open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Рядок №

Номер справи 623/154/17

Номер провадження 2-а/623/36/2017

У Х В А Л А

Іменем України

про відкриття провадження у справі

23 січня 2017 року м. Ізюм

Суддя Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Одарюк М. П., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Ізюмського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання протиправним рішення суб"єкта владних повноважень, -

в с т а н о в и в:

20 січня 2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з зазначеним позовом до відповідача про визнання протиправним рішення суб"єкта владних повноважень.

Адміністративна позовна заява відповідає вимогам статей 105-106 КАС України, підстави для її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства одноособовим складом суду.

Справа підсудна Ізюмському міськрайонному суду Харківської області, проведення попереднього судового засідання не вважаю за необхідне.

Відповідно до ч. 1 ст. 183-2 КАС України, в адміністративних справах щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб»єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянкам, виплат за загальнообов»язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг застосовується скорочене провадження.

Главою 6 КАС України визначено особливості провадження в окремих категоріях адміністративних справ.

Так, суд може розглядати в порядку скороченого провадження адміністративні справи щодо вимог, передбачених частиною першою цієї статті, якщо такі вимоги не стосуються прав, свобод, інтересів та обов'язків третіх осіб (частина 2 статті 183-2 КАС України).

Як випливає зі змісту позовної заяви, вимоги позивача не стосуються прав, свобод, інтересів та обов'язків третіх осіб.

Поданих позивачем матеріалів достатньо для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття скороченого провадження у даній адміністративній справі у відповідності з вимогами п. 2 ч. 1 ст. 183-2 КАС України.

Відповідно до частини 4 статті 183-2 КАС України суддя розглядає справу в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 17, 104-107, 183-2 та 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

у х в а л и в:

Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Ізюмського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання протиправним рішення суб"єкта владних повноважень.

Копію ухвали про відкриття скороченого провадження разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів невідкладно надіслати відповідачу, який вправі згідно вимог ч. 3 ст. 183-2 КАС України у десятиденний строк з дня одержання ухвали про відкриття скороченого провадження та копій документів подати письмове заперечення проти позову з необхідними документами або заяву про визнання позову безпосередньо до канцелярії суду.

Зобов’язати відповідача надати суду належним чином завірену копію заяви ОСОБА_1 про звернення до Ізюмського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області за перерахуноком пенсії.

Справа буде розглянута суддею одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до вимог ч. 5 ст. 183-2 КАС України справа буде розглянута у порядку скороченого провадження: 1) не пізніше наступного дня з дня надходження до суду заяви відповідача про визнання позову; 2) не пізніше трьох днів з дня закінчення строку, передбаченого частиною третьою цієї статті, якщо до суду не було подано заперечення відповідача; 3) не пізніше п'яти днів з дня подання відповідачем заперечення проти позову.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: М. П. Одарюк

Джерело: ЄДРСР 64231132
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку