open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа №613/538/17 Провадження № 2/613/349/17

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 червня 2017 року Богодухівський районний суд Харківської області у складі:

головуючого – судді Шалімова Д.В.,

при секретарі Макушинській О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Богодухів цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач та відповідач знаходяться в шлюбі з 15 липня 2011 року, зареєстрованому Виконавчим комітетом Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області, актовий запис № 06. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Позивач просить шлюб розірвати мотивуючи тим, що сімейне життя з відповідачем не склалось через відсутність взаєморозуміння на ґрунті побутових та життєвих стосунків, які були пов’язані з різними поглядами на сімейні устої, що зробило неможливим подальше спільне проживання. Шлюбні відносини припинені в грудні 2015 року, проживають окремо, шлюб існує лише формально. На підставі викладеного позивач просить: розірвати шлюб, укладений між ним та ОСОБА_2, який зареєстрований 15 липня 2011 року Виконавчим комітетом Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області, актовий запис № 06.

Позивач ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, надав до суду заяву про слухання справи за його відсутності, на задоволенні позову наполягав. Заперечував проти надання судом строку на примирення, так як це суперечить його інтересам, оскільки від цивільного шлюбу з ОСОБА_4 він має двох малолітніх дітей ІНФОРМАЦІЯ_2.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з’явилась, надала до суду заяву про розгляд справи за її відсутності, позов визнала, проти розірвання шлюбу не заперечувала. Заперечувала проти надання судом строку на примирення, оскільки з 2015 року вони з відповідачем проживають окремо, не ведуть спільний побут та спільний сімейний бюджет, крім того це суперечить її інтересам.

Суд дослідивши матеріали справи в їх сукупності, приходить до слідуючого:

Судом встановлено, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище Биковець) ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, 15 липня 2011 року в Виконавчому комітеті Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області зареєстрували шлюб, актовий запис № 06, що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії I-ВЛ № 298846.

Згідно копії свідоцтва про народження серії I-ВЛ № 479218, виданого 03 березня 2017 року Орджонікідзевським районним у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області, встановлено, що батьками неповнолітньої ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 є сторони по справі.

Відповідно до ч. 1 ст. 110 СК України, позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.

Згідно ст. 112 СК України, суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Суд , враховуючи, що позивач наполягає на розірвані шлюбу, відповідач позов визнала, проти розірвання шлюбу не заперечує, сторони з грудня 2015 року проживають окремо, позивач від іншої жінки має двох малолітніх дітей, ІНФОРМАЦІЯ_2, вважає що збереження сім'ї неможливе, а надання строку на примирення суперечить інтересам сторін.

Рішення виноситься у межах заявлених вимог на підставі наданих доказів.

Керуючись ст. ст. 105,110–114Сімейного Кодексу України, ст.ст. 88, 174, 209, 213-215 ЦПК України, су

ВИРІШИВ :

Позовну заяву ОСОБА_1, про розірвання шлюбу – задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, який зареєстрований 15 липня 2011 року Виконавчим комітетом Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області, актовий запис № 06.

Рішення може бути оскаржено в апеляційний суд Харківської області через Богодухівський районний суд Харківської області протягом десяти днів з дня його проголошення Особи, які брали участь у справі, але не були у присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

СУДДЯ

Джерело: ЄДРСР 67029639
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку