open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №409/558/17

Пров.№2-а/409/26/17

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

05 квітня 2017 року смт.Білокуракине

Білокуракинський районний суд Луганської області у складі:

Головуючого судді: Третяка О.Г.

при секретарі: Бушлі О.В.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт. Білокуракине Луганської області адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до УПФУ в Білокуракинському районі про визнання неправомірними дій щодо виплати допомоги на поховання,

В С Т А Н О В И В:

Позивач просить постановити рішення суду, яким визнати дії відповідача неправомірними та зобовязати здійснити нарахування та виплату допомоги на поховання дружини ОСОБА_2, яка померла 09 березня 2017 року, відповідно до ч. 1ст. 45 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування у зв`язку з тимчасовою втратоюпрацездатності та витратами, зумовленими похованням», мотивуючи свої вимоги тим, що, здійснивши поховання своєї дружини, має право на отримання коштів у вигляді допомоги на поховання дружини. Проте позивач отримав відмову, так як покійна отримувала пенсію на прізвище "Філоненко", в той час як справжнє прізвище померлої "Филоненко"

У судове засіданні позивач не з`явився, надавши заяву про розгляд справи без його участі, просить позов задовольнити.

У судове засідання представник відповідача - УПФУ в Білокуракинському районі не з`явився, надавши заяву про розгляд справи без його участі, позовні вимоги визнає.

Судом встановлено, що згідно паспорту серії ЕН № 609568 правильне прізвище померлої "Филоненко" (а.с.6)

Відповідно свідоцтва про смерть серії I-ЕД № 501513 правильне прізвище померлої "Филоненко" (а.с.7)

Згідно відповіді УПФУ в Білокуракинському районі покійна значиться як "Філоненко" (а.с.8)

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» на поховання дружини надається допомога в розмірі, що встановлюється Управлінням Фонду, але не менше розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Згідно ч.1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до ст. 162 КАС України у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову, зокрема, про визнання протиправним рішення субєкта владних повноважень і про скасування рішення, зобовязання відповідача вчинити певні дії, іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших субєктів у сфері публічно - правових відносин від порушень з боку владних повноважень.

Керуючись ст.ст. 2, 3, 9, 10, 11, 17, 18, 69-71, 159, 160, 161, 162, 163, 185, 186, 255 КАС України, ст. 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням», суд,-

П О С Т А Н О В И В :

Адміністративний позов ОСОБА_1 до УПФУ в Білокуракинському районі про визнання неправомірними дій щодо виплати допомоги на поховання - задовольнити.

Визнати неправомірними дії Управління Пенсійного фонду України в Білокуракинському районі щодо відмови у виплаті допомоги на поховання ОСОБА_2.

Зобовязати Управління Пенсійного фонду України в Білокуракинському районі провести виплату державної допомоги на поховання ОСОБА_2, (яка в пенсійній справі зазначена як Філоненко) яка померла 09 березня 2017 року, відповідно до ст. ч. 1 ст. 45 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням».

Постанову може бути оскаржено до Донецького апеляційного адміністративного суду через Білокуракинський районний суд Луганської області шляхом подання апеляційної скарги протягом 10 днів з дня отримання копії постанови відповідно до ч.2 ст. 186 КАС України.

Суддя Білокуракинського

районного суду Луганської області ОСОБА_3

Джерело: ЄДРСР 65845049
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку