок гривень дев’яносто копійок) починаючи з липня 2017 року по квітень 2019 року за наступним графіком сплати, а саме: з липня 2017 року по березень 2019 року рівними частинами по 2350,00 грн., (дві тисячі триста п’ятдесят гривень) з останнім платежем у квітні 2019 року 2590,90 грн. (дві тисячі п’ятсот дев’яносто гривень дев’яносто копійок).

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя А.О. Коренев

Джерело: ЄДРСР 67983642
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку