open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

3/423/1012/17

423/1929/17

ПОСТАНОВА

Іменем України

07 липня 2017 року                                                                                           м. Попасна

Суддя Попаснянського районного суду Луганської області  Архипенко А.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з військової частини польова пошта В4680, про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився село Пасічна,Івано-Франківської області, громадянина України, військовослужбовця військової частини польова пошта В4680, який зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, с село Пасічна,Надвірнянського району, Івано-Франківської області, РНОКПП НОМЕР_1, протягом року не притягувався до адміністративної відповідальності ст.. 172-20 КУпАП.

за ст. 172-20 ч.3  Кодексу України про адміністративне  правопорушення, -

встановив:

27.06.2017 року військовослужбовець ОСОБА_1,  під час виконання обов’язків військової служби перебував у алкогольному стані,  чим скоїв в умовах особливого періоду адміністративне правопорушення передбачене ч.3 ст. 172-20 КУпАП.

До протоколу про військове адміністративне правопорушення № 751 від 27.06.2017 р., доданий протокол медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп’яніння № 417 від 27.06.2017 року.

Сам ОСОБА_1 у суд не з’явився, згідно підписаного протоколу свою провину визнав, щиро розкаявся, просив суд розглядати справу без його участі.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що винність ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення за ст.172-20 ч.3 КУпАП  знайшла своє повне підтвердження у суді.  

Дії ОСОБА_1 за ознаками ст. 172-20 ч.3 КУпАП кваліфіковані правильно.

При накладенні стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу  правопорушника, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність.

Отже, враховуючи зазначені обставини справи, суд вважає, що для виправлення ОСОБА_1, а також з метою запобігання вчиненню нових правопорушень, буде доречним застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді мінімального штрафу.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про судовий збір», від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються військовослужбовці, військовозобов’язані  та резервісти, які призвані на навчальні та спеціальні збори, - у справах, пов’язаних  з виконанням військового обов’язку, а також під час виконання службових обов’язків.                                                   Керуючись ст.ст. 33, 172-20 ч.3, 221, 284, 289 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого  ч.3 ст. 172-20 КУпАП, і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3655 грн.00 (три тисячі шістсот п*ятдесят п*ять гривень 00 коп.) в доход держави.            

Постанову може бути оскаржено протягом десяти днів з дня її проголошення до Апеляційного суду Луганської області через Попаснянський районний суд Луганської області.

Суддя   :                                                               А.В.Архипенко

Джерело: ЄДРСР 67643172
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку