open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 349/496/17

Провадження № 2-а/349/31/17

У Х В А Л А

27 березня 2017 року м. Рогатин

Суддя Рогатинського районного суду Івано-Франківської області Рибій М. Г., перевіривши позовну заяву ОСОБА_1 до в. о. начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області ОСОБА_2 про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії,

в с т а н о в и в:

ОСОБА _1 звернувся до суду із адміністративним позовом до в. о. начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області ОСОБА_2 про:

1. визнання протиправною бездіяльності виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації ОСОБА_2 щодо надання відповіді від 03.01.2017 р. №02/01-14/11 на звернення позивача від 06.12.2016 р.;

2. зобов’язання виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації ОСОБА_2 об’єктивно та всебічно перевірити звернення ОСОБА_1 від 06.12.2016 р. та надати мотивовану відповідь відповідно до вимог Закону України «Про зверненнягромадян»;

3. визнання протиправною бездіяльності виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації ОСОБА_2 щодо ненадання відповідей на звернення позивача від 27.12.2016 р та від 24.01.2017 р.;

4. зобов’язання виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації ОСОБА_2 надати відповіді на звернення позивача від 27.12.2016 р. та від 24.01.2017 р.;

5. визнання дій виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації ОСОБА_2 в стосунку надсилання листа від 06.03.2017 р. № 238/01-14/11, такими, що є протиправними та грубо порушують права та інтереси позивача.

Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються, зокрема, зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п’ятою статті 105 КАС України і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

Позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав:

З позовної вимоги про визнання протиправною бездіяльності виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації ОСОБА_2 щодо надання відповіді від 03.01.2017 р. № 02/01-14/11 на звернення позивача від 06.12.2016 р.неможливо встановити її дійсний зміст, оскільки бездіяльність – це відсутність дій, а надання відповіді – це дія.

З позовної вимоги про визнання дій виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації ОСОБА_2 в стосунку надсилання листа від 06.03.2017 р. № 238/01-14/11, такими, що є протиправними та грубо порушують права та інтереси позивача, такожнеможливо встановити її дійсний зміст – оскаржується як протиправна дія з пересилання кореспонденції чи як протиправне рішення, що викладене у цьому листі?

Керуючись ст. 107, 108 КАС України,

у х в а л и в:

Позовну заяву ОСОБА_1 до в. о. начальника відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області ОСОБА_2 про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії залишити без руху та надати строк в п’ять днів з дня отримання копії ухвали для усунення недоліків.

Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду особою, яка подала позовну заяву. Апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали через Рогатинський районний суд Івано-Франківської області.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя М. Г. Рибій

Джерело: ЄДРСР 65556619
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку