open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

——————————————————————

У Х В А Л А

25 квітня 2017 р.

м.Одеса

Справа № 489/6373/16-а

Категорія: 10.2.4

Головуючий в 1 інстанції: Кокорєв В.В.

Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді – Коваля М.П.,

суддів – Домусчі С.Д.,

– ОСОБА_1,

розглянувши в порядку письмового провадження в місті ОСОБА_1 питання про заміну відповідача його правонаступником у справі за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва на постанову Ленінського районного суду м. Миколаєва від 06 березня 2017 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва про зобов'язання вчинити певні дії,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА _2 звернувся до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва, в якому позивач просив зобов'язати відповідача здійснити йому нарахування та виплату пенсії за віком з урахуванням вимог ст. 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», починаючи з 22.11.2016 року, з урахуванням фактично сплачених сум.

Постановою Ленінського районного суду м. Миколаєва від 06 березня 2017 року заявлений позивачем позов задоволено.

Не погоджуючись із постановою суду першої інстанції, 16.03.2017 року Управлінням Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва подана апеляційна скарга.

Разом з тим, 21.12.2016 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», відповідно до якої постановлено реорганізувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом злиття окремих органів Пенсійного фонду України за переліком згідно з додатком 1.

Згідно додатку 1 до вказаної постанови до територіальних органів Пенсійного фонду України, що реорганізуються шляхом злиття віднесено, в тому числі, Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва з утворенням Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області.

На виконання вищевказаної постанови, відповідач у даній справі - Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва 31.03.2017 року припинив свою діяльність та 31.03.2017 року створено Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області, яке є правонаступником Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва, про що внесено відповідні записи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

За правилами ч. 1 ст. 55 КАС України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії адміністративного процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником.

Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.

Враховуючи вищевикладені обставини, колегія суддів вважає за можливе допустити заміну відповідача у даній справі - УПФУ в Центральному районі м. Миколаєва його правонаступником – Центральним об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 55, 160, 205, 254 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В:

Замінити відповідача у даній справі Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва його правонаступником на Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя: М.П. Коваль

Суддя: С.Д. Домусчі

Суддя: О.О. Кравець

Джерело: ЄДРСР 66270117
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку